IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 BRI 958/00

Pokožka bez chĺpkov až na 6 mesiacov. IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 s nabíjacou batériou a 4 inteligentnými nadstavcami, ktoré sa prispôsobia vaším krivkám.

Cena bez DPH ... 415,83 €
Cena s DPH ....... 499,00 €

notino.sk:
Kúpiť
alza.sk:
Kúpiť

Užívajte si pokožku bez chĺpkov až 6 na mesiacov.

Epilátor Philips Lumea Series 9000 s IPL svetelnou technológiou na dlhotrvajúce odstránenie chĺpkov. 4 inteligentné nadstavce na telo, tvár, podpazušie a oblasť bikín automaticky prispôsobia program ošetrovanej oblasti a vďaka ich tvarovaniu hladko kopírujú krivky vášho tela.

Pre Philips Lumea Series 9000 BRI958/00 je bezpečnosť dôležitá. Technológia SenselQ a SmartSkin vyhodnotí farbu vašej pokožky nie len pred epiláciou, ale aj počas nej. Integrovaný UV systém chráni pokožku pred UV žiarením a systém bezpečnostného prstenca bráni neúmyselnej aktivácií zábleskov.

Vďaka nabíjacej batérií sa ľahšie dostanete na neprístupne miesta, ale IPL epilátor môžete používať aj s káblom.

IPL epilátor Philips Lumea BRI958

Prečo si vybrať IPL Philips Lumea Series 9000?

Senzor SmartSkin a technológia SenselQ

IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 využíva technológiu SenselQ, ktorá prispôsobí odstraňovanie chĺpkov na mieru pre vás. SenselQ rozozná typ nadstavca a prispôsobí program ošetrenia, zatiaľ čo integrovaný senzor SmartSkin má za úlohu nastavenie správnej intenzity.

Senzor SmartSkin má 2 funkcie. Pred začiatkom epilácie vám pomôže s nastavením správnej intenzity jednotlivých ošetrení a odmerá odtieň pokožky. Počas epilácie dáva pozor, či sa farba pokožky nezmenila. Ak senzor zistí, že pokožka je príliš tmavá, rozbliká sa kontrolka a epilátor prestane vysielať svetelné impulzy.

Philips Lumea epilácia podpazušia

IPL epilácia v 2 režimoch:

Zastavenie a aktivácia impulzu

Tento režim je ideálny na epiláciu menších plôch alebo zakrivených oblastí, ako sú kolená a podpazušie. V tomto režime stlačením tlačidla aktivujtete 1 svetelný impulz.

Posúvanie a aktivácia impulzu

Tento režim vám ušetrí čas pri epilácií väčších plôch, ako sú napríklad nohy a brucho. Ak budete tlačidlo aktivácie impulzov držať stlačené, epilátor bude vysielať impulzy neprerušene.

Philips Lumea s inteligentnými nadstavcami

Po pripojení inteligentného nadstavca k telu prístroja sa automaticky zmení program podľa ošetrovanej oblasti. V praxi to znamená, že po pripojení nadstavca na tvár sa svetlo automaticky prispôsobí na ošetrovanie tváre.

Nadstavce majú rozdielnu veľkosť pre čo najjednotnejšiu aplikáciu a tvarovanie, aby perfektne kopírovali jednotlivé časti tela.

Typ Lumea Series 9000 BRI958 má 4 nadstavce:

Inteligentné nadstavce Philips Lumea

Inteligentný nadstavec na ošetrovanie tela

Inteligentný nadstavec na telo má najväčšie ošetrovacie okienko, až 4,1 cm², čím sa zníži čas epilácie väčších plôch. Obe nohy, od kolien nižšie, dokážete epilovať už za necelých 9 minút. Vďaka zakriveniu, nadstavec dokonale kopíruje tvar tela a zabezpečuje maximálny kontakt s pokožkou.

Inteligentný nadstavec na tvár

Nadstavec s malým a plochým tvarom na jemnú epiláciu chĺpkov na citlivej pokožke tváre - nad hornou perou, bokombrady, na brade a línií dolnej čeľusti. Pridaný filter zabezpečuje bezpečnú a presnú epiláciu.

