Kefka na čistenie pleti RIO

Nabíjateľná kefka na čistenie pleti RIO Beauty s jemnou silikónovou hlavicou pôsobí na pokožku ako peeling - odstráni čierne bodky, oleje a odumreté bunky... Kefku môžete použiť aj na vmasírovanie kozmetiky do pokožky.

Cena bez DPH ... 25,08 €
Cena s DPH ....... 30,10 €

alza.sk:
Kúpiť

Prečo si čistiť pokožku pravidelne čistiacou kefkou? Čistiaca kefka RIO Beauty pokožku zbaví odumretých kožných buniek, vyčistí póry a čierne bodky, zvyšky make-upu, olejov a nečistôt, ktoré sa na pokožke počas dňa usadili. Pokožku dôkladne vyčistí a tým ju aj pripraví na vstrebanie aktívnych látok z kozmetických prípravkov.

Čistiacu kefku RIO Beauty môžete použiť aj na masáž tváre - na vmasírovanie kozmetických prípravkov do pokožky. Aktívne látky preniknú hlbšie do pleti a pokožka sa počas masáže spevní a zregeneruje.

Vďaka silikónovému povrchu a vodeodolnej konštrukcii je čistiaca kefka RIO Beauty ľahko čistiteľná, neostávajú v nej mikróby ani zvyšky nečistôt, či kozmetiky. 

Prečo si vybrať čistiacu kefku od RIO Beauty?

1 minúta pre dokonale čistú pleť

Stačí 1 minúta 2x denne a vaša pleť bude vyzerať zdravšie a jasnejšie a čierne bodky zmiznú. Odporúčame používať ráno a večer. Ráno odstránite z pokožky mastnotu a oleje, ktoré pokožka vyprodukovala počas noci. Večer, pred spaním, odstránite z pokožky zvyšky make-upu, oleje, nečistoty z ovzdušia, prach a pod.

2v1: Peeling a masáž

Ako používať čistiacu kefku RIO Beauty?

Čistiacu kefku odporúčame používať pravidelne, minimálne 1x denne – večer pred spaním. Okrem čistiacej kefky budete potrebovať gél na čistenie pleti.

Krok č.1: hĺbkové čistenie pleti

Odstráňte make-up a odlíčte oči. Navlhčite si pokožku vodou a naneste dostatočné množstvo čistiaceho gélu, ktorý rozotriete po celej ploche tváre. Čistiacu kefku zapnite a pomaly prechádzajte po celej pokožke.

Začnite na čele a presuňte sa cez nos, líca až k brade a krku. Na každom mieste sa zdržte približne 20 sekúnd. Ak je to potrebné, napríklad máte v oblasti okolo nosa čierne bodky, môžete aj dlhšie.

Z pokožky zmyte zvyšok gélu na čistenie pleti a jemne osušte. Čistiace kefku opláchnite a jemne osušte.

Krok č. 2: Výživa pleti

Po vyčistení pleti naneste na pokožku svoj obľúbený kozmetický produkt. Odporúčame najprv naniesť sérum na výživu pleti a potom nočný krém s aktívnymi látkami. Kozmetické produkty môžete do pokožky aj vmasírovať pomocou kefky. Po použití kefku dôkladne očistite, aby na nej neostali zvyšky z kozmetiky a nechajte voľne vysušiť.

Výrobca: RIO Beauty - súčasť skupiny The Dezac Group s výrobou a sídlom v Spojenom kráľovstve.

Obsah balenia:

prístroj so vstavanou batériou,
USB nabíjací kábel (sieťový adaptér nie je súčasťou balenia),
návod na použitie v rôznych jazykoch (vrátane slovenského/českého).

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.