Čistiaca pena Wellmaxx Skineffect

Jemná čistiaca pena odstraňuje make-up, znečistenie a nečistoty. Extra zlvhčujúce účinky tejto peny sú len ďalším bonusom, ktorý si vaša pokožka zamiluje.

Bežná cena ........ 29,00 €
Cena bez DPH ... 19,08 €
Cena s DPH ....... 22,90 €

Kúpiť

Poštovné od 4,50 €

Skladom posledné 2 kusy.
Dodanie do 2 dní

Čistiaca pena ochraňuje pokožku pred stratou vlhkosti dokonca počas čistenia. Aplikáciou sa tiež zlepšuje ochranná bariéra pokožky.

Aktívne látky:

Prečo si vybrať na čistenie pleti penu od Skineffect?

Tenzidy

Tenzidy sú látky účinné na povrchu pokožky - znižujú povrchové napätie tekutín, vďaka čomu môžu aktívne látky preniknúť hlbšie do pokožky. Tenzidy pokožku odmasťujú, jemne čistia a vytvárajú penu. Pri použití prípravkov s tenzidmi sa vytvorí hustá jemná pena.

Prírodné tenzidy sú k pokožke jemné, nedráždia a nevysušujú.

Syntetické (umelé) tenzidy narúšujú ochranný film kože a agresívne ju odmasťujú. Sú vyrobené z prírodných zložiek, ale sú tak silné, že sa používajú aj na priemyselné čistenie.

Pentavitín

Pentavitín pokožku hydratujebráni strate vlhkosti. Je vytvorený z prírodných cukrov a ako prírodný produkt je mimoriadne šetrný k pleti. Na tekutinu v pleti pôsobí ako magnet, vďaka čomu má pleť zaistenú potrebnú hydratáciu na dlhší čas. Pleť je hladšia, vypnutejšia, sviežejšia a pevnejšia. Výhodou pentavitínu je, že sa nedá zmyť, je hlbšie v pokožke a stará sa o jej dlhodobú vlhkosť.

Rad kozmetiky Wellmaxx Skineffect je určený najmä pre:

Menej je viac

Produkty Wellmaxx Skineffect neobsahujú žiadne syntetické vône, parabény, farbivá, surové materiály s obsahom petroleja, alebo PEG deriváty. Látky obsiahnuté v tejto kozmetike sú určené na dosiahnutie dokonalej regenerácie citlivej pleti.

Nezávislý dermatologický inštitút potvrdil znášanlivosť zložiek aj citlivou pokožkou.

Množstvo: 150ml

Rad kozmetických produktov Welmaxx Skineffect obsahuje:

INCI zloženie supreme foam cleanser

Aqua [Water], Pentylene Glycol, Sodium Lauroyl Oat Amino Acids, Caprylyl/Capryl Glucoside, Saccharide Isomerate, Xanthan Gum, Tocopherol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Tetrasodium EDTA, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum [Fragrance]

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.