DEVEE Retinol krém na očné okolie

Krém na očné okolie s retinolmi a kyselinou hyalurónovou pokožku hydratuje, zvyšuje jej elasticitu, vyhladzuje vrásky a dáva kontúram tváre okolo očí svieži a pevný vzhľad.


Tento produkt je momentálne nedostupný, pre viac informácií nás kontaktujte.

Krém s hodvábne jemnou konzistenciou efektívne obmedzí tvorbu jemných ale aj hlbších vrások. Svojim zložením DEVEE Retinol očný krém poskytuje maximálnu možnú starostlivosť pre pleť v okolí očí. Výnimočnosť tohto prípravku spočíva aj v jeho schopnosti prirodzene aktivovať regeneračné procesy v pleti a udržať tak jej mladosť a sviežosť.

Retinol pomáha aktivovať regeneračné procesy, dopomáha k syntéze kolagénu a elasténu a odstraňuje pigmentové škvrny.  Retinol v kombinácii s kyselinou hyalurónovou znásobuje svoj hydratačný potenciál. Extrakt z očianky sa používa na opuchy a vačky pod očami.

Účinok krému s retinolom na pokožke okolo očí:

Vďaka DEVEE Retinol očnému krému dosiahnete prirodzené omladenie, sviežu, hladkú, vypnutú a zdravú pleť. Krém je vhodný pre dámy nad 40 rokov. Zvyšuje pružnosť, vyživuje tkanivo, hydratuje a vyhladzuje pleť, odstraňuje pigmentové škvrny a zároveň poskytuje pleti ochranu pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi (vrátane UV žiarenia). Všetko v jednom. Vaša pokožka získa optimálnu vlhkosť, vráti sa jej pružnosť, sviežosť a jemnosť a to nie len na jej povrchu, ale aj v hlbších vrstvách.

Aktívne látky:

Pro Retinol Vitanol Bio

Pro retinol vitanol bio je extrakt z ekologicky pestovanej lucerny siatej. Retinol je vlastne celá molekula vitamínu A, ktorý pleti dodáva pružnosť, podporuje jej schopnosť regenerovať sa a upravuje pH pokožky. Reguluje a podporuje tvorbu elastických vlákien a delenie kožných buniek. Všetko sa to deje na prirodzenom procese. Poškodené a odumreté bunky odstráni a vyšle organizmu signál, aby začal s tvorbou nového kolagénu.

Vitamín A vo forme retinolu je základnou zložkou prípravkou proti viditeľným prejavom starnutia pleti. Výsledným efektom je elastická a pružná pokožka s výrazne zredukovaným počtom hlbších aj jemných vrások. Vďaka tejto zložke môžete prejavy starnutia značne spomaliť.

Retinol palmitát

Retinol palmitát má špeciálnu úlohu a vlastnosť. Nakoľko samotný retinol nie je na vzduchu stály a rozkladá sa, časť z neho sa znehodnotí kým sa dostane do pokožky.

Retinol palmitát je stálejší a vďaka kyseline palmitovej prenikne do pokožky a až tam sa zmení na retinol (teda vitamín A) a začne účinkovať. Takto pleť dostane to čo potrebuje aj v hlbších vrstvách, nie len na povrchu. Proces regenerácie pleti, tvorba nového kolagénu a elastínu sa spustí aj pod povrchom pleti. Pleť nie len zdravo a mlado vyzerá, ona taká aj naozaj je.

Aby ste mali záruku, že tejto zložky je v prípravku dostatok mala by sa nachádzať v časti „zloženie“ v prvej tretine zložiek. Nie niekde pri konci.

Vysokomolekulárna a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová viaže na seba vodu. Vďaka nej je kolagén dostatočne hydratovaný a pleť je hladšia, pružnejšia a vypnutejšia. Spojeným dvoch veľkostí molekúl kyseliny hyalurónovej sa zvyšuje jej účinnosť, pleť získava potrebnú vlhkosť aj v hlbších vrstvách. Kolagén a elastín, zložky zodpovedné za pružnú a hladkú pleť, takto dostávajú potrebnú vlhkosť aj do zásoby.

Vysokomolekúlárna kyselina hyalurónová má väčšie molekuly, ktoré pôsobia na povrchu a vo vrchných vrstvách pleti. Hydratuje ju, vypne a zároveň vytvorí na jej povrchu ochranný film - zabraňuje tak dehydratácii pleti.

Nízkomolekulárna kyselina hyalurónova má menšie molekuly, ktoré preniknú do hlbších vrstiev pokožky. Kolagén má takto vytvorenú dostatočnú zásobu vody a výsledný efekt pružnej a hladkej pleti je trvácnejší.

Vitamín E

Predlžuje životnosť buniek v pokožke a zohráva dôležitú úlohu pri ich obnove. Má antioxidačné vlastnosti a zároveň ochraňuje pleť pred škodlivým UV žiarením a nepriaznivými vonkajšími vplyvmi (mráz, teplo, smog,...). Je vhodný na citlivú, suchú a zapálenú pleť. Vyhladzuje pleť, redukuje vráskypreventívne pôsobí proti vzniku pigmentových škvŕn. Pokožka je vďaka nemu lepšie prekrvená, hydratovaná a chránená.

Extrakt z očianky rostkovovej

Obklady z očianky rostkovovej sa používajú pri zápalových očných chorobách a očnej únave. Extrakt z tejto rastliny vás zbaví a zároveň zabráni vzniku kruhov a opuchov pod očami.

Použitie krému na očné okolie s retinolom: ráno a/alebo večer jemne vklepať do vyčistenej pokožky.

Množstvo: 15ml – vzduchotesná fľaštička chráni retinol pred poškodením.

Výrobca: DEVEE – luxusná kozmetika nie len proti vráskam. Vyrobené v Nemecku.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.