Foreo Luna mini 3

Pre zdravú a žiarivú pokožku. Čistenie pleti s Foreo Luna™ mini 3 je rýchle, jednoduché a efektívne. V porovnaní s Luna mini 2 má dlhšie a jemnejšie štetinky, ktoré pleť nedráždia, ale ju hĺbkovo čistia, odstraňujú upchaté póry a čierne bodky. Pokožka sa postupne stáva jemnejšou a žiarivejšou.

Cena bez DPH ... 132,50 €
Cena s DPH ....... 159,00 €

vivantis.sk:
Kúpiť
notino.sk:
Kúpiť

Rýchle, jednoduché, hĺbkové a efektívne čistenie pleti.

Jemný peeling, hĺbkové čistenie pleti, odstránenie odumretých buniek, vyčistenie pórov od mazu, potu a nečistôt, masáž pokožky, prevencia starnutia pleti, rozjasnenie. Sonická čistiaca kefka Foreo Luna™ mini 3 to všetko zvláda bez problémov.

Základom dokonalej pleti je jej správne a šetrné čistenie. Mechanické čistenie pleti, napríklad príliš drsné zrniečka v peelingu, vysoká intenzita sonickej kefky, tvrdé štetinky, zle umývateľný materiál, môžu pokožku podráždiť a odrať. Foreo Luna™ mini 3 má jemné štetinky, vyrobené z medicínskeho silikónu.

Luna™ mini 3 má silikónové štetinky, ktoré sú ešte mäkšie a dlhšie ako v predchádzajúcom modely Luna 2, vďaka čomu je čistenie pokožky šetrnejšie a aj efektívnejšie.

Foreo Luna™ mini 3 je vhodná nie len na cestovanie, ale vďaka intenzívnemu 30 sekundovému čisteniu je ideálnym pomocníkom na vyčistenie pleti po cvičení. Rýchlo a účinne vyčistí póry od potu a mazu, ktoré sa na nej nahromadili počas cvičenia.

Je Foreo Luna™ mini 3 vhodná aj pre vás?

Foreo Luna™ mini 3 ľahko kĺže po pokožke a vďaka väčšej ošetrovacej ploche, dlhším a jemnejším štetinkám a intenzite 8000 T-sonických pulzov za minútu je čistenie efektívnejšie a rýchlejšie.

Silikónová čistiaca kefka Foreo Luna mini 3

Pre akú pleť je ideálna?

Foreo Luna mini 3 je ideálna pre mastný, zmiešaný a normálny typ pokožky.

Prepojenie s aplikáciou

Čistiacu kefku Foreo Luna™ 3 musíte pred prvým použitím spárovať s aplikáciou. V aplikácií si nastavíte ošetrenie podľa individuálnych potrieb vašej pleti.

Kefku nemusíte spárovať s aplikáciou pri každom použití. Nastavenia si uložíte a pri každom zapnutí sa vám automaticky spustia. Ak na tlačidlo zapnutia ťuknete dvakrát, zapne sa rýchly režim čistenia pleti Glow Boost.

Ak si kefku niekam odložíte a nebudete ju vedieť nájsť, pomocou funkcie Find My Luna zistite jej polohu.

Ako používať Foreo na čistenie pleti

Pred prvým použitím sa musíte prihlásiť do aplikácie Foreo For You. Ak ešte nemáte vytvorený účet, je potrebné sa zaregistrovať. Po prihlásení len spárujete prístroj s aplikáciou cez bluetooth, tým sa Luna 3 odomkne. Potom si v nastaveniach môžete prispôsobiť čistenie pre vašu pleť. Ak si toto nastavenie uložíte, tak pri každom zapnutí sa vám automaticky spustí.

Ak budete chcieť zapnúť rýchle 30 sekundové čistenie pleti Glow Boost, dvakrát stlačite tlačidlo.

Aký je rozdiel medzi Foreo Luna 2 mini a Luna 3 mini?

Obľúbili ste si Fore Luna mini 2? Silikónová čistiaca kefka Luna mini 3 má v sebe všetky dobré vlastnosti svojej predchodkyne, ale vylepšené o upravené.

Má o 40% väčšiu čistiacu hlavicu, vďaka čomu sa skrátilo a zefektívnilo čistenie pokožky.
Má o 25% jemnejšie silikónové štetinky, ktoré plynulo kĺžu po pokožke tak, aby sa zachovala prirodzená pružnosť.
O 10% dlhšie silikónové štetinky pre efektívnejšie hĺbkové čistenie pórov.
Glow Boost Mode, režim zosilneného čistenia pleti, je 30 sekundové zrýchlené čistenie pleti ideálne na cestách alebo po cvičení, kedy si potrebujete rýchlo vyčistiť póry zanesené potom.
12 stupňov intenzity čistenia.
Univerzálne tlačidlo umiestnené na zadnej strane prístroja pre jednoduchšie používanie.

