Detoxikačné náplasti Kyoto

Detoxikačné náplasti KYOTO založené na čisto prírodnej báze. Každý orgán ľudského tela je zasiahnutý škodlivými látkami, čím dochádza k zhoršovaniu zdravotného stavu. BALENIE: 10 kusov

Bežná cena ........ 8,00 €
Cena bez DPH ... 9,00 €
Cena s DPH ....... 10,80 €

Kúpiť

Poštovné od 4,50 €

Skladom viac ako 5 kusov.
Dodanie do 2 dní

1. Čo je detoxikácia?

Termín detoxikácia znamená očistenie tela od toxínov a ťažkých kovov. Príčinou takmer všetkých chorôb a oslabeného zdravia sú práve toxíny a infekčné elementy, detoxikácia predstavuje veľmi dôležitý proces očisty organizmu. Je to proces, ktorý často krát odstraňuje už príčinu - podstatu ochorenia.

2. Prečo je detox potrebný?

V súčasnosti sme všetci vystavovaní vplyvu škodlivých látok na naše zdravie. Je to výsledok rýchleho pokroku doby. Chemický priemysel, jeho produkty a odpadové látky vypúšťané do vody či ovzdušia, chemické prísady v našom jedle, ťažké kovy, či zvyšky rôznych liekov užívaných v čoraz väčších množstvách sa neustále hromadia v ľudskom tele v oveľa viačších množstvách ako kedykoľvek predtým. Každý orgán ľudského tela je zasiahnutý ich vplyvom a podľa doby trvania, ich dopadu a veľkosti absorbovaných dávok, dochádza k zhoršovaniu zdravotného stavu až k poškodeniu tkaniva.

Okrem týchto elementov ku zlému stavu organizmu prispievajú zlá životospráva, nedostatok pohybu, zlá kvalita jedál, či ich prípravy, postrekovaná zelenina a ovocie, nedostatok vitamínov, stres, pracovné vypätie, fajčenie, pitie alkoholu a kofeínových nápojov atď.

V súčasnosti chemický priemysel vyrába také množstvo chemických výrobkov. Niektorí si ani neuvedomujeme ich prítomnosť. Či to vnímame alebo nie, tieto chemické látky si vždy nájdu cestu do nášho tela. V súčasnosti je známych viac ako 2 milióny syntetických substancií, 25 000 ich pribúda každým rokom a viac ako 30 000 ich vytvára priemyselná výroba.

V súčasnej dobe je detoxikácia organizmu základnou podmienkou dlhodobého udržiavania zdravého organizmu. Detoxikácia je vhodná pre všetky druhy chronických civilizačných ochorení. Ak sa toxické látky z tela odstránia a tkanivá nie sú nenávratne porušené, organizmus si poradí s mnohými ochoreniami aj sám. Chemické produkty znečisťujú životné prostredie rýchlejšie než je človek schopný prispôsobiť sa týmto zmenám. Náš organizmus nedokáže efektívne filtrovať všetky tieto nebezpečné látky. Chemické látky vo vzduchu, vode a jedle neustále poškodzujú náš organizmus a znižujú jeho obranyschopnosť.

Detoxikácia sa robí zvyčajne cez oblasť chodidiel, kde sa nachádza veľké množstvo potných žliaz a akupunktúrnych bodov. Vďaka poklesu koncentrácie škodlivín v krvi sa naštartuje proces nastolenia rovnováhy medzi krvou a orgánmi. Nasledujúce poklesy koncentrácií vyvolávajú postupné uvoľňovanie škodlivín z orgánov a tkanív. Preto detoxikácia trvá dlho a je to hra o koncentráciách na hraniciach priepustných membrán buniek v orgánoch a uvoľňovanie do krvi, o koncentráciách na prechode chodidlo - detoxikačný prostriedok (zvyčajne náplasť), alebo ionizovaný roztok vody, teda bariéra krvy v tele - (náplasť) voda.

3. Efekty detoxikácie

Čo môžeme očakávať od detoxikácie?

Detoxikáciou sa z organizmu odbúravajú škodlivé odpadové látky. Po takejto očiste Vaše telo zvyšuje hladinu fyzickej, duševnej a sexuálnej energie, expandovať začína aj Vaša kreativita. Cítite sa ako znovuzrodený, ako úplne iný človek. Detoxikácia Vám prinesie lepšiu kvalitu života.

4. Pozitívne účinky detoxikácie

5. Zloženie a efekty jednotlivých komponentov

Detox náplasti KYOTO obsahujú: Organic Aquarius Mushrooms, Tourmaline, Saururus Chenesis, Achyranthis Radix, Artemisia lwayomogi, Paeoniae Rubrae Radix, Caragana sinice, Siberian Ginseng, Platicodon Grandifloum Wood VINEGAR, Mokcho Powder, Pearl Stone , Mugwort extract, Loquat (Japanese medlar) extract, Tree Essence, Sap from Bamboo and Eucalyptus-Trees.

Turmalín je zdrojom záporných iónov a infračerveného vlnenia.

Mokcho prášok je produktom komplikovanej destilácie dreva s viac než 800 organickými súčasťami a dôležitými prvkami, pričom tiež vyžaruje infračervené vlnenie.

Organic Agaricus mushrooms sú huby, ktoré obsahujú veľa zložiek k posilneniu imunitného systému.

