Detoxikačné náplasti

Pri opuchoch, reumatických bolestiach, bolestiach chrbtice a krížov, bolesti spôsobené pádom, na celkovú detoxikácia organizmu Detoxikácia cez chodidlá, je tým najlepším riešením pre Váš organizmus.

Detoxikačné náplasti GOLD RELAX

Detoxikačné náplasti GOLD RELAX založené na čisto prírodnej báze.

Detoxikačné náplasti eliminujú opuchy a bolesti, majú pozitívny vplyv na zdravie, pretože počas spánku odstraňujú z tela toxíny.

Detoxikačné náplasti sú vhodné pri nasledujúcich príznakoch a ochoreniach:

Pozitívne účinky detoxikačných náplastí:

Dlhodobé hromadenie toxínov v tele vedie najprv k miernym komplikáciám ako bolesť hlavy a únava. Ak sa výskyt toxínov nerieši detoxikáciou, dochádza k závažnejším zdravotným problémom. Stávate sa náchylným k infekciám a organizmus slabne. Chodidlá sú považované v čínskej tradičnej medicíne za druhé srdce. Cez chodidlá sa špecialista môže dozvedieť nespočetné množstvo informácií o zdravotnom stave človeka. Detoxikácia cez chodidlá je tým najlepším riešením, pretože detoxikuje celý Váš organizmus a všetky orgány naraz!

Možnosti použitia Detoxikačných náplasti

  1. Nalepte detoxikačnú náplasť na bolestivú oblasť, kde sa priamo aktivuje hojivý proces.
  2. Pre detoxikáciu nalepte detoxikačnú náplasť na chodidlo, tá potom aktivuje čistiaci proces vo Vašom tele počas spánku.
    Odporúča sa preventívne lepiť detoxikačné náplasti striedavo na chodidlá každý druhý deň. Pre zrýchlený efekt detoxikácie nalepte jednu detoxikačnú náplasť na každé chodidlo.

Upozornenie: Neaplikujte detoxikačnú náplasť na otvorené rany alebo v oblasti, kde je pokožka poškodená. Len na vonkajšie použitie.

Čo je detoxikácia?

Termín detoxikácia znamená očistenie tela od toxínov a ťažkých kovov. Príčinou takmer všetkých chorôb a oslabeného zdravia sú práve toxíny a infekčné elementy. Detoxikácia predstavuje veľmi dôležitý proces očisty organizmu. Je to proces, ktorý častokrát odstraňuje už príčinu - podstatu ochorenia.

Prečo je detoxikácia potrebná?

V súčasnosti sme všetci vystavovaní vplyvu škodlivých látok na naše zdravie. Je to výsledok rýchleho pokroku doby. Chemický priemysel, jeho produkty a odpadové látky vypúšťané do vody či ovzdušia, chemické prísady v našom jedle, ťažké kovy, či zvyšky rôznych liekov užívaných v čoraz väčších množstvách sa neustále hromadia v ľudskom tele viac ako kedykoľvek predtým. Každý orgán ľudského tela je zasiahnutý ich vplyvom a podľa doby trvania ich dopadu a veľkosti absorbovaných dávok, dochádza k zhoršovaniu zdravotného stavu, až po poškodenie tkaniva.

Okrem týchto elementov, ku zlému stavu organizmu prispievajú aj zlá životospráva, nedostatok pohybu, zlá kvalita jedál, či ich prípravy, postrekovaná zelenina a ovocie, nedostatok vitamínov, stres, pracovné vypätie, fajčenie, pitie alkoholu a kofeínových nápojov atď.

V súčasnosti chemický priemysel vyrába také množstvo chemických výrobkov, že mnohý si ani neuvedomujú ich prítomnosť. Či to vnímame alebo nie, tieto chemické látky si vždy nájdu cestu do nášho tela. V súčasnosti je známych viac ako 2 milióny syntetických substancií, 25 000 ich pribúda každým rokom a viac ako 30 000 vytvára priemyselná výroba.

V súčasnej dobe je detoxikácia organizmu základnou podmienkou dlhodobého udržiavania zdravého organizmu. Detoxikácia je vhodná pre všetky druhy chronických civilizačných ochorení. Ak sa toxické látky z tela odstránia a tkanivá nie sú nenávratne porušené, organizmus si poradí s mnohými ochoreniami aj sám. Chemické produkty znečisťujú životné prostredie rýchlejšie ako je človek schopný prispôsobiť sa týmto zmenám. Náš organizmus nedokáže efektívne filtrovať všetky tieto nebezpečné látky. Chemické látky vo vzduchu, vode a jedle neustále poškodzujú náš organizmus a znižujú jeho obranyschopnosť.

