Cordyceps sinesis mycelium 100 tabliet 500mg

Kordyceps pôsobí širokospektrálne, prináša úľavu celému organizmu. Zvýšuje výkon, klesá únava a vy sa budete cítiť zdravší. Výrazné zmeny sú pozozorované u ľudí, ktorí sú náchylní na infekcie, pretože pôsobí ako prírodné antibiotikum.

Bežná cena ........ 30,00 €
Cena bez DPH ... 25,00 €
Cena s DPH ....... 30,00 €

Kúpiť

Poštovné od 4,50 €

Skladom posledné 2 kusy.
Dodanie do 2 dní

CORDYCEPS PRÍRODNÉ ANTIBIOTIKUM 100 TABLIET PO 500MG

Zloženie: 1 tableta obsahuje 500mg čistého fermentovaného Cordyceps Sinesis Mycelium. Tento cordyceps pochádza z Číny a je používaný v Čínskej tradičnej medicíne na liečbu mnohých ochorení.

Dávkovanie: 1 tableta 1x denne

Prinášame Vám nový fermentovaný Cordyceps. Jedno balenie obsahuje 100 tabliet. Jedna tableta obsahuje 500mg Cordyceps Sinesis Mycelium.

Čo je cordyceps sinesis mycelium?

Cordyceps Sinesis je huba, ktorá parazituje na larvách hmyzu. Prisaje sa na nich a vyciciava z ich tela potrebné živiny pre život.

Odkiaľ cordyceps sinesis mycelium pochádza?

Nachádza sa v Tibete a v Číne vo vysokých nadmorských výškach. V tomto prípade hovoríme o divo rastúcom Cordycepse. Cordyceps od spoločnosti Kingray je odroda z Tibetu, ale výrobca ho pestuje v špeciálne upravených a sterilizovaných miestnostiach. Spracováva sa najmodernejšou technológiou a biotechnológiou dvojstupňovým druhotným fermentovaním, pričom sú vylúčené živé elementy, ktoré sa nachádzajú v divom Cordycepse ako napríklad cordycepin, amino kyseliny, polysacharidy, SOD aťd, čo výrazne zvyšuje liečebný efekt fermentovaného cordycepsu.

Je cordyceps sinesis mycelium vyživový doplnok alebo liek?

V Číne a Tibete sa používa viac ako 1200 rokov pre jeho liečivé účinky. Číňaňia veria, že pôsobí liečivo na všetky ochorenia a je oficiálne uznávaný Čínskou tradičnou medicínou a Tibetskou medicínou. Jeho výskyt v modernej medicíne jeho účinok tiež potvrdzuje.

Tieto tvrdenia neboli ohodnotené Štátnym ústavom na kontrolu liečiv a potravín, pretože produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu a prevenciu chorôb.

Testovali sme vzorky viacerých čínskych výrobcov. Tento cordyceps je vysoko hodnotený v Číne a používajú ho s Reishi dokonca na liečbu malígnych nádorov, pričom po 4 mesiacov sú výsledky viditeľné aj u lekára. Užívanie samotného cordycepsu zaznamenáte po pár dňoch, budete sa cítiť lepšie. V kombinácii s Reishi je potrebné pravidelné užívanie, pretože ho užívajú v Číne hlavne onkologickí pacienti a každé 4 mesiace sa nám obnovujú erytrocyty. Toto sú výsledky, ktoré nám sprostredkoval výrobca po 5 ročnom výskume.

Cordyceps sinesis mycelium

Ovplyvňuje mnohé systémy ľudského organizmu, zahŕňajúc obehový, respiračný a imunitný systém, ako aj pečeň, obličky a rozmnožovacie orgány. Používa sa aj ako pomocná látka v prípade onkologických ochorení.

Doteraz neboli zistené žiadne kontraindikácie. Kedže nebol testovaný efekt Cordycepsu na tehotné a dojčiace ženy a doteraz nie sú dostupné žiadne relevantné materiály, neodporúčame Cordyceps užívať v prípade gravidity a dojčenia.

