Laserový prístroj proti bolestiam Sundom

Vedeli ste, že ak trpíte bolesťami chrbta, ramena, členkov, zápästia, krku, lakťa alebo kolena, laserové prístroje proti bolesti Vám môžu pomôcť priniesť úľavu účinne a rýchlo od bolesti?

Cena bez DPH ... 1 408,33 €
Cena s DPH ....... 1 690,00 €

Kúpiť

Poštovné od 0,00 €

Skladom viac ako 5 kusov.
Dodanie do 2 dní

Sundom proti bolesti

Vedeli ste, že ak trpíte bolesťou chrbta, ramena, členkov, zápästia, krku, lakťa alebo kolená, môžu Vám laserové prístroje pomôcť priniesť úľavu účinne a rýchlo od bolesti?

Posilnenie mikrocirkulácie

810nm laserové žiarenie zvyšuje DNA / RNA pomer tkanivových buniek, podporuje regeneráciu bunkových tkanív, angiogenézu, čo vedie k regenerácii tkanív a zlepšeniu krvného obehu. To podporuje metabolizmus v ožiarenej oblasti a vedie k rýchlemu odstránenie bolesti.

Silný analgetický efekt

Laserové žiarenie zmierňuje chronickú a akútnu bolesť rýchlo, kvôli aktivácii mozgového systému, produkciou endorfínov a energizáciou týchto procesov sa zlepšuje metabolizmus mozgu. Navyše laser podporuje metabolizmus tkanív, zvyšuje okysličenie, a tým nastáva zmiernenie bolesti.

Zápaly modulujúce efekt

Laserové žiarenie zlepšuje mikrocirkuláciu a metabolizmus, ktoré má vplyv na zníženie priepustnosti buniek krvných ciev k zmierneniu zápalu, a rýchlosti a miery produkcie výpotku. Navyše aj aktivuje funkciu makrofágov a systémov, ktoré prispievajú ku zlepšeniu imunity. Preto má laserové žiarenie protizápalový účinok.

Posilnenie rozvoja granulačného tkaniva

Laserové žiarenie urýchľuje obnovenie zrastov a hojenie rán tým, že stimuluje mastocytové bunky a makrofágy, k uvoľneniu rastových faktorov a ďalších látok, ako napr: proliferácia fibroblastov, endoteliálnych buniek keratinocytov a udržuje v nepriaznivých podmienkach ich silnú stimuláciu. Rozvoj granulačného tkaniva je kontrolovaný prevažne rastovými faktormi uvoľňovanými z makrofágov.

Zmenšenie a redukcia opuchov

Laserové žiarenie zvyšuje krvný a lymfatický tok, znižuje nadmerné množstvo tekutín a bielkovín uvoľňovaných do tkanív a zlepšuje výkon, teda energiu dostupnú v tkanive.

Hlboký prienik svetla

SUNDOM je prístroj s 810nm vlnovej dĺžky. V tomto rozmedzí môže tento laser preniknúť do hĺbky 7 cm tkanivá ľudského tela.

Trigeminálna neuralgia, resp.prosopalgia

Trigeminálna neuralgia je porucha piateho hlavového nervu. Má za následok ťažké, opakujúce sa, ostré, tvárové bolesti pozdĺž trojklaného nervu.
Primárne, neuralgia trigeminu je-intermitentná bolesť, nemožno nájsť presnú príčinu, možno je spôsobená kôrnatením ciev a kompresie nervov.
Sekundárne, neuralgia trigeminu - sú pretrvávajúce bolesti spôsobené nádorom, zápalom alebo cievnymi malformáciami.

Ožarovanie a metódy:
Použitie: SUNDOM sondou ožarovať priamo postihnuté miesto. Vybrať 3 - 5 bodov zakaždým, ožarovať raz denne, liečebná kúra je 7 krát. Doba liečby samozrejme záleží od choroby a môže byť aj dlhšia.
Referenčná dávka:
Referencia na výkon je 100 mW ~ 159mW, dĺžka ožarovania je 5 ~ 8 minút (najlepší čas kedy zastaviť ošetrenia je, keď máte zmyslovo teplý pocity, ľahké pichanie alebo mravčanie)

Skapulohuerálna periatritída

Skalopulohumerálna periarthritída je druh degenerácie kĺbového puzdra, svalov, šliach a Bursy synovialis a chronický zápal mäkkých tkanív okolo kĺbu.
Je charakterizovaná rozsiahlymi bolesťami a funkčnými poruchami v ramene. Táto choroba sa vyskytuje predovšetkým na jednom ramene, na dvoch ramenách je zriedkavá a má dlhšie trvanie, nesúvisí so žiadnymi zraneniami z minulosti. Periatritída sa objavuje aj v oblasti kolien.

