Laserové akupunkturné pero s elektrickými impulsmi

Všeobecne laser a TENS sa používajú pri symptomatickej úľave od bolesti dlhodobo, ale aj ako dodatočná liečba bolesti napr. po operáciách.
Laserové ošetrenie sa používa ako náhrada akupunktúrnych ihiel, pretože priamo ožaruje kľúčové body na povrchu pokožky


Tento produkt je momentálne nedostupný, pre viac informácií nás kontaktujte.

O akupunktúre a laseroch

Ako funguje akupunktúra do detailov, vie málokto, ale takmer každému sa vynorí predstava ihiel napichaných v pokožke. Menej ľudí však vie, že akupunktúra sa dá robiť aj inak, a to elektrickými impulzmi, laserovým svetlom spojitým alebo pulzujúcim, ale tiež aj kameňmi, ktoré sú schopné vibrovať na určitých frekvenciách. Aj akupresúra je známa metóda, kde sa využíva pôsobenie tlaku na akupresúrne citlivé oblasti. Často krát kombinácie metód zaručia najlepšie výsledky.

Okrem toho sa vyrábajú aj rôzne, pomaly rozpustné alebo nerozpustné, akupunktúrne hroty, ktoré sa napichujú do rôznych akupunktúrnych bodov a tak postupne pôsobia na človeka a dosahujú nápravy v určitom orgáne, čím riešia Vaše zdravotné problémy.

Akupunktúrne body, inak povedané biologicky aktívne body, sa nachádzajú na povrchu tela, sú pospájané medzi sebou a vytvárajú tzv. meridiánové dráhy. Je logické, že takto pospájané body existujú, veď dokážeme cítiť vpich a bolesť takmer kdekoľvek na tele, niekde intenzívnejšie a inde menej intenzívne.

Presná lokalizácia bodov sa zisťuje elektricky, pretože odpor voči pretekajúcemu elektrickému prúdu je v týchto bodoch iný ako inde. Odborník však bod, ktorý hľadá, cíti na diaľku priblížením hrotu k danému bodu. Odborník dokáže stanoviť diagnózu pacienta vylučovacou metódou približovaním rôznych látok k rôznym bodom, hodnotiac pritom reakciu človeka na látku vo fľaštičke. Človek síce nevie čo v tej fľaštičke je, ale ľudské telo to cíti na diaľku a reaguje zmenou tepu, ak sa táto látka k bodu priblíži. Z toho, či človek reaguje alebo nie, sa dá vylučovacou metódou urobiť cesta vedúca k stanoveniu diagnózy.

Akupunktúra sa dá robiť naozaj rôznymi spôsobmi a zaberá na veľké množstvo diagnóz. Netreba sa tejto techniky liečby báť, pretože je tisícročiami overená. Jej klasická podoba i novodobé techniky, ako elektrické impulzy a laserové pôsobenia, sú tiež už do hĺbky preskúmané a môžeme ich už používať ako laici doma.

Použitie je jednoduché.

Kedy prístroj použiť?

Odporúčanie:

Rozdiely v stimulácii:

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.