Ampulky s kyselinou hyalurónovou a morským hodvábom

Ampulky Wellmaxx s kyslinou hyalurónovou a morským hodvábom pomáhajú pokožke vybudovať zásobu vlhkosti a udržujú pokožku hydratovanú.

Ampulky Wellmaxx s kyslinou hyalurónovou a morským hodvábom pomáhajú pokožke vybudovať zásobu vlhkosti a udržujú pokožku hydratovanú a zaisťujú protivráskovú starostlivosť. 

Morský hodváb podporuje syntézu kolagénu, čím udržuje pokožku hladkou. Kyselina hyalurónová pokožku hydratuje a podporuje jej napnutie. Aquaporine plus stimuluje tvorbu jemných vodných kanálikov, a tým zaisťuje prísun a následne uzavretie aktívnych látok a vlhkosti vo vnútri pokožky.

Prečo si vybrať kyselinu hyalurónovú s morským hodvábom:

Aktívne látky

Morský hodváb

Morský hodváb sa získava zo slávky modrej. Ide v podstate o niť, ktorá obsahuje morský kolagén a elastín. Podporuje syntézu kolagénu a keratínu, vďaka čomu sa značne zlepšuje kvalita spojivového tkaniva pokožky. Vaša pleť bude hladká, pružná a vitálna.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová udržuje vlhkosť a elasticitu pokožky. Vekom ju produkuje naše telo stále menej a menej. Ak si chcete udržať mladistvý vzhľad pokožky čo najdlhšie, musíte túto látku dodávať telu zvonku. Kyselina hyalurónová udržuje kolagén v pokožke hydratovaný a elastický.

Vaša pleť nebude len pružná, ale aj zregenerovaná a chránená pred vonkajšími vplyvmi. Kyselina hyalurónová dokáže naviazať vodu a takto zväčšiť svoj objem až 1000 násobne – o dokonalú hydratáciu je takto postarané. Nie len že zabráni tvorbe vrások, vzniknuté vyhladí, ale aj zabráni vzniku strií a urýchli hojenie rán.

Aquaporine plus

Aquaporine plus obnovuje tvorbu mikroskopického tkaniva – konkrétne vodných kanálikov v pokožke, vďaka čomu je pokožka dostatočne hydratovaná. Hydratačný kolobeh v pokožke zostáva neporušený a uzavretý vo vnútri pokožky. Aquaporine plus sa stará o optimálnu hydratáciu vašej pokožky a podporuje prirodzenú tvorbu kyseliny hyalurónovej.

Použitie

Ampulku aplikujte ráno alebo večer na vyčistenú pleť. Jemným tlakom prstov na pokožku (poklepkávaním na pokožke) dostaňte roztok do pleti.

Najlepšie výsledky dosiahnete, ak do pokožky vklepkáte ampulku a použijete červené alebo infračervené LED alebo laserové svetlo, galvanických, alebo ultrazvukových žehličiek. Gél pri takejto aplikácií fotoplymerizuje a vytvára v pokožke stabilnejšie a ťažšie odbúrateľné štruktúry. Efekt trvá dlhšie.

Množstvo: 7 x 2ml

Výrobca: Wellmaxx

Wellmaxx je nemecká inovatívna značka, ktorá sa neustále rozvíja. Má zastúpenie v 24 krajinách – od Mníchova cez Dubaj až po Hongkong. Atraktívne produkty, najnovšie trendy a vysoko účinné aktívne zložky spĺňajú najprísnejšie normy aj vysoké nároky zákazníkov.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.