Ožarovanie a metódy:
SUNDOM priamo nastaviť na bolestivé miesta a body.
Zakaždým, keď je potrebné zvoliť 3 až 5 bodov, vhodný rozsah výkonu 400mW ~ 500mW. Doba trvania je 5 ~ 10 minút (najlepší čas kedy zastaviť ošetrenia je, keď máte pocit tepla, ľahké pichanie alebo mravčanie). Raz denne každých 7 dní je liečebný cyklus.

Tenisový lakeť

Tenisový lakeť je známy ako laterálna epikondylitída, kde vonkajšia časť lakťa je bolestivá a citlivá, ale nevykazuje žiadny zápalový proces.
Vzhľadom na akútne a chronické napätie, tenisový lakeť je zvyčajne spôsobený chronickým zranením myofascitis šľachy predlaktia a extensora na ramene kosti, a bolesť v tomto mieste.

Ožarovanie a metódy:
Sondu SUNDOM laserového prístroja nastaviť priamo na bolestivé miesta (bok epikondyly alebo i nižšie). Vyberte 3 až 5 bodov zakaždým, vhodný rozsah výkonu je 400mW ~ 500mW. Doba trvania je 5 ~ 10 minút (najlepší čas zastaviť, keď máte pocit tepla, ľahké ihličky alebo brnenia). Raz denne každých 7 dní je liečebný cyklus.

Krčná spondylóza

Krčná spondylóza je degeneratívny stav krčnej chrbtice. Je to hlavne kvôli dlhodobému preťaženi, kostnej hyperplázie, namáhaniu alebo poškodeniu platničiek, tiež aj zahusťovaniu väzivového tkaniva alebo tlaku do krčnej miechy, nervových koreňov alebo tlaku na vertebrálne artérie.

Medzi najčastejšie príznaky krčnej spondylóze sú: bolesť v krku (môže vyžarovať do ramien alebo hlavy), strata citlivosti alebo abnormálne pocity v ramenách a pažiach, slabosť v rukách, stuhnutosť šije, ktoré sa postupne zhoršujú, strata rovnováhy, bolesti hlavy, strata kontroly močového mechúra alebo čreva.

Ožarovanie a metódy:
Vhodný rozsah výkonu je 400mW ~ 500mW. Doba trvania je 10 minút (najlepší čas zastaviť, keď máte pocity tepla, ľahké ihličky alebo brnenie). Raz alebo dva krát denne, liečebný cyklus je 10 opakovaní. Počet ošetrení samozrejme závisí od stupňa choroby. Pre lepší efekt by bolo vhodné spojenie s trakčnými terapiami tejto časti chrbtice.

Herniácie bedrových platničiek

Herniácie bedrových platničiek nastávajú, keď jadro na platničke zasahuje do medzikružia, čo spôsobuje nervové kompresie, teda tlak. Je to tiež známe ako posunutá, roztrhnutá, alebo vyskočená platnička. Bez ohľadu na pomenovanie, to všetko odkazuje na zdravotný stav, keď mäkký platničkový materiál prešiel do stredu bedrový platničiek pod príliš veľký tlakom. Ak k tomu dôjde, môže vytvoriť tlak proti jednému alebo viacerým nervom nachádzajúcim sa v chrbtici. To môže mať za následok symptómy, ako je bolesť alebo znecitlivenie v dolnej časti chrbta, najmä v L4-5 a L5-S1 oblastí. Tento konkrétny stav je častejší u starších osôb.

Ožarovanie a metódy:
Použite SUNDOM laserovú sondu, priamo ju nastavte na príslušnú oblasť bodov. 3 - 5 bodov musí byť vybraných zakaždým, raz denne, 7 - 10 krát ako liečebná kúra. Čas úľavy samozrejme záleží od stavu choroby.

Referenčná dávka:
Referenčný výkon je 300mW ~ 500mW, dĺžka je 5 ~ 10 minút (najlepší čas zastaviť, keď máte pocit tepla, ľahké ihličky alebo mravenčenie.).
Poznámka: Počiatočný účinok laserového žiarenia je zrejmý. Avšak vo vážnom stave, by bolo najlepšie kombinovať s trakčnými terapiami a neskôr aj rehabilitíciou.

Artritída

Artritída je chronické systémové zápalové ochorenie, ktoré poukazuje na zápal, infekciu, traumu alebo ochorenie kĺbov spôsobené životným prostredím, genetickými a inými faktormi, ako aj životným štýlom a prekyslením kyseliny močovej atď. Artritída je skupina podmienok, pri ktorých dôjde k poškodeniu kĺbov ľudského tela. Bolesť je často konštantná a je denným prejavom tejto choroby. Bolesť môže byť lokalizovaná na chrbát, krk, bedrá, kolená alebo chodidlá. K Bolestiam spôsobeným artritídou dochádza v dôsledku zápalu okolo kĺbu, poškodeniu kĺbu z choroby, denného opotrebovania kĺbov, svalov, napätie spôsobené násilným pohybom, ako aj tuhé, bolestivé kĺby a únava.

