Kozmetický balíček na čistenie pleti

Kozmetický balíček je zameraný na dôkladne čistenie pleti, a preto obsahuje Ultrazvukovú čistiacu kefu a jemný čistiaci gél.

Bežná cena ........ 92,00 €
Cena bez DPH ... 73,33 €
Cena s DPH ....... 88,00 €

Kúpiť

Poštovné od 0,00 €

Skladom posledné 4 kusy.
Dodanie do 2 dní

Kozmetický balíček obsahuje:

  1. Ultrazvukovú čistiacu kefu,
  2. čistiaci gél DEVEE Clear Skin.

Ultrazvuková čistiaca kefa

Čistiaca kefa s ultrazvukovými štetinkami je vhodná na pravidelné čistenie pokožky na tvári, ale aj celom tele. Balenie obsahuje 2 hlavice – jemnejšiu na pleť a drsnejšiu na telo, a vďaka vodeodolnej rukoväti a bezdrôtovému indukčnému nabíjaniu ju môžete používať aj počas sprchovania a kúpeľa.

Ultrazvuková čistiaca kefaVďaka 3 rýchlostiam čistenia dokáže prirodzene pracovať s elasticitou pokožky a jemnou masážou odstraňuje nečistoty usadené aj v hlbšie v póroch.

Čistenie pleti pomocou ultrazvuku

Žiadne chemikálie ani bolestivé odery, či poškodenie pokožky. Ultrazvukové čistenie je k pleti šetrné a patrí medzi najbežnejšie ošetrenia hĺbkového čistenia pleti. Po ošetrení je pokožka prekrvenejšia, rozžiarenejšia a dokáže lepšie prijímať výživné látky.

Prečo používať Ultrazvukovú čistiacu kefu pravidelne?

Celé čistenie pleti vám nezaberie viac ako 2 minúty.

Prečo sme vybrali Čistiaci gél DEVEE Clear Skin?

Čistiaci gél DEVEE Clear SkinČistiaci gél DEVEE má ľahké zloženie, na pleť pôsobí upokojujúco a je vhodný pre všetky typy pleti. Po použití pleť nezanecháva suchú, ale sviežu a hydratovanú.

Čistiaci gél obsahuje púpalkový olej, D – panthenol, pentavitín a rastlinné aktívne látky, ktoré spoločne bojujú proti akné a ekzémom, ale aj tmavým kruhom pod očami, pigmentovým škvrnám a suchej pleti. Pokožku upokojujú a zvlhčujú, posilňujú jej prirodzenú ochrannú funkciu a spúšťajú regeneračné procesy pleti.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.