Ampulky s kyselinou hyalurónovou a vápnikom

Silný koncentrát siedmych ampuliek kyseliny hyalurónovej a vápnika intenzívne ošetruje a hydratuje pleť.

Silný koncentrát siedmych ampuliek kyseliny hyalurónovej a vápnika intenzívne ošetruje a hydratuje pleť. Priaznivé pôsobenie vysoko-molekulárnej a nízko-molekulárnej kyseliny hyalurónovej zbadáte takmer okamžite. Maximálny prísun vlhkosti do pleti vyhladí jemné vrásky a zaistí jej dostatočnú elasticitu.

Účinok kombinácie kyseliny hyalurónovej a vápnika na pokožke:

Aktívne látky:

Kyselina hyalurónová

Prítomnosť kyseliny hyalurónovej v kozmetických prípravkoch je zárukou účinného vyhladenia jemných vrások, ochrany pleti pred vonkajšími vplyvmi, ale je aj zárukou sviežeho a mladistvého vzhľadu. Hydratuje a posilňuje pružnosť pokožky. Podporuje tvorbu kolagénu a zároveň ho udržiava hydratovaný a elastický.

Vysoko-molekulárna a nízko-molekulárna kyselina hyalurónová sa o pleť stará aj v jej hlbších vrstvách. Pokožka absorbuje obe kyseliny rovnako rýchlo, rozdiel je v mieste absorpcie. Menšie molekuly preniknú do hlbších vrstiev pokožky a absorbujú sa tam, zatiaľ čo veľké molekuly ostávajú vo vrchných vrstvách pokožky. Kombináciou oboch veľkostí molekúl kyseliny hyalurónovej bude pleť hydratovaná vo všetkých vrstvách. Vytvára sa tak zásoba vlhkosti pre kolagén a elastín.

Vápnik

Vápnik je veľmi dôležitý minerál v organizme. Je základným stavebným prvkom zubov a kostí a vďaka nemu nám správne fungujú bunky, svalové sťahy, zrážanie krvi a prenos nervových impulzov. V kozmetike je nenahraditeľným pomocníkom pri regulovaní vzniku nových kožných buniek.

Nedostatok vápniku v pokožke sa prejavuje jej rýchlym starnutím. Pokožka je tenká, suchá a citlivá. Vápnik spolu s pokožkou tvorí maz, ktorý ju udržiava hydratovanú. Nedostatok mazu má za následok jej stenčovanie a následnú dehytratáciu a tvorbu hlbších vrások.

Ak Vaše telo dokáže efektívne využiť vápnik, zásobuje ním aj pleť, ale prednosť dostanú vždy pre život dôležité orgány. Kozmetika s vápnikom je aj preto niekoľko násobne účinnejšia. Potrebná dávka vápniku sa takto dostane rovno do pokožky.

Použitie

Ráno alebo večer naneste obsah jednej ampulky na vyčistenú pleť. Jemným poklopávaním prstov po pokožke dostaňte roztok do pokožky.

Najlepšie výsledky dosiahnete, ak do pokožky vklepkáte ampulku a použijete červené alebo infračervené LED alebo laserové svetlo, galvanických, alebo ultrazvukových žehličiek. Gél pri takejto aplikácií fotoplymerizuje a vytvára v pokožke stabilnejšie a ťažšie odbúrateľné štruktúry. Efekt trvá dlhšie.

Množstvo: 7 x 2ml.

Zloženie podľa INCI

Aqua [Water], Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Calcium PCA, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Lactic Acid, Sodium Lactate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Parfum [Fragrance].

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.