Dixo Beauty Device

Žehlička na vrásky Dixo Beauty Device je jedinečný kozmetický prístroj, ktorý účinne, ale šetrne, odstraňuje známky starnutia. Vďaka špeciálnej 6-kombinácií funkcií je majstrom v spevnení pokožky a ochabnutých kontúr tváre. Stimuluje obnovu a regeneráciu buniek a podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej v pokožke.

Vylepšený Dixo Beauty Device za nezmenenú cenu.

V minulosti sa na vyživovanie a omladenie pleti používali injekcie a dnes žehlička na vrásky Dixo Beauty Device.

Žehlička na vrásky Dixo Beauty Device nie len že prešla redizajnom, ale oproti pôvodnému modelu má niekoľko výhod:

 1. pridaná nová funkcia: masáž s vibráciami.
 2. vďaka trom intenzitám ho môžete používať na tvár aj telo.
 3. počas nabíjania nemusí byť prístroj odložený v stojane.
 4. možnosť nabíjania cez zásuvku v sieti alebo USB port v počítači.
 5. indikátor stavu batérie umiestnený priamo na prístroji.

Dixo Beauty Device je jedinečný kozmetický prístroj, ktorý efektívne, ale šetrne, ošetruje pleť pomocou 6 funkcií a 3 farieb svetelnej terapie. Nielenže vtláča výživné látky z krémov do pokožky, ale vďaka vlnám rádiofrekvencie stimuluje obnovu a regeneráciu buniek, podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej v pokožke. Teplo, ktoré sa vytvára počas ošetrovania pleti, tieto procesy urýchľuje a zintenzívňuje.

Žehlička na vrásky Dixo Beauty Device je bezbolestná a bezpečná. Zabezpečuje potrebnú a rovnomernú výživu pleti, ktorá bola doposiaľ dosahovaná používaním invazívnej mezoterapie.

6-kombinácia pre pevnú a zdravú pokožku

Typy ošetrení, ktorými kozmetický prístroj disponuje, slúžia na zlepšenie stavu pokožky a viditeľné omladenie. Táto 6-kombinácia bola starostlivo vybraná na dosiahnutie čo najlepšieho výsledku v oblasti starostlivosti o pleť a pokožku.

Účinky žehličky na vrásky:

EMS – elektrická stimulácia svalov

EMS dodáva pleti pružnosť, prinavracia jej prirodzený lesk a farbu. Unikátny elektrický prúd najprv pocítite ako jemné pichnutie a napnutie a po preniknutí do hĺbky pleti spôsobí svalový pohyb. Na povrchu pokožky pocítite vznikajúce teplo. Tento proces aktivuje bunky, stimuluje tvorbu kolagénu, vďaka čomu môže vzniknúť nová, pevnejšia, väzivová štruktúra.

V konečnom dôsledku elektrická stimulácia svalov spevňuje a posilňuje pleť, vyhladzuje vrásky a zabezpečuje jej elasticitu.

Mezoporácia

Mezoporácia, mezoterapia bez ihly, zabezpečuje prenikanie výživných látok do hĺbky pokožky, čím zvyšuje ich účinok. V porovnaní s klasickou ionoforézou je táto metóda vpravovania látok 10-krát účinnejšia v hĺbke pleti 1mm a až 27-krát v hĺbke pleti 4mm. Do pokožky môžete vpravovať prípravky určené na vyhladenie vrások, omladenie pokožky, bielenie pokožky, liečbu akné alebo iné prípravky s obsahom vitamínov a minerálnych látok.

Elektroporácia

Elektroporácia je mimoriadne účinná metóda najmä pri prenose makromolekulárnych prvkov, ako je kyselina hylurónová a kolagén a neiónových látok hlboko do pokožky. Je bezbolestná a nespôsobuje ani žiadne opuchy.

