Galvanická žehlička na tvár Beauty Relax BR-1280

S galvanickou žehličkou na tvár Beauty Relax bude vaša pokožka krásna, hladká a zdravá. Vďaka 6 funkciám v 5 ošetrovacích režimoch a vstavanej batérií je jej použitie jednoduché a praktické. Dokáže hĺbkovo vyčistiť pleť, vyhladiť vrásky tým, že podporí prirodzenú tvorbu kolagénu.

Cena bez DPH ... 123,08 €
Cena s DPH ....... 147,70 €

vivantis.sk:
Kúpiť
alza.sk:
Kúpiť

Nech sa vonku deje čokoľvek, vy si môžete dopriať profesionálne ošetrenie pokožky. S galvanickou žehličkou na tvár Multicare BR-1280 budete mať neustály prístup k 5 kozmetických ošetreniam z pohodlia domu.

Multifunkčná hlavica sa skladá zo 6 rôznych funkcií, vďaka čomu nahradí až 6 rôznych kozmetických prístrojov. Pohodlné a jednoduché používanie žehličky zabezpečuje vstavaná batéria, ergonomické tvarovanie, jednoduché ovládanie a prednastavené ošetrovacie režimy. Pri každom režime si môžete zvoliť intenzitu. Ak by sa vám ale žehlička počas ošetrovania pleti vybila, môžete ju používať aj s adaptérom.

Čo vám galvanická žehlička Beauty Relax na tvár môže ponúknuť?

6 funkcií pre dokonalú pleť:

Žehlička na pleť Beuaty Relax BR.1280

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia je špeciálne ošetrenie tváre, ktoré pôsobí ako prirodzený a neinvazívny lifting. Do pokožky prenikajú rádiofrekvenčné vlny, ktorých výkon je prispôsobený tomu, aby zvyšovali teplotu v pokožke. A vďaka zvýšenej teplote sa zrýchľuje metabolický cyklus a produkcia kolagénu a elastínu.

Následkom pôsobenia rádiofrekvenčných vĺn v pokožke a zvýšenia teploty je okamžité a trvalé spevnenie pleti, ostrejšie kontúry tváre, omladenie pokožky, vyhladenie vrások a nedokonalosti pleti, zjemnenie kruhov pod očami a celkove zlepšenie pružnosti pleti.

Rádiofrekvencia pomáha aj pri celulitíde a odstránení jemných jazvičiek a strií.

Galvanický prúd

Galvanická funkcia alebo galvanoterapia využíva pôsobenie jednosmerného elektrického prúdu s nízkym napätím. Po prechode do pokožky rozširuje krvné cievy, nepriamo zlepšuje funkcie mazových žliaz a zásobovanie buniek. Najlepší účinok dosiahnete, ak skombinujete galvanický prúd a kozmetické produkty s aktívnymi látkami. Vďaka galvanickým iónom aktívne látky preniknú hlbšie do pokožky.

Žehlička na tvár Beauty Relax dokáže meniť galvanický prúd na kladný alebo záporný. Kladné ióny sa používajú predovšetkým na čistenie pleti. Záporné ióny na hĺbkovú výživu pleti, preto je dôležité pri tejto funkcii používa kozmetiku s vysokým obsahom aktívnych látok, ako sú séra, pleťové masky, ampulky a pod.

Elektrická stimulácia svalov – EMS

Jemné elektrické impulzy stimulujú svaly na tvári, vďaka čomu sa obnoví prirodzená pružnosť a elasticita. Kontrakcie, ktoré EMS spôsobuje, spevňujú a posilňujú svaly, ktoré sú zodpovedné za náš výraz a mimiku. Mechanicky stimulované aj kolagénové a elastinové vlákna, čím dochádza k celkovému zlepšeniu textúry pokožky, farby a elasticity.

EMS sa v kozmetike využíva hlavne na redukciu mimických vrások a ochabnutých kontúr tváre.

Vibračná masáž

Aby sme mali krásnu a hlavne zdravú pokožku, musí nám správne fungovať nie len krvný obeh ale aj lymfatický systém, ktorý sa stará o odvádzanie nečistôt a škodlivín z tela. Celkovo masáže patria medzi nejednoduchšie a zároveň aj najúčinnejšie techniky na podporu prúdenia lymfy nie len na tvári, ale v celom tele.

Vibračná masáž v galvanickej žehličke plne nahrádza ručnú masáž, a tým podporuje prirodzenú detoxikáciu pleti.

Fotónová funkcia

Svetlá rôznych vlnových dĺžok majú rôzne účinky na pokožku, preto žehlička na tvár Beauty Relax má 2 druhy svetelnej dĺžky.

Modré svetlo má antibakteriálny účinok, pôsobí proti akné, pretože dokáže zničiť baktérie, ktoré akné spôsobujú. Celkovo sa používa hlavne pri čistení pleti.

Červené svetlo má regeneračný účinok, podporuje tvorbu kolagénu a elastinu, čím pomáha spomaliť starnutie pokožky a zjemniť vrásky.

Tepelná funkcia

Teplotnou funkciou, ktorá má približne 15°C, je zakončené celkové ošetrenie pokožky, pretože táto teplota pleť upokojuje a sťahuje rozšírené póry.

Galvanická žehlička na tvár s 5 ošetrovacími programami:

Čistenie pleti – Režim Clean

Hydratácia – Režim Moisture

EMS Lifting – Režim EMS UP

Červené LED – Režim RF LED

Upokojenie pleti – Režim Cool

Komplexné ošetrenie pleti so všetkými režimami trvá dokopy 15 minút.

Balenie obsahuje:

prístroj Beauty Relax BR-1280
napájací adaptér 220V
puzdro z látky pre ľahšie skladovanie
sadu handričiek
návod na použitie

Technické špecifikácie:

Napätie 3,6V, Výkon 7,2W
Tepelná funkcia 15°C
Li-ion batíria 750mAh
Adaptér 220V
Približný čas nabíjania je 2,5hod.
Doba použitia na jedno nabitie je cca 60 minút, závisí od používaných funkcií.
Rozmery 18,5x4,5x6cm
Hmotnosť 175g

Kto nemôže používať galvanickú žehličku na tvár?

Ak máte závažné kožné ochorenie, prístroj používajte až po konzultácií so svojím lekárom.

V žiadnom prípade prístroj nemôžu používať osoby, ktoré majú rakovinu, epilepsiu, vírusové ochorenie, pri vysokých horúčkach, ochorení obličiek a pečene, srdcové choroby, kardiostimulátor, hypertenziu, kovové implantáty, cievne poruchy a artériosklerózu, počas tehotenstva, menštruácie, pri aktinickej keratóze, bazaliómy, spinaliom, atopický ekzém, kontaktný ekzém, solárna dermatitída, lupienka, ak užívate lieky na zrážanlivosť krvi.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.