Ožarovanie a metódy:
Použite SUNDOM laserovú sondu, priamo ju nastavte na kĺb. 3 - 5 bodov musí byť vybraných zakaždým, raz denne, 5-10 krát ako liečebná kúru. Doba samozrejme záleží od choroby.

Referenčná dávka:
Referenčný výkon je 300mW ~ 500mW, dĺžka je 5 ~ 10 minút (najlepší čas zastaviť sa, keď máte pocity tepla, ľahké ihličky alebo mravčenie

Poranenie mäkkých tkanív

Poškodenie mäkkých tkanív je poškodenie mäkkých tkanív tela, hlavne spôsobených traumou, prepätím, prechladnutím a sklonom nad rámec možností. Ide o druhy poranení, ktoré sú hlavným zdrojom bolesti a invalidity. K poraneniam mäkkých tkanív patria výrony, subluxácia, opakovaný stres, zranenia, syndróm karpálneho tunela atď.

Ožarovanie a metódy:
Použite SUNDOM laserovú sondou, priamo ju nastavte na tkanivo. 3 - 5 bodov musí byť vybraných zakaždým, raz denne, 5-10 krát je liečebná kúra. Doba samozrejme záleží od choroby.

Referenčná dávka:
Referencia na výkon je 300mW ~ 500mW, dĺžka je 3 ~ 5 minút (najlepší čas zastaviť, keď máte pocit tepla, ľahké ihličky alebo brnenie).

Bolesti päty

Bolesti päty sú tiež nazývané aj plantar fasciitis, čo je zápal tkaniva (plantárna fascia), ktorá siaha od päty k prstom. To spôsobuje predovšetkým akútne alebo chronické poškodenie s následkom bolesti v časti päty. Väzy sú prvý krát najskôr podráždené, potom nasledujú zápaly, čo vedie neskôr k bolesti päty. Ľudia s plantar fasciitis často opisujú bolesť ako akútna bolesť, sotva môžu chodiť, najmä nemôžu chodiť po nerovných cestách.

Ožarovanie a metódy:
Použite SUNDOM laserovú sondu, priamo ju nastavte na tkanivo. 3 - 5 bodov musí byť vybraných zakaždým, raz denne, 7 krát ako liečebná kúra. Doba samozrejme záleží od stavu choroby.

Referenčná dávka:
Referenčný výkon je 300mW ~ 500mW, dĺžka je 5 ~ 10 minút (najlepší čas ukončiť je, keď máte pocit tepla, ľahké pichanie alebo brnenie).

Chronická faryngytitída

Chronická faryngitída je chronický zápal hltanu v sliznici, s klinickými prejavmi ako sú: v krku nepríjemný pocit, sucho, pocit cudzieho telesa alebo mierne bolesti, suchý kašeľ, nevoľnosť alebo vracanie, preťaženie krku, lymfoidné folikuly môžu byť viditeľné. Pacienti s chronickou faryngitídou budú pľuvať biele spútum kvôli zvýšenému vylučovaniu v hrdle. Toto ochorenie sa vyskytuje hlavne u dospelých.

Ožarovanie a metódy:
3 - 5 bodov musí byť vybraných zakaždým, referenčný výkon je 300mW ~ 400mW, dĺžka je 5 až 8 minút (najlepší čas ukončiť aplikáciu, keď máte pocit tepla , ľahké ihličky alebo brnenie.). Jedenkrát denne, 7 krát ako liečebná kúra. Doba samozrejme záleží od choroby.
Poznámka: Najlepšie je piť vodu pred aplikáciou, aby sa zabránilo smädu počas ožarovania. Je potrebné prestať s aplikáciami na 2-3 dni medzi dvoma liečbami u dlhodobo sa liečiacich pacientov.

Prostatitídy

Prostatitídy sú ochorenia prostaty- špecifické a nešpecifické, akútne alebo chronické zápaly spôsobené infekciou, ochorenia systémové aj lokálne.
Prostatitídy sú klasifikované ako nešpecifické bakteriálne prostatitídy, idiopatické bakteriálne prostatitídy, špecifické prostatitídy, nešpecifické granulomatózne prostatitídy, spôsobené inými patogénmi kongestívne prostatitídy a prostaty a bolestivosti prostaty. Vzhľadom k tomu, že semenné vačky a prostata sú susedmi v anatómii, takže prostata je často spájaná s vesiculitídami.