Saurus chinese je rastlina využívaná v tradičnej čínskej medicíne ako antioxidant. Zaberá proti otravám, chronickej únave a bolestiam svalov.

Achyranthix radix je rastlina účinná proti reumatizmu, proti bolestiam kolien a chrbta. Je účinná aj pri genitálnych problémoch, podporuje mikrocirkuláciu, redukuje edémy a reguluje menštruáciu.

Paeoniae Rubrae Radix je kvet podporujúci cirkuláciu krvi. Potláča koliky a črevné ťažkosti. Má silný antibakteriálny účinok.

Siberian Gingseng je rastlina, ktorá účinkuje proti artritíde. Podporuje mikrocirkuláciu krvi, pôsobí preventívne proti porážke a infarkte, reguluje glykémiu, podporuje metabolizmus, pozitívne ovplyvňuje stav neuropatie.

Artemisia lwayomogi je rastlina účinná pri regenerácii pečene a tráviaceho traktu. Tiež chráni oči, je preventívne "chemoterapiou", potláča karcinogény a vznik nádorových buniek, znižuje cholesterol, normalizuje krvný tlak a imunitu, stimuluje pečeň.

Caragana Sinice je kvet používaný na liečbu neuralgií, artritídy, hypertenzia a vaginitída. Tiež je účinnou prevenciou odvápňovania a rednutia kostí.

Platicodon Grandifloum je kvet používaný v tradičnej čínskej medicíne na liečbu hrdla a pľúc, zápalov a infekcií očí, uší a dutín. Nachádza sa v mnohých liekoch proti kašľu.

Mugwort extract je rastlina, tradične používaná v Oriente. Lieči nervozitu a nespavosť, stimuluje pečeň a trávenie. Robí telo "teplým" bez toho, aby bolo "suché" v chápaní čínskej medicíny.

Loquat sú listy a plody rastliny obsahujúce niekoľko užitočných kyselín a vitamínov A, B, C, B17. V Indii sa nazýva Kráľom bylinnej medicíny.

Pearl powder sa vyrába z vyťažených vápencových minerálov morského pôvodu, vyvrásnených na povrch z dna mora. Zlepšuje tekutosť prášku a absorpciu náplasti.

Wood VINEGAR (drevný ocot) je sušený drevný ocot vyrábaný komplikovanou technológiou. Obsahuje viac než 200 komponentov. Ohrieva telo, vlhčí pokožku, pôsobí antibakteriálne. Technológia výroby a zrenia trvá veľmi dlho. Produkt je vysokohodnotným prírodným extraktom, ktorý sa suší.

Tree essence (stromovej esencie) majú silný sterilizačný a antiseptický účinok. Napríklad esencia z eukalyptu je jedna z najsilnejších, lebo sa z nej uvoľňuje do vzduchu veľa ozónu. Esencie sú silné svojim antibakteriálnym a antiseptickým účinkom.

6. Ako náplasti fungujú?

Detox náplasti obsahujú prirodzené ingrediencie, ktoré stimulujú akupunktúrne body vďaka kombinovanému účinku sušeného bambusového octu, infračervenej energie vyžarované z náplasti a emisie záporných iónov. Táto stimulácia má za následok rozbíjanie molekúl odpadových látok a amplitúd molekúl vody, čo uvoľňuje blokády v cirkulačnom a lymfatickom systéme. Očista alebo detoxikácia prirodzene začína v chodidlách Vašich nôh, ale tam tiež končí absorpciou toxínov, ktoré prejdú do náplastí. Primárny efekt detoxikačných náplastí je detoxikácia. Náplasti absorbujú Vaše toxíny počas noci. Môžete to vidieť na zmene ich farby. Čím viac toxínov absorbujú, tým sú znečistenejšie. Používaním dlhšiu dobu, začnú byť svetlejšie. Pritom sú to stále rovnaké detoxikačné náplasti a rovnaké chodidlá, ale telo sa už detoxikovalo. To znamená, že toxíny, ktoré sa dali odstrániť sú odstránené. Okrem chodidiel môžete aplikovať náplasti aj na iné časti tela vrátane chrbta, kolien, lakťov a iné., Ale najúčinnejšie prebehne detoxikácia cez chodidlá.

7. Inštrukcie na použitie

  1. Aplikujte si detoxikačné náplaste pred tým než idete večer spať. Miesto aplikácie si predtým vymyte a osušte uterákom, alebo hygienickou vreckovkou.
  2. Vezmite adhezívny plátok a pomaly z neho odstráňte papier. Položte detoxikačnú náplasť do stredu lepkavej strany. Detoxikačnú náplasť položte na papier tou stranou, na ktorej je nápis "Put adhesive sheet on this side" a umiestnite detoxikačný náplasť na chodilo nohy alebo inú časť tela. Ak vám to vyhovuje, môžete mať počas noci na sebe ponožky.
  3. Po 8-10 hodinách detoxikačnú náplasť odstráňte. Umyte si miesto, kde bola detoxikačná náplasť a utrite ho vlhkým uterákom tak, aby chodidlo, alebo Vami vybraná časť tela nebola lepkavá.
  4. Použité náplasti sú tmavozelené alebo našedlé, čo spôsobila absorpcia škodlivých látok z tela, predovšetkým odpadu.
  5. Pokračujte v používaní, kým farba nie je svetlejšia a potom používajte 1-2 x týždenne

V jednom balení Detoxikačných náplastí Kyoto je 10ks náplastí.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.