Beurer FC 100 – ošetrenie pleti mikrodermabráziou

Kozmetický prístroj s dvojitým efektom na pokožku - revitalizačný peeling a vákuový lifting zabezpečí dokonalé čistú a pevnú pokožku vďaka technológií "jemného peelingu" - mikrodermabrázii.

Cena bez DPH ... 95,67 €
Cena s DPH ....... 114,80 €

vivantis.sk:
Kúpiť

Beurer FC 100 zabezpečuje profesionálne bezbolestné čistenie všetkých typov pleti pomocou technológie nazvanej mikrodermabrázia. Balenie obsahuje 3 nástavce a 5 úrovni intenzity čistenia.

Kvalitná zafírová vrstva na nástavcoch odstraňuje odumreté bunky z povrchu pokožky a stimuluje obnovu buniek. Supermoderná vákuová technológia viditeľne zlepšuje kvalitu a prekrvenie pleti. Výsledkom je jemnejšia a hladšia pokožka.

Dvojitý efekt – revitalizačný peeling a vákuová masáž

Revitalizačný peeling: zafírový povrch čistiacich nástavcov ofstraňuje nečistoty a odumreté bunky z povrchu pleti.

Vákuový lifting: počas čistenia je pleť zjemňovaná, dochádza k vyhladzovaniu a spevňovaniu pleti do hĺbky. Vákuová technológia podporuje mikrocirkuláciu krvi v pokožke a tým aj jej obnovu.

Prečo si vybrať Beurer FC 100?

3 vymeniteľné nástavce:

  1. Precízny nástavec s jemným zafírovým povrchom vhodný na precízne ošetrenie malých plôch pleti, napríklad miesta okolo nosa, nad hornou perou...
  2. Hrubý nástavec s hrubým zafírovým povrchom vhodný na intenzívne čistenie problematických oblastí.
  3. Veľký nástavec s jemným zafírovým povrchom vhodný pre citlivú pleť.

Mikrodermabrázia – profesionálna exfoliácia tváre

Mikrodermabrázia je technológia, pomocou ktorej môžeme odstraňovať odumreté bunky na samom vrchu pokožky, bez toho, aby došlo k poškodeniu hlbších vrstiev. Ide o šetrný peeling, ktorý sa vykonáva bez použitia chemických abrazívnych prostriedkov.

Jednoduché použitie

Vložte jednorazový filter do otvoru na konci trubičky, pripojte držiak a nástavec. Zapnite prístroj, nastavte vhodnú intenzitu a jemnými pohybmi čistite pleť po celej tváre zhruba 20 minút. Po ošetrení naneste na pokožku jemné, ideálne neparfumované, pleťové mlieko alebo krém.

Základný popis a technické parametre

Kontraindikácie:

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.