Cure Touch – Športový chladivý gél

Regeneračný chladivý gél Cure Touch pre športovcov obsahuje vysoké množstvo rastlinných extraktov a silíc. Horské byliny v chladivom géle sa používajú na elimináciu svalových a kĺbových problémoch.

Tento produkt je vypredaný.

Cure Touch – Chladivý gél pre športovcov

Regeneračný chladivý gél Cure Touch pre športovcov obsahuje vysoké množstvo rastlinných extraktov a silíc a je vyrobený na podobnej báze ako Hrejivý gél Cure Touch pre športovcov.

Horské byliny v chladivom géle sa používajú na elimináciu svalových a kĺbových problémoch. Na pokožku sa aplikuje najmä po ťažkom fyzickom výkone, pretože po zvýšenej fyzickej námahe urýchľuje regeneráciu, pôsobí ako podporný prostriedok pri bolestiach kĺbov, chrbtice, pri podvrtnutí a hojení zlomenín.

Ako používať Regeneračný chladivý gél?

Regeneračný chladivý gél pre športovcov aplikujte na bolestivé miesta niekoľkokrát denne. Ak chcete zvýšiť účinok prípravku, gél dôkladne vmasírujte do pokožky postihnutého miesta.

Pre dosiahnutie maximálneho účinku je vhodné nanášať väčšie množstvo gélu, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo, napríklad počas noci. Po aplikácií nevychádzajte na priame slnko, pretože by mohlo dôjsť k spáleniu kože. Prípravok neaplikujte na sliznice a otvorené rany.

Regeneračný chladivý gél pre športovcov je vyrobený zo zmesi liečivých byliniek, ich extraktov a silíc. Okrem iného, gél obsahuje eukalyptusový olej, extrakt z kvetu arniky horskej, kostihoja lekárskeho, pagaštanu konského, ľubovníka podkovaného, olej z jedle bielej, borievky obyčajnej, rozmarínu lekárskeho, klinčeka voňavého a výťažky z mnohých ďalších rastlín.

Skladovanie:

Prípravok skladujte pri izbovej teplote, nenechávajte na priamom slnku a chráňte pre mrazom. Regeneračný gél nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologický testované. Netestované na zvieratách.
Obsah: 200ml

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.