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvenčná terapia sa využíva nie len na omladenie pokožky a vyhladenie vrások, ale aj pri liečbe strií, na odstraňovanie nerovnomerností pokožky, zmenšenie pórov, liečbu jaziev po akné, bielenie pokožky atď. Rádiofrekvenčná energia stimuluje bunky k obnove a regenerácií, podporuje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Obnovuje krvný obeh a zlepšuje okysličenie svalov. Počas rádiofrekvencie dochádza aj k vzniku tepla, čo zvyšuje účinok tejto metódy.

Masáž s vibráciami

S pribúdajúcim vekom svaly začínajú ochabovať. Nie len svaly okolo úst, očí či pier, ale na celom tele. Avšak, na rozdiel od iných častí tela sú svaly na tvári priamo pripojené do kože, a práve preto masáž tváre priamo ovplyvňuje jej vzhľad.

Masáž s vibráciami slúži na vyživenie a posilnenie pleti. Vtláča výživné látky z krémov a gélov do hlbších vrstiev pokožky rýchlo a efektívne. Je vhodná najmä na tvár a okolie očí.

LED svetelná energia

Prístroj pracuje na báze LED svetla, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre kozmetické účely. 3 typy svetla sú vhodné pre každé ošetrenie a na každý typ pokožky.

Červené svetlo dokáže aktivovať a stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu v bunkách, čím zabezpečuje pružnosť, pevnosť a mladistvý vzhľad pokožky.
Zelené svetlo pokožku neutralizuje, zmierňuje napätie a upokojuje. Zmierňuje opuchy a pomáha odstraňovať pigmentové škvrny.
Modré svetlo cielene ničí baktérie, má výrazné protizápalové účinky a reguluje produkciu kožného mazu, preto sa spolu s červeným svetlom využíva na liečbu akné.
Mix troch svetiel: červené, modré a ružové.

Ošetrovanie pokožky kozmetickým prístrojom

Počas ošetrovania pokožky žehličkou na vrásky Dixo Beauty Device používajte prípravky a vysokým obsahom vitamínov alebo minerálnych látok, ktoré Vaša pleť potrebuje. Prípravky vyberajte podľa typu pleti, podľa ich účinku a látok, ktoré obsahujú.

Okolo hlavice prístroja a pozdĺž rukoväti sa nachádza strieborný – kovový pásik, ktorého sa počas ošetrenia musíte dotýkať, čím vytvoríte elektrický obvod medzi prístrojom a Vašim telom.

Prístroj používajte len na očistenú pokožku a spolu s kozmetickým prípravkom. Jedno ošetrenie revitalizačným prístrojom trvá približne 10 minút. Ošetrenia by ste mali opakovať 3-krát týždenne.

Funkcie, ktoré môžete používať samostatne:

 1. Masáž s vibráciami.
 2. LED svetlo červenej farby.
 3. LED svetlo modrej farby.
 4. LED svetlo zelenej farby.
 5. Mix LED svetiel.
 6. Funkcie RF, EMS, elektroporácia a mezoporácia. Tieto funkcie sa nedajú používať jenotlivo.

Kedy nemôžte používať žehličku na vrásky?

Revitalizačný prístroj nepoužívajte ak trpíte chorobou srdca, prenosnými chorobami, rakovinou, akútnou chorobou, hypotenziou, hypertenziou, máte otvorenú ranu, implantovaný kardiostimulátor, náhradné srdce alebo pľúca, počas liečenia, ak trpíte chorobami pleti, ste spálení od slnka, prístroj by nemali používať ľudia so zvýšenou citlivosťou a ľudia s chorobami žalúdka. Taktiež ho nepoužívajte počas tehotenstva.

Chcete vedieť viac o galvanických žehličkách a ďalších kozmetických prístrojoch?

Príslušenstvo a popis

 1. LED panel,
 2. vodivá kovová hlavica,
 3. spínač,
 4. vodivá kovová plocha,
 5. stupnica na zobrazenie intenzity prúdu,
 6. nabíjacia prípojka,
 7. adaptér,
 8. tlačidlo pre výber LED svetla,
 9. kontrolné svetlo pri nabíjaní,
 10. stojan na nabíjanie.
 11. ochranné okuliare.