Cordyceps pôsobí priaznivo na funkciu obličiek u zdravých ľudí a zmierňuje chronické obličkové ochorenia u pacientov. Po užívaní cordycepsu krvný kreatinín a močový nitrogén klesá, hemoglobín narastá. To vedie následne k zlepšeniu funkcie obličiek.Okrem toho zvyšuje libido, pôsobí proti hypoxii, únave a má priaznivý vplyv na prostatu.

Cordyceps vplýva priaznivo na bronchitídu, pretože rozšíri priedušky a uvoľní kašel. Okrem toho priaznivo pôsobí na astmatikov a zabraňuje vzniku empfyzému.

Cordyceps zlepšuje schopnosť fagocytózy u makrofágov. Makrofágy sú bunky, ktoré zabezpečujú ochranu organizmus pred baktériami a inými cudzorodými látkami.

Cordyceps zlepšuje schopnosť namnoženia lymfocytov. Keď sa v organizme nachádza antigén alebo cudzí proteín, lymfocyty sa namnožia, aby mohli napadnúť cudzorodú bunku. Cordyceps zvyšuje významne túto schopnosť u lymfocytov.

Cordyceps stimuluje produkciu T lymfocytov. Lymfocyty T sú druh lymfocytov, ktoré vznikajú v kostnej dreni ako nezrelé bunky. Dozrievajú v týmuse. Majú regulačnú funkciu a pri styku s cudzorodou látkou produkujú látky na podporu činnosti ostatných leukocytov..

Cordyceps nie len že má protirakovinové účinky, ale redukuje negatívne vplyvy chemoterapie a rádioterapie.

Cordyceps zlepšuje funkcie pečene a významne pomáha pacientom s cirhózou pečene a pečeňovým ascitesom.

Cordyceps sa používa na liečbu infekčných ochorení a má účinky ako chemické antibiotikum, pretože má anti-bakteriálne účinky, anti-vírusové účinky a proti-zápalové účinky.

Môžu ho používať aj cukrovkáry?

Áno, pretože reguluje metabolické procesy vrátane metabolizmu cukrov a preto je odporúčaný aj diabetikom, pričom v Číne ho diabetici aktívne užívajú..

V Číne sa testoval účinok Cordycepsu na ľudí so zníženou sexuálnou aktivitou. Užívali Cordyceps 3g/denne počas 2 mesiacov. Došlo k nárastu 17-ketosterodoidov v moči, pretože pôsobí na hormonálny system a ovplyvňuje sexuálne cetrum v mozgu a sexuálne orgány.

V Číne sa testoval účinok Cordycepsu na hyperlipidémiu u 273 pacientoch. Pacientom klesli triglyceridy po 1 mesiaci užívania. Polovica pacientov, ktorá užívala 3g/denne mala výrazný pokles v celkovom cholesterole a triglyceridov, a významný nárast HDL.

V Číne sa testoval účinok na 38 pacientoch s rôznym druhom arytmie. Pozitívne účinky sa dosiahli v liečbe tachykardiálnej a bradykardiálnej srdcovej arytmie, pričom s nárastom dĺžky liečby Cordycepsom stúpalo aj zlepšenie srdcovej arytmie. U pacietov so supraventikulárnou arytmiou sa stav zlepšil čiastočne alebo úplne – viditeĺné na EKG.

U starších pacientov sa zlepšuje prekrvenie (odolnosť na chlad zlepšená), klesá únava, zlepšený Tinnitus (zníženie pískania v ušiach), zlepšená nyktúria a amnézia.

U pacientov dochádza k nárastu aktivity superoxidu dismutázy, čo je dôležitý faktor pre odstraňovanie voľných radikálov z organizmu, ktoré sú príčinou rýchleho starnutia buniek v organizme – antiaging efekt.

Vedlajšie účinky

Väčšina ľudí nepociťuje žiadne vedľajśie účinky. U niektorých ľudí sa môže objaviť nevoľnosť, žalúdočné ťažkosti a sucho v ústach. Vedľajšie účinky by sa mali po pár dňoch vytratiť.

Diskusia

dofal: Dobry den zaujimalo by ma ake percento polysacharidov obsahuje Vas vyrobok Cordyceps a reishi

reaguj

kolostrum8: Aké množstvo polysacharidov, manitolu, adenosinu a sterolu obsahuje Cordyceps, ktorý ponúkate? Ďakujem. Maja

reaguj

Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.