Kyselina hyalurónová s kmeňovými bunkami

Kombinácia aktívnych látok - kyselina hyalurónová, kmeňové bunky, aquaxyl a extrakt z ibišteka - spomaľuje prirodzený proces starnutia, hydratuje pleť, vyhladzuje vrásky a regeneruje pokožku.

Bežná cena ........ 25,00 €
Cena bez DPH ... 16,58 €
Cena s DPH ....... 19,90 €

Kúpiť

Poštovné od 4,50 €

Skladom viac ako 5 kusov.
Dodanie do 2 dní

Kyselina hyalurónová a kmeňové bunky v ampulkách.

Kyselina hyalurónová v kombinácií s kmeňovými bunkami a extraktom z ibišteka pokožku nie len omladzuje a hydratuje, ale aj spúšťa prirodzené regeneračné mechanizmy. Štrukúra pleti sa zjemní a pleť získa novú silu, vitalitu a mladší vzhľad. Ampulky sú vhodné pre všetky vekové kategórie.

Ampulky obsahujú:

  1. kyselinu hyalurónovú,
  2. aquaxyl,
  3. kmeňové bunky zo špeciálnej švajčiarskej odrody jabĺk,
  4. extrakt z ibišteka.

Kombinácia aktívnych látok spomaľuje prirodzený proces starnutia, vyhladzuje a redukuje vrásky a regeneruje pokožku.

Účinok kyseliny hyalurónovej s kmeňovými bunkami:

Ampulky kyseliny hyalurónovej s kmeňovými bunkami sú silný koncentrát, preto sa neodporúča používať ich dlhodobo. Po 7 dňovej kúre nasleduje prestávka. Kúru môžete opakovať pravidelne, najlepšie raz za mesiac.

Kyselina hyalurónová

Hydratácia je základom zdravej a dokonalej pleti. Molekuly kyseliny hyalurónovej dokážu zadržať vysoké množstvo vody. V medzibunkových priestoroch funguje ako špongia. Naviažu na seba vodu a postupne ju uvoľňuje podľa potreby pokožky. Spolu s kolagénom sa podieľa aj na ochrane pleti.

Na zabezpečenie dokonalej vlhkosti pleti obsahujú ampulky kyseliny hyalurónovej s kmeňovými bunkami nízkomolekulárnu aj vysokomolekulárnu kyselinu hyalurónovú. Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová dokáže preniknúť do hlbších vrstiev pokožky, zatiaľ čo vysokomolekulárna ostáva pod povrchom, čím je zabezpečená hydratácia všetkých vrstiev pokožky.

Aquaxyl

Aquaxyl je látka, ktorá sa pridáva do kozmetických prípravkov určených nie len na redukciu vrások. Dokáže preniknúť všetkými vrstvami pokožky, zlepšuje transport vody a glycerolu a podporuje tvorbu kyseliny hyalurónovej. Na pleti vytvára bariéru, vďaka čomu voda ostáva uväznené v pokožke. Pleť je hydratovaná a chránená až na 24 hodín.

Kmeňové bunky

Kmeňové bunky zo špeciálnej švajčiarskej odrody jabĺk predlžujú výkonnosť a dĺžku života kožných kmeňových buniek. Spúšťajú reťazovú reakciu, ktorá urýchľuje regeneráciu a tvorbu nových buniek. Navonok dochádza k postupnému omladeniu a potlačeniu známok starnutia. Pokožka sa stáva pružnejšou a zdravšou.

Extrakt z ibišteka

Ibištek je prirodzeným zdrojom AHA kyseliny, ktorá pomáha odstraňovať odumreté bunky, regenerovať poškodené tkanivá a urýchľuje tvorbu nových buniek. Zvyšuje vlhkosť, flexibilitu, elasticitu pokožky a zmenšuje póry. AHA kyseliny pôsobia aj ako antioxidant, ochraňujú pleť pred voľnými radikálmi. Okrem AHA kyseliny ibištek obsahuje sliz, ktorý pokožku zvlhčuje.

Nie nadarmo sa v niektorých krajinách ibišteku hovorí botoxová rastlina.

Množstvo: ampulky 7 x 2ml

Najlepšie výsledky dosiahnete, ak do pokožky vklepkáte ampulky a použijete červené alebo infračervené LED alebo laserové svetlo, galvanických, alebo ultrazvukových žehličiek. Gél pri takejto aplikácií fotoplymerizuje a vytvára v pokožke stabilnejšie a ťažšie odbúrateľné štruktúry. Efekt trvá dlhšie.

Značka: Wellmaxx

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.