Ožarovanie a metódy:

3 - 5 bodov musí byť vybraných zakaždým, referenčný výkon je 200mW ~ 400mW, dĺžka je 3 ~ 5 minút (najlepší čas ukončiť je, keď máte pocit tepla, ľahké pichanie alebo brnenie). Jeden krát denne, 5 -10 krát opakovaní ako liečebná kúru. Doba samozrejme záleží od choroby.

Herpes zoster

Herpes zoster je akútne zápalové kožné ochorenie spôsobené latentnými vírusmi v senzorických nervových zakončeniach, s telesným príznakmi ako sú pocit napätia, svrbenie, pridružené pľuzgier na jednej strane povrchu kože a periférnych nervov, a tiež aj bolesť je jedným z hlavných príznakov. Kožné prejavy choroby sa odrážajú hlavne na povrchu kože, pľuzgiere sú v hĺbke kože. Žiadna účinná liečba na herpes zoster v súčasnosti nie je.

Ožarovanie a metódy:
3 - 5 bodov musí byť vybraných zakaždým, referenčný výkon je 300mW ~ 500mW, dĺžka je 3 ~ 10 minút (najlepší čas ukončiť je, keď máte pocit tepla, ľahké pichanie alebo mravčenie), raz denne, 7 krát ako liečebná kúru. Doba samozrejme záleží od choroby a jej priebehu.

Zápaly v oblasti panvy

Panvový zápal znamená zápal na ženskom reprodukčnom trakte a okolitých tkanivách, predovšetkým ide o endometritídy, salpingitídu, tubo-vaječníkov absces a zápal pobrušnice. Zápal môže byť obmedzený na jednu oblasť, ale tiež zahŕňať niekoľko oblastí, najčastejšie je to zápal vajcovodov, vaječníkov a vajíčkovodov. K Zápalovým ochoreniam dochádza väčšinou u sexuálne aktívnych, menštruujúcich žien pred ale aj po menopauze. Slobodné ženy majú menej zápalových ochorenie. Panvový zápal sa často šíri do okolitých orgánov. Je klasifikovaný ako akútny a chronický, podľa jeho patogenézy a klinických prejavov.

Ožarovanie a metódy:
Referenčný výkon je 400 mW ~ 500mW, dĺžka je 5 ~ 10 minút (najlepší čas ukončiť je, keď máte pocit tepla, ľahké pichanie alebo brnenie), raz denne, 3 -5 krát ako liečebná kúra. Doba samozrejme záleží od choroby.

Podvrtnutie v oblasti bedier

Osoba s akútnym bedrovým podvrtnutím má natiahnuté väzy alebo roztrhané väzy, ktoré podporujú chrbát. Bežné príznaky zahrňujú bolesti chrbta a stuhnutosť, ktorá sa zhoršuje s aktivitou.

Referenčná dávka:
Referenčný výkon je 300mW ~ 500mW, dĺžka ošetrenia je 5 ~ 10 minút (najlepší čas ukončiť je, keď máte pocit tepla, ľahké pichanie alebo brnenie).

Medzirebrová neuralgia

Medzi-rebrová neuralgia je bolesť v medzi-rebrovom priestore hrudnej steny, zahŕňajúci interkostálne nervy. Vzniká hlavne po traume, infekcii dýchacích ciest, tuberkulóze a ďalších chorobách. Je charakterizovaná ako pretrvávajúca bolesť v boku rebier, sprevádzaná medzi-rebrovou citlivosťou.

Ožarovanie a metódy:
Nastavte SUNDOM laserovú sondu priamo na tkanivo a citlivú oblasť. 3 - 5 bodov musí byť vybraných zakaždým, raz denne, 3-5 krát opakovaní ako liečebná kúra. Doba samozrejme záleží od choroby.

Ožarovanie a metódy:
Referenčný výkon je 300mW ~ 500mW, dĺžka je 5 ~ 10 minút (najlepší čas ukončiť je, keď máte pocit tepla, ľahké pichanie ale

Diskusia

CECHGR: mam tento pristroj dlhe roky a bol som s nim spokojny. teraz sa mi pokazila koncovka

Dixo: Dobrý deň, prosím kontaktujte nás e-mailom alebo na tel. číslo 0948071805 :) . Prajeme príjemný deň

reaguj

Lenka: Dobry den. Chcem sa Vas opytat, ci je mozne tento pristroj pouzivat aj na profesionalne ucely v prevadzke typu kozmetickeho salonu,resp. Masazne terapie, pedikura.... treba k tomu absolvovat skolenie? Prip. Je mozne vyskusat (prenajat)pristroj a na zaklade toho sa rozhodnut, ci si ho chcem zakupit? Vdaka za odpoved s pozdravom Lenka Krausova

reaguj

Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.