DEVEE Retinol denný krém

Krém proti vráskam s ochranným faktorom 15 pôsobí proti vráskam, stimuluje tvorbu kolagénu v pleti a stará sa o výmenu starých kožných buniek za nové.


Tento produkt je momentálne nedostupný, pre viac informácií nás kontaktujte.

DEVEE Retinol denný krém proti vráskam obsahuje kombináciu aktívnych látok, ktoré odstraňujú staré kožné bunky, podporujú tvorbu nových a zmenšuje rozšírené póry.

Denný krém s retinolom podporuje tvorbu kolagénu, dodáva pleti sviežosť, vlhkosť a pružnosť. Zároveň poskytuje pleti ochranu pred UV žiarením –SPF15, ktoré na pokožke zanecháva neželané stopy starnutia. Denný krém DEVEE Retinol rieši problémy so starnutím pleti.

Prečo používať denný krém s retinolom:

DEVEE Retinol denný krém chráni pokožku pred slnečným žiarením a ďalšími nepriaznivými vplyvmi počasia počas celého dňa a zvnútra zaisťuje pokožke dostatočnú hydratácia a výživu. Výsledok je viditeľný už po pár dňoch používania. Pleť je jasná, rozžiarená, svieža a mladistvá.

Aktívne látky:

Retinol – Pro Retinol Vitanol Bio. retinyl palmitát

Retinol je derivát vitamínu A, ktorý potrebuje pokožka pre rast a funkciu buniek. Čistý Retinol citlivo reaguje na teplo, svetlo a kyslík, vo vyššej koncentrácii môže spôsobiť podráždenie pokožky, preto sa v kozmetickom priemysle používajú jeho deriváty -  Pro Retinol VITANOL Bio a retinyl palmitát.

Zložky denného krému s retinolom sú vysoko účinné – chránia pokožku pred starnutím a udržujú jej mladistvý vzhľad. Už po 28 – mih dňoch používania sú výsledky viditeľné. Dostatok vitamínu A v pleti aktivuje ochabnuté bunky, ktoré následne začnú vytvárať nový kolagén. Pleť je mladšia, hladká a zároveň chránená pred UV žiarením.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová sa v  kozmetickom priemysle využíva na hydratovanie a vyživovanie kolagénu v pleti, ktorý je zodpovedný za elasticitu a pevnosť. Tvorba kyseliny hyalurónovej v organizme vekom klesá, preto je potrebné ju dopĺňať zvonka. Okrem priaznivého účinku na pleť, zamedzuje tvorbe strií, podporuje obnovu kožných buniekzjednocuje farbu pleti, čím bráni vzniku stareckých škvŕn.

Vysoko-molekulárna a nízko-molekulárna kyselina hyalurónová vniká do pokožky v jej rôznych vrstvách. Väčšie molekuly dodajú potrebnú vlhkosť kolagénu vo vrchných vrstvách pokožky. Menšie molekuly kyseliny hyalurónovej sa dostanú do hlbších vrstiev, kde vytvoria zásobu vlhkosti pre kolagén. Pleť je takto dostatočne hydratovaná na dlhšiu dobu.

Vitamín E

Antioxidačná funkcia vitamínu E pomáha zachovať pleť sviežu, zlepšuje jej štruktúru a pôsobí ako prevencia proti pigmentovým škvrnám. Podporuje prirodzenú regeneráciu pokožky, podporuje obranyschopnosť pleti pred vplyvmi z vonkajšieho prostredia a zároveň zvyšuje ochranný faktor opaľovacích prostriedkov.

Použitie: aplikujte každé ráno na vyčistenú pleť.

Množstvo: 30ml

Výrobca: DEVEE – nemecký výrobca luxusnej kozmetiky

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.