Hydratačná maska – zelený čaj 100%PURE

100% prírodná maska na pleť s kyselinou hyalurónovou, zeleným čajom a aloe vera pre intezívnu hydratáciu pleti a na upokojenie pleti.

Cena bez DPH ... 25,75 €
Cena s DPH ....... 30,90 €

Kúpiť

Poštovné od 4,50 €

Skladom posledné 2 kusy.
Dodanie do 2 dní

100% prírodné, 100% vegan, bezlepkové, netestované na zvieratách.

Hydratačná pleťová maska so zeleným čajom.

Prírodná pleťová maska so zeleným čajom intenzívne hydratuje a upokojuje pleť. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá vyživuje a hydratuje smädné kožné bunky a koncentrát zo zeleného čaju má protizápalové a antioxidačné účinky.

Maska pozostáva z hydrogélu z 95% bio aloe vera a z 5% rastlinnej celulózy, ktorá intenzívne hydratuje pleť.

Čím dlhšie necháte masku pôsobiť, tým bude maska tenšia, pretože výživné látky sa budú postupne vstrebávať do pleti. Hydrogél pomáha dodávať aktívne látky do pleti.

Zaujala vás táto maska, ale nie ste si istá, či je skutočne pre vás? 1ks kúpite tu.

Použitie hydratačnej masky

Otvorte obal na rovnej ploche. Opatrne vysuňte z obalu jednotlivo zabalenú masku. Otvorte samostatný panel masky smerom nahor a dávajte pozor, aby ste udržali výživnú kvapalinu v maske. Umiestnite masku na čerstvo vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť 15-20 minút. Opatrne odstráňte masku a zvyšok gélu jemne vmasírujte do pleti.

Neoplachujte. Môžete pokračovať s nanášaním séra či krému. Používajte dvakrát týždenne.

Zloženie INCI:

Aloe Barbadensis (Organic Aloe Juice)*, Camellia Sinensis (Organic Green Tea) Concentrate, Extracts of Chrysanthemum, Calendula Officinalis (Calendula), Rosa Centifolia (Rose) Petals, Anthemis Nobilis (Chamomile) and Oolong Tea, Cucumber hydrolate, Sodium Hyaluronate (Hyaluronic) Acid, Plant Cellulose * Certified Organic

Zloženie v SJ: bio šťava z listov Aloe vera, koncentrát z bio zeleného čaju, extrakty z chryzantény, nechtíka lekárskeho, okvetných lístkov ruže, harmančeka a Oolong čaju, uhorkový hydrolát, kyselina hyaluronová, rastlinná celulóza.

Prírodná BIO kozmetika 100%PureObsah balenia: 60 g / 5 ks

Výrobca: 100%Pure

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.