Epilačný a kozmetický prístroj RUBIA 2v1

IPL RUBIA je profesionálny kozmetický prístroj založený na intenzívnom pulznom svetle – IPL, ktoré je považované za najefektívnejšiu a najbezpečnejšiu metódu odstraňovania chĺpkov.

Epilačný a kozmetický prístroj RUBIA 2v1

RUBIA 2v1 je profesionálny kozmetický prístroj založený na intenzívnom pulznom svetle – IPL, ktoré je považované za najefektívnejšiu a najbezpečnejšiu metódu odstraňovania chĺpkov na dnešnom trhu. IPL, v tomto kozmetickom prístroji, nepriamo svieti na pokožku cez optický filter a dokáže vygenerovať až 75 000 snímok.

Epilačný prístroj RUBIA 2v1 môžete použiť na ktorúkoľvek časť tela. Je vhodný najmä pre osoby s bielou, svetlou a svetlo-hnedou pokožkou. Najlepší účinok je dosiahnutý pri tmavých chĺpkoch, ktoré obsahujú viac melanínu. Osoby s prirodzene tmavou alebo opálenou pokožkou prístroj nemôžu používať.

Senzor odtieňa pokožky

Súčasťou kozmetického prístroja RUBIA 2v1 je senzor na stanovenie typu odtieňa ošetrovanej pokožky. Senzor odtieňa pokožky zabezpečuje, aby boli svetelné pulzy emitované iba na vhodný odtieň pokožky. Bezpečnostný senzor Vám nedovolí používať zariadenia tam, kde je pokožka priveľmi tmavá alebo opálená.

Funkcie IPL svetla

Fotoepilácia - trvalé odstránenie chĺpkov

IPL epilátory vysielajú svetelné žiarenie citlivé na farbivo vlasového chĺpku. Svetelný lúč dokáže preniknúť až ku korienku chĺpku, kde reaguje s jeho farbivom a zmenou svetelného žiarenia na tepelnú energiu dochádza k zahriatiu korienka na vysokú teplotu a k jeho definitívnemu zničeniu.

Na tento typ epilácie je vhodná neopálená pokožka. Medzi jednotlivými ošetreniami chĺpky nesmú byť epilované inou metódou. Môžu byť holené žiletkou alebo zastrihávané. Po ošetrení môže byť pokožka niekoľko hodín mierne začervenaná.

Používanie IPL prístroja

Epilačný prístroj RUBIA 2v1 je možné používať na všetky časti tela, okrem tváre. Ošetrovanie tváre môže spôsobiť vedľajšie účinky, ako je neželaný rast chĺpkov alebo poškodenie očí.

Prístroj pri správnom používaní, nespôsobuje zdravotné problémy. Počas ošetrenia alebo po ošetrení môžete pociťovať pálenie, tŕpnutie, svrbenie, môžu sa objaviť červené miesta alebo tmavšia pigmentácia. Tieto pocity sú normálne a v priebehu niekoľkých hodín zmiznú.

Pri prvom použití vždy použite najnižšiu intenzitu. Ak po ošetrení nebudete pociťovať žiadne nepríjemné pocity alebo budú tieto pocity len nepatrné, môžete intenzitu postupne zvyšovať. Čím sú chĺpky hrubšie a tmavšie, tým sú pocity počas ošetrovania nepríjemnejšie.

Pred používaním si ohoľte miesto, ktoré budete ošetrovať. Oholenie zmierni tŕpnutie, pálenie a iné nepríjemné pocity. Pokožka a prístroj musia byť počas ošetrovania čisté.

Doba používania prístroja

Neviete sa rozhodnúť?

Porovnanie prístrojov na trvalé odstraňovanie chĺpkov

Špecifikácie prístroja

Technológia: IPL – intenzívne pulzné svetlo
Vlnová dĺžka: 510 – 1 200 nm
Maximálna energetická úroveň: 25 J
Ošetrovaná plocha: 10 x 30 mm
Životnosť prístroja závisí od intenzity, akou je prístroj používaný. Intenzita 1 - 100 000 snímok, 2 - 85 000 snímok, 3 - 75 000 snímok, 4 - 65 000 snímok, 5 - 50 000 snímok.

Prístroj nemôžu používať:

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.