Galvanická žehlička Biowave

Sny sa stávajú skutočnosťou! Fotónová, galvanická a ultrazvuková žehlička na pleť Biowave 5 v 1 s BIOWAVE technológiou. Konečne si môžete naplno užiť profesionálne, klinické a estetické ošetrenie pokožky v pohodlí domova.

Cena bez DPH ... 99,17 €
Cena s DPH ....... 119,00 €

Kúpiť

Poštovné od 0,00 €

Skladom posledné 3 kusy.
Dodanie do 2 dní

Dosiahnite svoje sny o krásnej pokožke bez bolesti! K žehličke na pleť BIOwave 5v1 si môžete dokúpiť Ultrazvukový gél  za 0,01€.


dixo garance vraceni penez 100% garancia vrátenia peňazí. Ak nebudete s BIOWAVE spokojní, môžete nám ju do 30 dni vrátiť.

Fotónová, galvanická a ultrazvuková žehlička na pleť Biowave 5 v 1 s BIOWAVE technológiou. Vďaka galvanickej žehličke Biowave si môžete naplno užiť profesionálne, klinické a estetické ošetrenie pokožky u Vás doma bezpečne, efektívne a najmä jednoducho.

Zlepšenie Vašej pokožky dosiahnete už za 6 až 8 týždňov pri používaní prístroja trikrát týždenne. Pre udržanie dlhodobých výsledkov, opakujte ošetrenie prístrojom dvakrát do týždňa.

Galvanická žehlička Biowave disponuje týmito funkciami:

Revolučná Biowave technológia

Revolučná Biowave technológia v žehličke na pleť sa zameriava na prenikanie nízkoenergetických lúčov hlboko do pokožky, kde vytvárajú teplo a tým štartujú vnútorné zmeny, podobne ako laserové svetlo.

Galvanická žehlička Biowave, vďaka zvýšeniu teploty, stimuluje kožnú aktivitu, spevňuje kolagénové vlákna a zvyšuje produkciu kolagénu. Zvýšená kožná aktivita znamená viditeľné spevnenie pokožky a pružnejšiu a mladistvejšiu pleť. Známky starnutia, viditeľné vrásky a jemné linky sa v krátkom čase výrazne redukujú a pokožka sa stáva hladšou.

Galvanická žehlička na pleť Biowave 5v1 vytvára reálne, merateľné a dlhodobé výsledky, pričom je bezbolestná, bezpečná a ponúka príjemné ošetrenie z pohodlia domova. Klinické výskumy a vedecké merania ukazujú, že po 6 až 8 týždennom používaní tohto prístroja sa zníži objem jemných liniek o 30% a vrások o 16%.

Žehlička, ktorá vyrieši Vaše problémy

Návody a postupy k jednotlivým ošetreniam galvanickou žehličkou nájdete na stránke Ako správne používať galvanickú žehličku na tvár.

Ultrazvukové ošetrenie

Vďaka masážnej funkcii, ultrazvukové ošetrenie pleti so žehličkou Biowave, dokáže meniť kapacitu a pohyb každej bunky. Táto funkcia, nazývaná aj masáž buniek stimuluje a prispôsobuje cytomembrány, zvyšuje priepustnosť pokožky. Dokonca, dokáže zvyšiť teplotu v hlbších vrstvách pokožky o 0,5˚C - 1˚C, čím podporuje vstrebávanie výživy, zrýchľuje metabolizmus a regeneruje a posilňuje tkanivá.

Ultrazvuková funkcia v galvanickej žehličke má taktiež schopnosť rozkladať prebytočný tuk, spaľovať energiu, opravovať lymfatické a kapilárne cievy pri chudnutí a formovaní postavy.

Galvanické ošetrenie

Vytvára slabé elektrické pole medzi povrchom pokožky a povrchom prístroja. Dočasne ruší kožnú bariéru a na základe princípu priťahovania protikladov odstraňuje nečistoty usadené hlboko v pokožke, lieči akné, hydratuje a biely pokožku, odstraňuje vrásky. Galvanická terapia podporuje bunky, aby vstrebali až o 10x viac výživných látok, ako pri rozotrení (gélu, krému) výživy manuálne.

Kladná elektróda galvanickej terapie môže vytvoriť kyselinu, ktorá má ukľudňujúci účinok na nervy, zmenšuje póry, zmierňuje začervenanie. Využíva sa najmä pri liečbe akné a na alergické reakcie pokožky.

