Čistiaca maska zo živočišného uhlia

Čierna maska zo živočišného uhlia na tvár RIO Beauty odstraňuje čierne bodky a hĺbkovo prečisťuje pokožku. Profesionálny nástroj na odstraňovanie čiernych pórov je súčasťou balenia. Po použití je pokožka jemnejšia, póry sú viditeľné čistejšie.

Cena bez DPH ... 16,58 €
Cena s DPH ....... 19,90 €

Kúpiť

Poštovné od 4,50 €

Skladom posledné 2 kusy.
Dodanie do 2 dní

Čierna maska zo živočíšneho uhlia hĺbkovo prečisťuje pokožku, uvoľňuje upchaté póry a čierne bodky, vďaka čomu odstraňuje rôzne nečistoty usadené v pokožke. Po ošetrení pleti maskou zo živočíšneho uhlia je pokožka jemná, svieža a viditeľnej jasnejšia.

Súčasťou balenia je profesionálny nástroj na odstraňovanie upchatých pórov, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché odstránenie problematických čiernych bodiek a hlboko znečistených pórov.

Ako používať masku zo živočíšneho uhlia?

Predtým, ako si nanesiete na pleť masku zo živočíšneho uhlia si pokožku očistite a osušte. Priamo na pokožku naneste tenkú vrstvu masky – vyhnite sa oblasti pier, obočia, oči a vnútorných nosných dierok.

Relaxujte a nechajte masku pôsobiť 20 – 30 minút.

Po úplnom zaschnutí masky ju jemne odstráňte. Opláchnite všetky zvyšky masky a vysušte pokožku.

Ako použiť nástroj na odstránenie čiernych pórov?

Pred použitím si umyte ruky. Oko nástroja umiestnite na miesto s čiernym pórom. Na pokožku aplikujte ľahký tlak, aby sa uvoľnil obsah póru. Použite čistú tkaninu a jemne ošetrované miesto utrite. Po ošetrení pokožku dôkladne očistite a aplikujte antibakteriálny alebo antiseptický krém. Nástroj na odstránenie čiernych pórov po každom použití vyčistite antibakteriálnym čistiacim prostriedkom a teplou vodou.

Obsah balenia:

2x 60 ml tuba s čistiacou maskou
1x profesionálny nástroj na odstránenie čiernych bodiek

Výrobca: The Dezac Group – RIO

Zloženie:

Aqua, Popylen glycol, Polyvinyl alcohol, Carbon black, Alcohol, Carboxymethyl hydroxyethylcellulose, Phenoxyeethanol, Arbutin, Methylparaben, Aloe barbadensis extract, Perfum, Hyaluronic acid

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.