Čistiaca silikónová kefka RIO Beauty

Mini čistiaca silikónová kefka na odstránenie make-upu, hĺbkové prečistenie pleti a pórov s 5 intenzitami a jemnou masážou pokožky.

Cena bez DPH ... 29,08 €
Cena s DPH ....... 34,90 €

vivantis.sk:
Kúpiť
alza.sk:
Kúpiť

Jemné a šetrné odstránenie make-upu, prebytočných krémov, ktoré sa do pleti nevstrebali, ale aj bežného denného znečistenia.

RIO čistiaca silikónová kefka pôsobí aj ako peeling - zbavuje pokožku odumretých kožných buniek, pleť prečisťuje hĺbkovo, podporuje mikrocirkuláciu krvi a čistí upchaté póry. Jedna minúta denne a vaša pleť môže byť hladšia, hebkejšia, zdravšia a žiarivejšia.

Cielené čistenie T- zóny, intenzívne vyčistenie pórov, jemná masáž celej tváre – špeciálne pre oblasť okolo očí, odstraňovanie odumretých buniek - exfoliácia a nečistôt z pleti – s týmto prístrojom to všetko zvládnete za jednu minútu.

Prečo si vybrať Rio čistiacu kefku?

Ako účinkuje čistiaca kefka RIO?

Rio silikónová čistiaca kefka účinkuje na princípe vibrácií. Pleť je tak jemne a šetrne hĺbkovo vyčistená. Vibrácie pokožku masírujú, čím zlepšuje cirkuláciu krvi vo všetkých vrstvách pokožky. Úroveň intenzity vibrácií si môžete zvoliť presne podľa vlastných potrieb - na výber máte 5 úrovní.

3 zóny pre komplexné vyčistenie pleti:

  1. vrchná časť je určená na čistenie čela a T-zóny,
  2. stredná časť na čistenie celej tváre, peeling a masáž,
  3. na zadnej strane je zóna na jemné čistenie pokožky okolo očí a masáž.

Čistiaca kefka RIO – ideálna na cestovanie

Malý a šikovný prístroj na čistenie pleti je vhodný aj na cestovanie. Či už chodíte na služobné cesty alebo nechcete so sebou na dovolenku brať množstvo prípravkov, tento prístroj sa o vašu pleť postará kdekoľvek a kedykoľvek.

Použitie čistiacej kefky

Priložte čistiaci prístroj na tvár, zapnite a pomaly presúvajte na ďalšie miesto. V prípade potreby zmeňte úroveň intenzity vibrácií. Začnite s najnižšou intenzitou a postupne úroveň zvyšujte. Pri použití používajte na každú časť pleti vhodnú zónu.

Parametre prístroja:

Balenie obsahuje prístroj na čistenie tváre a USB nabíjačku.
Rozmery – 11,5 cm x 8 cm
Životnosť batérie je 2,5 hodiny.
Na jedno nabitie môžete prístroj použiť až 250 krát.
5 úrovní intenzity

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.