Laserový depilátor

Laserový depilátor, prístroj na odstraňovanie chĺpkov pre domáce použitie je založený na rovnakej technológií ako laserové prístroje používané na klinikách krásy po celom svete. Permanentné odstránenie chĺpkov za zlomok ceny.

Bežná cena ........ 350,00 €
Cena bez DPH ... 157,50 €
Cena s DPH ....... 189,00 €

Kúpiť

Poštovné od 0,00 €

Skladom posledné 2 kusy.
Dodanie do 2 dní

Laserový depilátor, prístroj na odstraňovanie chĺpkov pre domáce použitie.

Odstraňuje chĺpok tak, že korienok vypáli. Laserový lúč namierte priamo na chĺpok. Zapnutie a vypnutie je zabezpečené bezpečnostným kľúčom. K prístroju dostanete aj chladivý krém a regeneračný krém.

Ako pracuje laserový depilátor?

Laserový depilátor má vlnovú dĺžku 808nm. Laser prechádza kožou a je absorbovaný melanínom. Zahreje vlasový folikul, ktorý sa následne teplom zničí a postupne sa jeho rast zastaví úplne.

Je rozdiel medzi domácim laserovým ošetrovaním Venus a laserovým odstránením v kozmetických salónoch?

Laserový depilátor Venus je založený na rovnakej technológii ako nekomerčné laserové odstraňovače chĺpkov používané na klinikách po celom svete. Depilátor Venus ponúka permanentné odstránenie chĺpkov za zlomok ceny a času, v porovnaní s klinikami. Laserové odstraňovanie chĺpkov zvyčajne vyžaduje niekoľko sedení na dosiahnutie trvalého výsledku. Musíte zaplatiť mnohokrát, aby ste dosiahli ošetrenie jednej oblasti.

S Venus platíte len raz.

Ktoré oblasti môžu byť upravované laserovým depilátorom?

Všetky oblasti okrem tesnej blízkosti očí. Bežne sa ošetruje tvár, oblasť pod nosom, krk, hruď, čelo, pod ramenami, chrbát, nohy a aj brucho.

Aké výhody ponúka laserový depilátor Venus?

Ako dlho trvá aplikácia, napr. depilácia laserom jednej dolnej končatiny?

Depilácia laserom trvá približne hodinu v závislosti na dĺžke, hustote a hrúbke chĺpkov.

Čo by som mal/a pociťovať?

Depilácia laserom je bezbolestná. Ak pociťujete pálenie alebo iné nepríjemné pocity, znížte intenzitu. Citlivejšie osoby alebo citlivejšie miesta môžu mať mierny pocit pálenia.

Ako Venus používať?

1. Chĺpky je vhodné depilovať, keď dosahujú 1-2 mm dĺžky.
2. Pri prvom použití zvoľte nízku intenzitu. Najlepšie výsledky sa však dosahujú pri vysokej intenzite.
3. Je normálne, keď pociťujete mierne pálenie. Danú časť tela je dobré ošetriť raz za 2 týždne a väčšinou stačia 4 opakovania depilácie laserom.
4. Môže sa Vám zdať, že chĺpok stále rastie. Je to dôsledok toho, že je vytláčaný von. Chĺpok odpadne sám. Pri pravidelných aplikáciách prestane rásť úplne.
5. K vypadnutiu chĺpkov a korienkov dochádza 10-14 dní po aplikácii. V prípade potreby si ich odstráňte samy. Zvyšky, ktoré zostanú vo vnútri pokožky, sa samé uvoľnia.

Akú si môžem zvoliť intenzitu?

Venus ponúka intenzitu slabú, strednú a silnú.

Kedy môžem zapnúť laserové vyžarovanie?

Keď mate laser priložený k pokožke, spustite laserový lúč.

Čo môžem očakávať?

Pre dlho trvajúci efekt je potrebné aplikovať depilátor 6-8 mesiacov. Po 3 aplikáciách nedochádza k viditeľnej zmene. Po mesiaci si všimnete, že chĺpok je svetlejší a jemnejší. Po 5 ošetreniach zaznamenáte výrazný pokles objemu chĺpkov. Po 10 aplikáciách budete mať krásnu pokožku bez chĺpkov, ako by ste ich tam nikdy nemali.

Rýchlosť trvalého odstránenia je individuálne. Všetko závisí od typu pokožky a chĺpka, farby, korienka atď. Svetlejšie pokožka s tmavými chĺpkami zaznamená výsledky už po prvej aplikácií. Aplikáciu je však potrebné pre trvalý efekt opakovať.

Môže jediná aplikácia odstrániť chĺpky?

Nie, pretože rast chĺpkov prechádza 3 fázami, a to anagen, catagen a telogen. Časový interval, aby sme pokryli celý cyklus rastu chĺpkov (hlavne anagen), sa u každého človeka líši. Najmenej 4 aplikácie sú nevyhnutné.

Typ lasera

Diode Laser

Vlnová dĺžka

808nm

Výkon

DC.9V.1200mA

Balenie obsahuje

prístroj, adaptér, manuál.


Epilácia laserom - ako to funguje? Čo si treba uvedomiť predtým, než si prístroj zakúpite?

Aké sú obmedzenia?

Upozornenie:

Ako si vybrať v systémoch na odstraňovanie chĺpkov?

Určite všetci viete, že IPL, teda intense pulse light (intenzívne pulzujúce svetlo), je vhodné na odstraňovanie chĺpkov v oblasti slabín, chrbta nôh a tváre. Pulzy svetla smerujú energiu do vlasových korienkov. Najviac sa hodí na svetlejšiu pleť a tmavšie chĺpky.

Ak chĺpky narastú znovu, je potrebné aplikáciu opakovať.

Princíp je rovnaký, vlnové dĺžky sa používajú rôzne, pretože sme každý iný.

Svetlo na depiláciu je už tak rozšírené, že asi nikto nepochybuje o tom, že to funguje. Niektoré lasery predsa odstraňujú aj tetovanie, pigmentové škvrny a tiež režú tkanivá a odparujú materiály.

IPL napríklad ak má 560 až 1200N funguje proti začervenaniu a na omladnutie pleti. 590 až 1200N na normalizáciu pigmentu a omladenie. U tmavšej pleti ideme hore k 640 až 1200N. Na odstraňovanie chĺpkov slúži 695 až 1200N. A u tmavšej pleti je to opäť bližšie k infra a to 755 až 1200N.

Vidíme, že infračervené svetlo je veľmi zaujímavé, a ak má nastavené vlastnosti, tak funguje proti bolestiam, pri rôznych poraneniach a proti reumatizmu, artritíde... Ak infra nie je rozbité pokožkou, tak silno ako iné farby, ak je teda z laserového zdroja tak to stoji zato. A tu pripravujeme nový produkt, pretože chceme fungovať s našimi prístrojmi aj proti bolestiam.

Dnes však prinášame na český a slovenský trh prístroj Venus, infračervený laser 808nm, a sme potešení, že je konečne tu a my Vám ho môžeme ponúknuť.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.