Laserový hrebeň pre rast vlasov

Laserová fototerapia pre Vaše vlasy. Laserový hrebeň efektívne zastaví vypadávanie a pomôže opätovnému rastu vlasov.


Tento produkt je momentálne nedostupný, pre viac informácií nás kontaktujte.

Laserový hrebeň - laserová fotónová funkcia pre Vaše vlasy

Ak si robíte starosti o Vaše vlasy, ktoré slabnú, rednú a začínajú vo zvýšenej miere vypadávať, potrebujete laserový hrebeň. Laserový hrebeň efektívne zastaví vypadávanie a pomôže opätovnému rastu vlasov.

AKO laserový hrebeň funguje?

Poskytuje stimulačnú energiu na energizáciu oslabených folikulov (hlavný faktor vypadávania vlasov). Laserový hrebeň zvyšuje vaskularizáciu (inak povedané, tvorbu cievneho systému a jeho funkciu) a bunkový metabolizmus. Laserová energia, čo bolo preukázané, zvyšuje prietok a cirkuláciu krvi. Tento nárast mikrocirkulácie je podstatný pre udržanie výživy vlasových folikulov. Takto vlasový vačok získava lepšie stavebné komponenty pre rast vlasov, ozdravuje a začína produkovať zdravé vlasy. Hrebeň je prevenciou pred vypadávaním vlasov.

Niečo málo o folikule, ktorý laserový hrebeň oživuje

Vlasový folikul je tkanivo, ktoré obaľuje vlas a z ktorého vlas vyrastá. Je tvorený vlasovou cibuľka a okolo nej obalenými dvoma vlasovými pošvami. Vlasový folikul je vlastne vchlípenina pokožky. Zospodu sa na vlasový folikul pripája riedke väzivo a je tiež cievne zásobovaný. V inej časti sú zase napojené mazové žľazy a niekedy tiež aj potné žľazy. Asi uprostred vlasového folikulu je zhluk, na ktorý sa upína sval - vzpriamovač chlpu.

Laserový hrebeň je celosvetovo rozšírená terapia na revitalizáciu rednúcich a stenčujúcich sa vlasov. Získajú pevnejší, bohatší a zdravší vzhľad. Tak ako procesy fotosyntézy v listoch, aj naše vlasy potrebujú svetlo. Svetlo laserového hrebeňa stimuluje vlasové folikuly a prináša tak nárast hustoty, rýchlosti rastu a normalizuje pokožku hlavy. Je to veľmi efektívny produkt, ak sa používa správne. Tiež muži aj ženy môžu ťažiť z Hair Care laserového hrebeňa.

Použitie laserového hrebeňa:

Prečo si vybrať tento laserový hrebeň?

Špecifikácia laserového hrebeňa:

  • Svetelné zdroje: zelené LED diódy a laserová dióda.
  • Laserová dióda: 650nm.
  • Frekvencia vibrácií: 85Hz + / - 15Hz.
  • Napájanie: 2x AA batérie / adaptér.
  • Laserový výstup: 4mW.
  • Pracovné podmienky - teplota: 5-40 ° C.
  • Vlhkosť prostredia: do 80%.

Diskusia

elena: Kto je výrobca

reaguj

dalija: vypadávajú mi vlasi nevjem č o mám používať

reaguj

Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.