LED Derma Roller

Led Derma Roller - maximálna výživa pokožky vďaka mikro-ihličkovej masáži, ktorá umožňujú ľahšie vstrebávanie výživných látok do hlbších vrstiev pokožky. Navyše si môžete vybrať zo 4 svetelných terapií pre komplexnú starostlivosť o pleť.

 LED Derma Roller v červenej farbe sú momentálne vypredané. O dostupnosti sa môžete informovať na dixo@dixo.sk

Derma Roller sa vyrába v prevedení 0.25,0.30, 0.75, 1.00, 1.50, 2.00, 2.50, a 3.00 mm veľkosť ihličiek. Najštandardnejšie a najpredávanejšie sú 0.5 mm a 0.75, ktoré sa používaju na oblasť tváre a veľkosť 1.00 a 1.50 vhodné na ošetrovanie tela.

Teraz dostanete ku každému LED Derma rolleru zdarma vymeniteľnú hlavicu 0.50mm! Ak máte záujem o ďalšie vymeniteľné hlavice kliknite na produkt: LED Derma roller - vymeniteľná hlavica. 

 

LED Derma Roller s titánovými ihličkami

Pokožka vekom stráca schopnosť absorbovať živiny, a preto špecialisti na pleť vyvíjali technológiu, ktorá by túto vlastnosť pokožky zvýšila a podarilo sa. Vedci vytvorili Micro needle terapiu, ktorá vytvára mikroskopické otvory v pokožke titánovými ihličkami.

Derma Roller je navrhnutý tak, aby zvýšil absorpciu pokožky, vďaka dočasnému rozšíreniu kanálikov, ktorými vstrebáva živiny z kozmetických prípravkov.

Led Derma Roller - Použitie:

LED Derma Roller - ihličková masáž

Bežné procedúry pre výživu pokožky vyživujú iba vrchnú vrstvu pokožky. Účinok je väčšinou pomalý a zanedbateľný, pretože priemerná miera absorpcie pokožky dosahuje len 0,3%. V dôsledku toho sú drahé kozmetické prípravky, ktoré sa nanášajú na pokožku, zbytočné. K maximálnej výžive pokožky vedci vyvinuli techniku mikro-ihličkovej masáže. Bolo vedecky preukázané, že toto ošetrenie zvyšuje účinnosť a uľahčuje prenikanie výživných látok do pokožky.  Pri ošetrení vznikajú mikroskopické otvory v pokožke, ktoré umožňujú ľahšie vstrebávanie výživných látok do hlbších vrstiev pokožky.

Ako správne vybrať dĺžku ihličiek?

Pri výbere Derma Rolleru si musíte najprv premyslieť, aké časti tela nim budete ošetrovať a na čo ho chcete používať. Hrúbka kože je v každej časti tela iná, a preto na oblasť tváre nemôžete používať rovnakú dĺžku ihličiek ako na odstraňovanie celulitídy.

K prístroju si môžete zakúpiť vymeniteľnú hlavicu s rôznymi dĺžkami ihličiek.  Vymeniteľná hlavica červenej farby s veľkosťou ihličiek 1.50mm a 2.00mm momentálne nie je na sklade. 

LED Derma Roller - svetelná terapia

Derma Roller disponuje len jedným z týchto uvedených svetelných terapií:

  1. Červené svetlo - 633 nm, úzkopásmové svetlo s vysokou energiou urýchľuje hojenie: pomáha svalom a kožným bunkám rásť až 5-krát rýchlejšie. Zvyšuje vytrvalosť a odolnosť proti únave, podporuje metabolizmus buniek, má proti – starnúci efekt, omladzuje pokožku,
  2. Modré svetlo - 405 nm, eliminuje tvorbu akné: antibakteriálny účinok, obnovuje pokožku, zabraňuje tvorbe kožného mazu,  zmäkčuje, bieli a pokožka je na pohľad krajšia.
  3. Zelené svetlo - 590 nm +- 5 nm, určené pre odpočinok pokožky, uvoľňuje po ťažkej práci a pomáha pri redukcií pigmentových škvŕn.
  4. Žlté svetlo - 590 nm +-5 nm, dodáva pokožke energiu, zlepšuje imunitné schopnosti pokožky.

Do kolonky informácie k objednávke napíšte preferovanú farbu.

Led Derma Roller – Ako sa používa?

  1. Predtým ako začnete ošetrovať pleť s Led Derma Rollerom, uistite sa, že valček, pokožka a ruky sú dôkladne čisté a sterilné. Odporúčame použiť dezinfekčný prípravok alebo dezinfekčné obrúsky. Neodporúčame používať jeden prístroj viacerým osobám.
  2. Led Derma Roller používajte dvakrát až trikrát do týždňa v závislosti od citlivosti pokožky. Pri ošetrovaní môžete pociťovať ľahké brnenie alebo štípanie.
  3. Po zapnutí sa prístroj rozsvieti farbou, akú ste si zvolili pri kúpe. Priložte Led Derma Roller na pokožku a jemne ním prechádzajte po ošetrovanom mieste, čím vytvoríte tisícky mikroskopických pórov. Pozor na oblasť okolo očí, nosa a pier, kde je pokožka citlivejšie a jemnejšia. Po ošetrovanej oblasti sa pohybujte 4-krát každým smerom: zhora-dole, z dola-hore a oboma smermi diagonálne.
  4. Pre lepší výsledný efekt aplikujte pred ošetrením kvalitný kozmetický prípravok, napr. sérum s kyselinou hyalurónovou proti vráskam, gél na odstránenie pigmentových škvŕn, gél proti celulitíde atď.
  5. Po skončení aplikácií očistite Led Derma Roller pod tečúcou horúcou vodou, otrepte nadbytočnú vodu, aplikujte dezinfekčný prostriedok a uložte na bezpečné miesto. Derma Roller nesterilizujte v autokláve ani ultrazvukom, pretože by mohlo dôjsť k poškodeniu prístroja.

Neviete si vybrať?

LED Derma Roller - špecifikácie

LED Derma Roller má vymeniteľnú hlavicu valcov kvôli ľahšej dezinfikácii.
Veľkosť ihličiek: 0,55 mm - titánová zliatina
Hmotnosť: 80g
Najvyššia teplota: 135 stupňov
Farebné prevedenie: červené, modré, žlté, zelené
LED farba: červená, modrá, žltá, zelená

Derma Roller sa vyrába v prevedení 0.2, 0.25,0.30, 0.75, 1.00, 1.50, 2.00, 2.50, a 3.00 mm veľkosť ihličiek. Najštandardnejšie a najpredávanejšie sú 0.5 mm a 0.75, ktoré sa používaju na oblasť tváre a veľkosť 1.00 a 1.50 vhodné na ošetrovanie tela.

Veľkosti ihličiek 2.00 a 2.50 neodporúčame používať v domácnosti.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.