Čistiaca pena Wellmaxx Skineffect

Jemná čistiaca pena odstraňuje make-up, znečistenie a nečistoty. Extra zlvhčujúce účinky tejto peny sú len ďalším bonusom, ktorý si vaša pokožka zamiluje.

Čistiaca pena ochraňuje pokožku pred stratou vlhkosti dokonca počas čistenia. Aplikáciou sa tiež zlepšuje ochranná bariéra pokožky.

Aktívne látky:

Prečo si vybrať na čistenie pleti penu od Skineffect?

Tenzidy

Tenzidy sú látky účinné na povrchu pokožky - znižujú povrchové napätie tekutín, vďaka čomu môžu aktívne látky preniknúť hlbšie do pokožky. Tenzidy pokožku odmasťujú, jemne čistia a vytvárajú penu. Pri použití prípravkov s tenzidmi sa vytvorí hustá jemná pena.

Prírodné tenzidy sú k pokožke jemné, nedráždia a nevysušujú.

Syntetické (umelé) tenzidy narúšujú ochranný film kože a agresívne ju odmasťujú. Sú vyrobené z prírodných zložiek, ale sú tak silné, že sa používajú aj na priemyselné čistenie.

Pentavitín

Pentavitín pokožku hydratujebráni strate vlhkosti. Je vytvorený z prírodných cukrov a ako prírodný produkt je mimoriadne šetrný k pleti. Na tekutinu v pleti pôsobí ako magnet, vďaka čomu má pleť zaistenú potrebnú hydratáciu na dlhší čas. Pleť je hladšia, vypnutejšia, sviežejšia a pevnejšia. Výhodou pentavitínu je, že sa nedá zmyť, je hlbšie v pokožke a stará sa o jej dlhodobú vlhkosť.

Rad kozmetiky Wellmaxx Skineffect je určený najmä pre:

Menej je viac

Produkty Wellmaxx Skineffect neobsahujú žiadne syntetické vône, parabény, farbivá, surové materiály s obsahom petroleja, alebo PEG deriváty. Látky obsiahnuté v tejto kozmetike sú určené na dosiahnutie dokonalej regenerácie citlivej pleti.

Nezávislý dermatologický inštitút potvrdil znášanlivosť zložiek aj citlivou pokožkou.

Množstvo: 150ml

Rad kozmetických produktov Welmaxx Skineffect obsahuje:

INCI zloženie supreme foam cleanser

Aqua [Water], Pentylene Glycol, Sodium Lauroyl Oat Amino Acids, Caprylyl/Capryl Glucoside, Saccharide Isomerate, Xanthan Gum, Tocopherol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Tetrasodium EDTA, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum [Fragrance]

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.