Negatívna elektróda galvanickej terapie vytvára alkalickú reakciu, ktorá podporuje krvný obeh, posilňuje a zároveň zjemňuje tkanivové vlákna. Negatívne ióny sú vhodné na ošetrovanie suchej pokožky, starnúcej pokožky a pokožky s pomalým metabolizmom.

Fotónové ošetrenie

BIO červené svetlo galvanickej žehličky sa používa na bielenie pokožky a na odľahčenie pleti po športovej aktivite. Červené BIO svetlo dokáže obnovovať poškodenú pleť, odstraňovať jemné aj hlbšie vrásky, zmenšovať póry a najmä stimulovať tvorbu kolagénu.

Modré BIO svetlo v žehličke na pleť dokáže znižovať tvorbu zápalov a liečiť akné, odstraňuje jazvy a zabíjať baktérie.

Zelené BIO svetlo pôsobí na pokožku ukľudňujúco, zmierňuje napätie a neutralizuje pokožku.

Vyživovanie pokožky

Pred zahájením ošetrenia pokožky žehličkou na pleť Biowave je veľmi dôležité, aby ste si správne zvolili kozmetický prípravok vhodný pre Vašu pleť. Nejde len o správne zvolenie terapii, ale aj o správny výber kozmetického prípravku. Buďte preto obozretní pri výbere vhodnej kozmetiky.

Starostlivosť o pokožku so žehličkou Biowave

Najvhodnejšia doba na ošetrovanie pleti s galvanickou žehličkou je po kúpeli pred tým, ako pôjdete spať. Najlepšie výsledky dosiahnete zhruba po 2 týždňoch používania žehličky Biowave, pri dodržaní odporúčaných intervaloch ošetrení. Po dvoch týždňoch môžete frekvenciu ošetrovania znížiť.

Každodenná starostlivosť

 1. čistenie pokožky,
 2. vyživovanie pokožky,
 3. omladenie pleti fotónmi,
 4. akupunktúrna masáž a relaxácia (kontinuálny alebo pulzný režim).

Odstránenie čiernych bodiek

 1. hĺbkové čistenie pleti,
 2. vyživenie pokožky,
 3. omladzujúce ošetrenia červeným a zeleným svetlom.

Liečba akné

 1. vyčistenie pokožky,
 2. akné ošetrenie ultrazvukom a modrým svetlom,
 3. masáž tváre kontinuálnym alebo pulzným režimom.

Ošetrenie tmavých kruhov a opuchov okolo očí

 1. vyčistenie pleti,
 2. ošetrenie opuchov okolo očí ultrazvukom, červeným svetlom a modrým svetlom,
 3. masáž očí kontinuálnou alebo pulznou masážou a ultrazvukom.

Ošetrenie citlivej pleti

 1. ultrazvukom premasírujte tvár,
 2. zvoľte zelené svetlo a modré svetlo pre striedavé ošetrenie,
 3. po ošetrení odporúčame použiť pleťovú masku.

Obsah balenia:

Chcete vedieť viac o galvanických žehličkách?

Špecifikácie

Veľkosť: H-50, D-185, Š-50 mm
Prevádzkové prostredie: 5˚C - 40˚C
Vstupné napätie: AC 100 – 240V 50/60Hz (pre obe varianty)
Elektrická trieda: Adaptér je klasifikovaný do triedy 2 – dvojitá izolácia.

Doba dodania produktu, ktorý je v akcii, sa môže predĺžiť.

Diskusia

kleinedlerova: Dobry deň, galvanicka zehlicku biowave mate v ponuke v akom farebnom prevedeni?

Dixo: Dobrý deň, momentálne máme na sklade len prístroj v bielej farbe. Prajem pekný deň.

reaguj

an: Dobry den. Poprosila by som manual v slovenskom jazyku ku galvanickej žehličke Biowave. Dakujem

Dixo: Dobrý deň, poprosím Vás poslať žiadosť na e-mailovú adresu dixo@dixo.sk. Prajeme príjemný deň.

reaguj

vladkapompova0: dobry vecer prajem moja mala ma pigmentove znamienko ma iba rok ma to na tvaricke pri očku a som z toho zufala :( mozem takuto zehlicku pouzivat aj malej na tvar?

reaguj

Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.


Dárek

K produktu Galvanická žehlička Biowave dostanete darček. Trenink mozku zdamra