Čistiace tonikum DEVEE

Čistiace tonikum DEVEE Clear Skin pleť upokojuje po čistiacom rituáli a odstraňuje zvyšky čistiacich prípravkov. Pomáha pleti pri podráždení, osviežuje ju a hydratuje.

Bežná cena ........ 22,90 €
Cena bez DPH ... 15,83 €
Cena s DPH ....... 19,00 €

Kúpiť

Poštovné od 4,50 €

Skladom viac ako 5 kusov.
Dodanie do 2 dní

Upokojujúce čistiace tonikum DEVEE Clear Skin.

Čistiace tonikum DEVEE Clear Skin pleť upokojuje po čistiacom rituáli a odstraňuje zvyšky čistiacich prípravkov. Pomáha pleti pri podráždení, osviežuje a hydratuje.

Čistite si pleť mydlom a vodou? Čistiace tonikum odstráni zvyšky mydla a vodný kameň.

Prečo používať upokojujúce tonikum?

Pre dosiahnutie čo najlepšieho odporúčame používať na čistenie pleti Čistiaci gél DEVEE.

Aktívne látky:

Aloe vera - vytvára ochrannú vrstvu, čím pokožku chráni. Pomáha udržiavať vlhkosť a pôsobí proti starnutiu a vďaka antimikrobiálnemu účinku bojuje aj proti akné.

Betaín – pokožku hydratuje, udržiava v nej vlhkosť, ochraňuje pred mechanickým a chemickým poškodením. Na pleti zanecháva príjemný hodvábny pocit.

Vápnik – pokožka, ktorá nemá dostatok vápnika starne rýchlejšie, je tenká, citlivá a náchylná na kožné choroby.

D-pantenol – pokožku upokojuje, zjemňuje, hydratuje a znižuje výskyt jemných vrások. Stimuluje bunky k regenerácií, preto sa používa na posilnenie pokožky a pri liečbe kožných chorôb.

DEVEE Clear Skin

Čistiaca sada DEVEE Clear Skin nielenže pokožku hĺbkovo čistí, zbavuje odumretých buniek a make-upu, ale pripravuje ju na absorpciu aktívnych látok z krémov.

Rad kozmetiky DEVEE Clear Skin obsahuje:

Použitie čistiaceho tonika DEVEE

Nasprejujte vatový tampónik a následne ním prejdite po tvári, krku a dekolte. V prípade citlivej pleti, môžete tonikum nasprejovať priamo na pokožku. Tonikum vždy aplikujte na vyčistenú pleť.

Výrobca: DEVEE

Množstvo: 200ml

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.