Galvanická žehlička RIO FaceLift

Žehlička na pleť RIO FaceLift s galvanickou funkciou a jemnou elektrickou stimuláciou - EMS pre jemnú pokožku a omladenú pleť bez vrások.

Cena bez DPH ... 122,83 €
Cena s DPH ....... 147,40 €

vivantis.sk:
Kúpiť
pilulka.sk:
Kúpiť

Lifting – Rejuvenizácia - Omladenie

S pribúdajúcim vekom tvárové svaly strácajú tonus, ochabujú kontúry tváre, objavuje sa druhá brada a pribúdajú vrásky. Faradický prúd – EMS v kozmetickom prístroji RIO LiftPlus spevňuje poklesnuté kontúry tváre a pomáha k celkovému omladenie pokožky. Jemný mikroprúd v galvanickej funkcii vtláča účinné látky hlboko do pokožky, vďaka čomu je pleť dôkladne vyživená a vrásky sa vypĺňajú zvnútra.

Balenie obsahuje RIO kolagénovo-retinolové náplasti a RIO vodivý gél 85ml. Darček

Kľúčové vlastnosti:

3 programy ošetrenia pleti:

  1. program na spevnenie pleti,
  2. program poklepkávanie – masážna stimulácia svalov,
  3. inoforézna infúzia – zapracovanie aktívnych látok do pokožky.

Funkcie galvanickej žehličky RIO FaceLift:

Galvanická funkcia – ionoforéza

Kladné a záporné ióny galvanickej funkcie prenikajú do hlbších vrstiev pokožky, kde spolu s výživnými látkami z kozmetických prípravkov pleť hĺbkovo hydratujú a vyživujú.

Spojenie iónov galvanickej funkcie a výživných látok zabezpečia výrazne omladenie a vypnutie pleti, zabránia ďalšiemu starnutiu pleti, vyplnia vrásky a zjemnia pigmentové škvrny.

EMS – faradický prúd

Svaly pribúdajúcim vekom oslabujú, kvôli čomu pleť postupne ochabuje a pevné kontúry tváre sa strácajú. Elektrická stimulácia svalov bojuje práve proti tomu. Faradický prúd vysiela do pleti jemné elektrické impulzy, ktoré stimulujú svaly, a tým nahrádzajú prirodzený pohyb. Okrem pohybu svalov dochádza k aktivácií kolagénu – sťahovaním a vypínaním sa vytvára nová, pevnejšia väzivová štruktúra.

Okrem spevnenia ochabnutých kontúr tváre, EMS zlepšuje pružnosť pokožky, zmierňuje pigmentové škvrny, podporuje tvorbu nových kolagénových vlákien a detoxikáciu pleti.

Oblasti ošetrenia s EMS:

Ionoforézna infúzia

Ionoforézna infúzia používa mikroprúd na zapracovanie aktívnych látok hlboko do pokožky. Táto transdermálna infúzia niekoľkonásobne zvyšuje efektivitu lokálne aplikovaného kozmetického prípravku.

Kolagénovo-retinolové náplasti obsahujú kladne nabitý kolagén a retinol, ktoré sa vďaka iónom galvanickej funkcie dostávajú do pokožky, kde pôsobia proti vráskam a spevňujú pokožku. Krátkodobé výsledky sú väčšinou viditeľne po prvom použití. S pravidelným používaním sa účinok predlžuje.

Zóny ošetrenia s programom ionoforézna infúzia:

Balenie obsahuje vodivý gél a kolagénovo-retinolové náplasti.

RIO Beauty

RIO Beauty je britská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou kozmetickou prístrojov v oblasti krásy a osobnej starostlivosti.

Všetky produkty sú vyrobené a navrhnuté vo Veľkej Británií.

Diskusia

blazekovamonika: Dobry den, prosim Vas, co to znamena "napajanie prostrednictvom externej baterie"? vdaka Monika

reaguj

Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.