IPL epilačný prístroj Latys

IPL kozmetický epilačný prístroj na trvalé odstránenie chĺpkov s vymeniteľnou hlavicou. Na výber máte z 5 intenzít a 2 módov ošetrovania. K IPL prístroju si môžete zakúpiť aj hlavicu na IPL fotoomladenie pleti a IPL hlavicu na liečbu akné.

Cena bez DPH ... 127,33 €
Cena s DPH ....... 152,80 €

vivantis.sk:
Kúpiť

IPL kozmetický prístroj s výmennou hlavicou na trvalú epiláciu tela.

IPL technológia, použitá v kozmetickom prístroji Latys, pracuje na rovnakom princípe ako IPL prístroje v kozmetických salónoch. IPL technológia bola optimalizovaná pre osobné ošetrenie, na zabezpečenie bezpečnosti a komfortu počas domáceho ošetrenia.

Ošetrenie IPL svetlom je bezbolestné, bezpečné a vysoko efektívne. Epilácia IPL ošetrením patrí medzi najefektívnejšiu metódu trvalého odstránenia chĺpkov.

IPL prístroj na epiláciu

Súčasťou balenia kozmetického prístroja Latys je epilačná kazeta, ktorá má výdrž 400 000 snímok so silou 510 – 1200nm. Plocha ošetrovanej oblasti je 4,5cm2.

Balenie obsahuje:

Domáci kozmetický salón s IPL prístrojom

Základný model Latys IPL prístroj obsahuje epilačnú kazetu na trvalé odstránenie chĺpkov. Ale k prístroju si môžete dokúpiť ďalšie 2 kazety a vytvoriť si malý kozmetický salón priamo u vás doma:

5 úrovní intenzity

Počas ošetrenia si môžete vybrať z 5 úrovni intenzity, pričom intenzita 1 je najnižšia a intenzita 5 je najvyššia. Odporúčame vždy začínať s najnižšou intenzitou a postupne, počas ošetrení, ju zvyšovať.

2 ošetrovacie módy:

1. Mód záblesk – po stlačení tlačidla nastane len 1 záblesk. 1 stlačenie tlačidla = 1 záblesk. Vhodné na ošetrovanie citlivejších, menších oblastí ako je podpazušie, bikiny, tvár...

2. Mód prešmykávania – prístroj bude emitovať záblesky opakovane. Tento mód je vhodný na ošetrovanie väčších plôch ako napríklad nohy.

IPL odstránenie chĺpkov

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča ošetrovať oblasť v opakovaní 1-2 ošetrenia počas jedného týždňa. Chĺpky by mali prestať rásť po 3 mesačnom cykle.

Ak chĺpky nezačnú opäť rásť do 12 týždňov, ošetrenie nie je potrebné opakovať. Ošetrenie IPL svetlom sa odporúča opakovať, keď sa chĺpky znova objavia.

Ako funguje IPL epilácia?

Epilácia pomocou IPL je založená na teórií tepelného poškodenia. IPL – intenzívne pulzné svetlo preniká do vrstvy pokožky – dermis a je absorbované melanínom vo vlasovom folikule. Produkciou fototermalného účinku vedie energiu z chĺpkovej časti do koreňa chĺpku, čím rapídne zvyšuje teplotu melanínu a rozkladá ho.

Výsledkom tohto procesu je zastavenie rastu chĺpku.

Pre koho je vhodná IPL epilácia?

IPL prístroj na epiláciu je určený pre ženy a mužov, ktorí sa chcú zbaviť chĺpkov natrvalo.

Účinok IPL svetla závisí od farby pokožky a farby chĺpkov. Na obrázku nižšie môžete vidieť graf farieb pleti a chĺpkov.

IPL epilačný prístroj LATYS

Nepoužívajte na tmavú alebo hnedú pokožku. Ošetrenie tmavej pleti môže spôsobiť bolesť, pľuzgiere, stratu pigmentácie, keďže tmavá pleť absorbuje viac svetelnej energie. Prístroj nepoužívajte ani na svetlé, blond, biele alebo červené chĺpky.

Čím je kontrast medzi farbou pokožky a chĺpkom väčší, tým je ošetrenie efektívnejšie. Ideálna situácia je pri bielej pokožke a tmavom chĺpku.

Kedy sa prejavia výsledky?

V 1. – 4. týždni melanín vo vlasovom folikule absorbuje teplo. Po 4 až 8 týždňoch chĺpok vypadne a po 8 až 12 týždňoch, pri pravidelnom používaní, sa zastaví regenerácia a rast chĺpku.

Starostlivosť o pokožku po ošetrení

Ak po ošetrení idete von alebo ošetrovanú pokožku vystavíte slnečnému žiareniu, alebo inému svetelnému zdroju (napr. solárium) použite ochranný krém s faktorom SPF15.

Každá aktivita alebo krém použitý do 24 hodín môže spôsobiť podráždenie pokožky, a preto by ste sa mali vyvarovať ich použitiu, okrem krémov s ochranným faktorom. Vyhnite sa aj horúcemu kúpeľu, sprchovaniu, saune, nenoste tesné oblečenie, nepoužívajte krémy, mlieka, žiadne parfumované produkty alebo peelingy.

Kontraindikácie IPL prístroja:

Technické špecifikácie IPL prístroja Latys

Váha: 280g Rozmer: 176x74x46 Napájací zdroj: 36W Napájací výkon: AC100V-240v,50/60Hz Úroveň energie: 5 stupňov (1-najnižší, 5-najvyšší) Plocha ošetrovanej oblasti: 4,5cm2

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.