Foreo Luna mini 3

Foreo Luna™ mini 3 recenzia

Milujem silikónové čistiace kefky, pretože ich použitie je rýchle a jednoduché a v porovnaní s klasickým štetinkám sa dajú ľahko vyčistiť. Kefke, ktorú som predtým používala, sa nadobro vybila baterka a nedala sa používať, tak som hľadala náhradu. Úprimne, vzhľadom na cenu, asi by som si Foreo sama nekúpila, ale pozerala som po lacnejších alternatívach. No manžel sa rozhodol ma prekvapiť a dostala som ju ako darček k narodeninám a odvtedy ho milujem ešte viac. Len žartujem, ale je pravda, že oproti iným kefkám, ktoré som mala, asi fakt stojí za tú cenu.

Máte mastnejšiu alebo problematickú pleť, čierne bodky, či upchaté póry?

Tak neváhajte. Celkovo sú pri týchto typoch pleti silikónové čistiace kefky super pomocníkom. Šetrne vyčistia zanesené póry, odstránia prebytočný maz z pokožky, ale nevysušia ju úplne. Ja mám mastnejšiu pokožku, našťastie, len s občasnými pupienkami, ale zase čierne bodky na nose sú mojim stálym spoločníkom. Peelingy a sťahujúce čistiace masky sú super, no nemôžete ich používať každý večer, ale kefky áno.

Ako často je vhodné čistiacu kefku používať?

Keďže každý deň používam make-up a vodeodolnú špirálu, aj Foreo používam každý večer. Najprv si odmaľujem oči a zbavím pleť make-upu a potom prichádza na rad čistenie s Lunou. S kefkou používam jemný čistiaci gél, ktorý nanesiem na kefku a pleť si navlhčím vodou. Potom už len prechádzam krúživými pohybmi po pokožke. Na čistenie pleti používam jemnejšie štetinky a intenzitu mám prednastavenú na polovičke.

Občas sa mi vzniknutá pena zafarbí do hneda, čo znamená, že som si predtým make-up dobre neodlíčila a pomocou kefky a čistiaceho gélu som pleť dočistila. Takto si prebehnem celú pokožku, kým sa časovač nevypne. Potom už len tvár opláchnem a nakrémujem.

Lunu po použití opláchnem, neodkladám ju do skrinky, ale nechám ju prirodzene vysušiť.

Skutočne jednoduché ovládanie

U mnohých prístrojov nájdete v popise, že majú jednoduché použitie. Luna mini 3 ho skutočne má. Jedným tlačidlom si zapnete čistenie pleti, po uplynutí času sa automaticky vypne. Ak chcete zapnúť rýchly režim Glow Boost, stlačíte dvakrát tlačidlo. Úplne jednoduché.

Recenzie môžu klamať

Ak si pozriete recenzie, často sa v nich objavuje nízke hodnotenie kvôli pripojeniu. Pred prvým použitím musíte kefku spárovať s aplikáciou, nastaviť si a uložiť svoje ošetrenie pleti. Ak to neurobíte, prístroj sa nedá zapnúť a budete ho musieť stále pripájať k telefónu, čo je veľmi nepohodlné, hlavne, ak ju chcete používať v sprche. Ale ak toto urobíte na začiatku, už ju viac prepájať nemusíte, jedine ak chcete zmeniť nastavenia.

Ako Lunu Mini 3 pripojiť k aplikácií

Ak ešte nemáte účet, musíte sa zaregistrovať v aplikácií. Po prihlásení spárujete Lunu s aplikáciou a tým ju odomknete. Nezabudnite si zapnúť bluetooth. Keď sa spárujú, v nastaveniach si zvolíte vaše ošetrenie a nezabudnite ho uložiť. Ak ho neuložíte, budete musieť zapínať aplikáciu pri každom čistení.

A nakoniec, prečo si myslím, že to nie sú vyhodené peniaze?

Za posledných 5 rokov som mala 3 podobné kefky. Na prvej mi odišla baterka už po niekoľkých mesiacov, druhá bola síce vodeodolná, ale nie až tak, ako sa písalo v návode a zatiekla. Ani pri jednej mi reklamáciu neuznali. Posledná mi vydržala necelé 3 roky a bola som s ňou spokojná, ale žiadna z nich nebola taká, ako je Foreo. Neviem to celkom opísať, ale Luna mi padne do ruky a má veľmi jemné, príjemné štetinky.

Aj napriek tomu, že Lunu používam každý večer, pokožka je po použití skutočne čistá, ale nie je suchá ani podráždená. Póry sú vyčistené a stiahnutejšie. Celkovo mám pleť krajšiu a žiarivejšiu.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.