Detoxikácia sa robí zvyčajne cez oblasť chodidiel, kde sa nachádza veľké množstvo potných žliaz a akupunktúrnych bodov. Vďaka poklesu koncentrácie škodlivín v krvi sa naštartuje proces nastolenia rovnováhy medzi krvou a orgánmi. Nasledujúce poklesy koncentrácií vyvolávajú postupné uvoľňovanie škodlivín z orgánov a tkanív. Preto detoxikácia trvá dlho a je to hra o koncentráciách na hraniciach priepustných membrán buniek v orgánoch a uvoľňovanie do krvi, o koncentráciách na prechode chodidlo - detoxikačný prostriedok (zvyčajne náplasť), alebo ionizovaný roztok vody, teda bariéra krvi v tele (náplasť) voda.

Čo môžeme očakávať od detoxikačných náplastí?

Detoxikáciou sa z organizmu odbúravajú škodlivé odpadové látky. Po takejto očiste Vaše telo zvyšuje hladinu fyzickej, duševnej a sexuálnej energie. Expandovať začína aj vaša kreativita. Cítite sa ako znovuzrodený, ako úplne iný človek. Detoxikačné náplaste Vám prinesú lepšiu kvalitu života.

Pozitívne účinky detoxikácie pri:

Zloženie a efekty jednotlivých komponentov

Detoxikačné náplasti Gold Relax obsahujú: záporné ióny (turmalín), chitosan, ryžový škrob, vitamín C, pomarančový olej, bambusový ocot, rastlinné a minerálne prášky.

6. Ako náplasti fungujú?

Detoxikačné náplasti obsahujú prirodzené ingrediencie, ktoré stimulujú akupunktúrne body vďaka kombinovanému účinku sušeného bambusového octu, infračervenej energie vyžarovanej z detoxikačných náplasti a emisie záporných iónov. Táto stimulácia má za následok rozbíjanie molekúl odpadových látok a amplitúdu molekúl vody, čo uvoľňuje blokády v cirkulačnom a lymfatickom systéme. Očista alebo detoxikácia prirodzene začína v chodidlách Vašich nôh, ale tam tiež končí absorpciou toxínov, ktoré prejdú do náplastí. Primárny efekt detoxikačných náplastí je detoxikácia. Detoxikačné náplasti absorbujú Vaše toxíny počas noci. Môžete to vidieť na zmene ich farby. Čím viac toxínov absorbujú, tým sú znečistenejšie. Používaním dlhšej doby začnú byť svetlejšie. Pritom sú to stále rovnaké detocikačné náplasti a rovnaké chodidlá, ale telo sa už detoxikovalo. To znamená, že toxíny, ktoré sa dali odstrániť sú odstránené. Okrem chodidiel môžete aplikovať detoxikačné náplaste aj na iné časti tela vrátane chrbta, kolien, lakťov a iné., ale najúčinnejšie prebehne detoxikácia cez chodidlá.

Inštrukcie na použitie detoxikačných náplasti

  1. Aplikujte si detoxikačné náplaste pred tým, než idete večer spať. Miesto aplikácie si predtým umyte a osušte uterákom, alebo hygienickou vreckovkou.
  2. Vezmite adhezívny plátok a pomaly z neho odstráňte papier. Položte detoxikačnú náplasť do stredu lepkavej strany. Náplasť položte na papier tou stranou, na ktorej je nápis "Put adhesive sheet on this side" a umiestnite detoxikačnú náplasť na chodilo nohy alebo inú časť tela. Ak vám to vyhovuje, môžete mať počas noci na sebe ponožky.
  3. Po 8-10 hodinách detoxikačnú náplasť odstráňte. Umyte si miesto, kde bola detoxikačná náplasť a utrite ho vlhkým uterákom tak, aby chodidlo, alebo Vami vybraná časť tela nebola lepkavá.
  4. Použité náplasti sú tmavozelené alebo nsivé, čo spôsobila absorpcia škodlivých látok z tela, predovšetkým odpadu.
  5. Pokračujte v používaní, kým farba nie je svetlejšia a potom používajte 1-2 krát týždenne.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.