Diskusia Zobraz celú diskusiu (13)

janka23: Dobry den, mohli by ste mi zaslat slovensky navod na mail janka23@szm.sk. Dakujem

Dixo: Dobrý deň Janka, samozrejme. Pekný deň.

monciciatko: Dobrý deň mohla by som aj ja poprosiť návod na monciciatko@gmail.com? Ďakujem

dixo.sk: Dobrý deň, samozrejme. Prajeme pekný deň.

hlavatovalenka749: Dobrý den ako ste spokojna s pristrojom chcela by som ho zakupit do kozmetickeho salónu a neviem sa rozhodnut ...viete mi prosim poradiť ...dakujem

reaguj

kuvikovalubka: Dobry vecer. Chcela by som sa ooytat.Mam zehlicku Dixo Beuty Device.Neviem, ako ju spravne pouzivat.Je tam potrebny niejaky vodivy gel, alebo staci gel kyseliny hyauloronovej od Devee.Ten gel velmi rychlo vsiakne do pokozky a hlavica sa mi uz pogom po pokozke neklze.Je vhodne pouzivat zdhlicku aj na ocne okolie? Este by ma zaujimalo, ako mam po pouziti hlavicu vycistit? S pozdravom Kuvikova.

Dixo: Dobrý deň pani Ľubka, ak sa gél rýchlo vstrebe je potrebné pleť zvlhčovať. Môžete použiť aj čistú vodu, ale lepší účinok dosiahnete používaním čistého ultrazvukového gélu. Môežete používať aj na očné okolie, dôležité je, aby ste neprechádzali po viečkach. Hlavicu môžete vyčistiť jemným navlhčeným obrúskom (vreckovkou) tak, aby ste nepoškrabali kovové body alebo vlhčenými kozmetickými obrúskami či tampónikom. Prajeme príjemný deň.

reaguj

lenkanagyova: Dobrý deň. Chcem sa spýtať či má táto žehlička negatívny náboj? Ďakujem

Dana: Dobrý deň, táto žehličká na pleť nemá galvanickú funkciu. Prajem príjemný deň

reaguj

Kristinazemankova: Dobrý deň, zaujala ma práve tato zehlicka dixo beauty device, chcem sa spýtať ci ide novsiu verziu žehličky perfect skin new model 4v1... Potrebovala by som poradiť zehlicku, ktorá posobi najefektívnejšie prave v oblasti liftingu... Ďakujem

Dana: Dobrý deň prajem, tento prístroj odporúčame zákazníčkam, ktoré majú problém najmä s ochabnutou pleťou, ako je opadnuté kútiky úst, ochabnutá/ovisnutá pokožka. Pre vrásky okolo očí, nad hornou perou, mimické vrásky odporúčame žehličky na pleť Razzy 3v1 alebo BIOwave 5v1 s vhdodným kozmetickým prípravkom, ideálne sérum, ktoré obsahuje dostatok výživných látok, vitamínov a pod. Predchodca tejto žehličky mal o niekoľko funkcii menej a nedal sa používať počas nabíjania. Prajeme príjemný deň

reaguj

eva: Dobry den. Dá sa Dixo Beauty Device pouzit aj na ocné okolie, mám rosaceu a kvoli tomu trocha balansujem pri jej objednaní. A či je to bolestivé a ako casto hogy treba pouzívat? Dakujem pekne vopred

Dana: Dobrý deň Eva, ošetrenie so žehličkami na pleť bolestivé nie je a používa sa pravidelne, na začiatku približne každý 2 - 3 deň. V tomto prípade by sme Vám neodporúčali používať Dixo Beauty Device, ale skôr Galvanickú žehličku na tvár Razzy 3v1 alebo BIOwave 5v1, ktoré sú k pokožke šetrnejšie a môžete si nastaviť vhodnú intenzitu aj funkciu, ale určite by sme Vám odporúčali sa najprv poradiť s dermatológom. Prajeme príjemný deň

reaguj

Zobraz celú diskusiu (13)


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.