Galvanická žehlička Beurer FC 90

Žehlička na pleť Beurer FC 90 s galvanickou funkciou, ochladzujúcou a ohrievacou funkciou pôsobí proti vráskam a starnutiu pleti, zatláča aktívne látky z kozmetických prípravkov. Súčasťou prístroja je aj čistiace mlieko a krém.

Cena bez DPH ... 106,50 €
Cena s DPH ....... 127,80 €

vivantis.sk:
Kúpiť
pilulka.sk:
Kúpiť

Starostlivosť proti starnutiu pleti s galvanickou žehličkou Beurer FC 90 je vďaka svojej multifunkčnej iónovej technológií vhodná na ošetrovanie pleti proti vráskam aj na čistenie.

K nabíjaciemu prístroju Beurer FC 90 dostanete aj  Intensive Cleansing Milk 30ml a  Advanced Hydro Lift Cream 15ml.

Ošetrujúca hlavica sa podľa voľby nabíja kladnými alebo zápornými iónmi. Ióny galvanickej funkcie prenikajú na základe elektrochemickej reakcie pod povrch pokožky do hlbšie uložených vrstiev kože alebo naopak, z hlbšie uložených vrstiev kože na jej povrch.

Funkcie galvanickej žehličky

Čistenie pleti

Záporne nabité častice čistiaceho mlieka prenikajú pomocou záporných iónov hlboko do kože, kde uvoľňujú nečistoty. Tieto nečistoty sú následne pozitívnym nábojom ytiahnuté na povrch kože.

Ošetrenie pleti proti starnutiu

S iónmi galvanickej funkcie dostanete výživné látky z kozmetických prípravkov hlboko do pokožky. Ich účinok sa niekoľkonásobne zvýši. Vďaka tomu, že sa aktívne látky dostanú do hlbokých vrstiev pokožky, dokážu stimulovať kožné bunky a tým pôsobia proti starnutiu buniek, ktoré hĺbkovo hydratujú.

Funkcia ochladzovania a ohrievania pokožky

Starostlivosť proti starnutiu pleti s galvanickou žehličkou FC 90 je doplnená funkciou ochladzovanie a zohrievanie.

Funkcia zahrievania uvoľňuje pokožku tváre a podporuje jej prekrvenie, vďaka čomu je vaša pleť vláčnejšia. Pomocou funkcie ochladzovania sa redukujú opuchy v tvári, uzatvárajú póry a posilňuje elastickosť kože.

Obsah balenia

Upozornenie

  1. Prístroj je vhodný len na použitie v domácom / súkromnom prostredí.
  2. Galvanická žehlička Beurer FC90 nemôžu používať osoby so zdravotníckymi implantátmi, napr. kardiostimulátor.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.