Balzam na pery proti oparom 100%PURE

Bezfarebný, liečivý balzam na pery s lysínom a bylinkami proti oparom.

Cena bez DPH ... 6,58 €
Cena s DPH ....... 7,90 €

Kúpiť

Poštovné od 4,50 €

Skladom posledný kus.
Dodanie do 2 dní

100% prírodné, 100% vegetarián, bezlepkové, netestované na zvieratách.

Bezfarebný, liečivý balzam na pery s lysínom a bylinkami proti oparom.

100% čistý lyzín a bylinky v balzame na pery na opary a vredy

Lyzín je aminokyselina, ktorá sa ukázala v štúdiách ako vhodná na zabránenie množeniu vírusu a výrazne znižuje dĺžku a závažnosti oparu. Ďalšie bylinky v zložení pomáhajú zmierniť príznaky ako je pálenie, svrbenie a podráždenie, zatiaľ čo kokosový olej poskytuje hlbkovú hydratáciu. Je to upokojujúci, holistický prostriedok v tyčinke!

Upozornenie: Môžete si všimnúť malé čierne škvrny na balzame. To je úplne normálne. Táto zložka je propolis, prírodné antibiotikum, ktorá prináša úľavu na rôzne ochorenia vrátane zápalov, vírusových ochorení, vredov a oparov.

Použitie:

Použite na bolestivé, suché alebo popraskané pery.

Zloženie INCI:

Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Organic Cera Alba (Beeswax)*, Organic Mentha Piperita (Peppermint) Essential Oil,* Lysine, Melissa Officinalis (Lemon Balm) Leaf Oil, Propolis Cera (Propolis), Chaparral Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Essential Oil, Melaleuca, Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Echinacea Purpurea (Echinacea) Extract, sambucus nigra (Elder Flower), Hydrastis Canadensis (Goldenseal) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice Root) Extract * Certified Organic.

Zloženie v SJ: bio kokosový olej, bio včelí vosk, bio esenciálny olej z mäty priepornej, lysín, olej z medovky lekárskej, propolis, olej z kríka Larrea, extrakt zo semien grapefruitu, eukalyptový esenciálny olej, tea tree olej, echinacea extrakt, baza čierna, extrakt z voduľky kanadskej, extrakt z koreňa sladkého drievka.

Výrobca 100%pureObsah balenia: 4,25 g

Výrobca: 100%pure

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.