Inteligentný nadstavec na podpazušie

Tento inteligentný nadstavec so zaobleným tvarom bol špeciálne navrhnutý pre ťažko prístupnú oblasť podpazušia. Zabezpečuje maximálny kontakt s pokožkou a čo najnižšiu stratu svetla počas epilácie.

Inteligentný nadstavec na oblasť bikín

Vďaka zakrivenému tvaru dokáže precízne kopírovať kontúry oblasti bikín. V porovnaní s nadstavcom na telo má pridaný extra filter a vyššiu priepustnosť svetla, aby dokázal efektívne ošetrovať aj hrubšie a pevnejšie chĺpky.

Pre koho je epilátor Philips Lumea vhodný?

IPL svetlo priťahuje tmavá farba korienka chĺpku. Čím je väčší kontrast medzi pokožkou a farbou chĺpkov, tým lepšie výsledky dosiahnete. Ideálna je kombinácia svetlá pokožka s tmavými chĺpkami.

Epilácia IPL svetlom nie je účinná na tmavej a opálenej pokožke a na bledej pokožke s bledými chĺpkami.

IPL epilácia a opaľovanie

Opaľovanie, či už prirodzené alebo umelé, spôsobuje zmenu farby a citlivosti pokožky a zmenu farby chĺpkov. Pokožka tmavne a chĺpky sa zosvetľujú, čo nepriaznivo ovplyvňuje účinok IPL svetla.

Ak používate samoopaľovanciu kozmetiku, počkajte, kým umelé opálenie úplne nezmizne.

IPL epilácia Philips Lumea

Kedy sú viditeľné prvé výsledky?

Výsledky závisia od niekoľkých faktorov, hlavne od rastovej fázy chĺpku a pravidelnosti epilácie. Korienok chĺpka sa môže nachádzať v odpočinkovej alebo rastovej fáze. Vo fáze odpočinku je korienok bledý, ale ako sa postupne dostáva do aktívnej fázy, začína tmavnúť.

Aby bola IPL epilácia efektívna, svetelný impulz musí zasiahnuť korienok v aktívnej fáze rastu. Jednotlivé chĺpky sa nachádzajú v rôznych fázach, preto je dôležité ošetrenia pravidelne opakovať.

Výsledok epilácie závisí od toho, koľko korienkov bolo zasiahnutých v aktívnej fáze rastu. Po zasiahnutí svetlom začne chĺpok postupne vypadávať a korienok sa dostáva do fázy odpočinku.

Chĺpky začnú vypadávať približne do 2 týždňov od epilácie. Po 2-3 ošetreniach by sa mal prejaviť viditeľný úbytok a hustota v ošetrovanej oblasti. Len pravidelnou epiláciou zasiahnete všetky chĺpky v ich aktívnej fáze rastu.

Celkovo je IPL epilácia jednou z najefektívnejších, bezbolestných a šetrných metód odstraňovania chĺpkov. Pri správnom a pravidelnom ošetrení sa zbavíte chĺpkov nie len na pár dní, ale na celé mesiace.

Ako často je potrebné používať IPL epilátor?

Aby ste zasiahli čo najviac chĺpkov v aktívnej fáze, je potrebné vykonávať IPL epiláciu raz za 14 dní, celkovo 4 ošetrenia. Na dlhodobé udržanie hladnej pokožky bez chĺpkov je potrebné ošetrenie opakovať raz za mesiac po dobu 8 mesiacov.

Výdrž batérie

Epilátor Philips Lumea Series 9000 BRI958 má vstavanú nabijateľnú batériu. Bezkáblové použitie je ideálne pri ťažšie dostupných miestach, ako je napríklad oblasť bikín.

Žiaľ, výdrž batérie zatiaľ nie je dostatočná na ošetrenie celého tela. Plné nabitie, ktoré trvá 100minút, vydrží na 130 impulzov pri najvyššej intenzite. Pri používaní IPL eplátora bez kábla sa zvyšuje aj čas ošetrovania jednotlivých oblastí.

IPL Philips Lumea obsahuje:

IPL epilátor Philips Lumea BRI958/00
nadstavec na nohy
nadstavec na tvár
nadstavec na podpazušie
nadstavec na oblasť bikín
nabíjačka
puzdro

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.