Masážny prístroj proti celulitíde Beurer CM 50

Masáž proti celulitíde mechanicky vyhladzuje a spevňuje pokožku, odstraňuje prebytočnú vodu a toxické látky z tela. Jemná masáž vyhladzuje tukové bunky na samom povrchu pokožky. Intenzívne masírovanie stimuluje prekrvovanie a detoxikáciu hlbších vrstiev pokožky.

Cena bez DPH ... 36,08 €
Cena s DPH ....... 43,30 €

vivantis.sk:
Kúpiť
pilulka.sk:
Kúpiť
andreashop.sk:
Kúpiť

Masážny prístroj Beurer CM 50 proti celulitíde je pohodlným riešením pre domáce používanie. Intenzívna masáž vám denne nezaberie viac ako 15 minút a výsledky určite budú stať za to.

2 intenzity masáže

Jemná masáž vyhladzuje tukové bunky na samom povrchu pokožky. Intenzívne masírovanie pôsobí do hĺbky, stimuluje prekrvovanie a detoxikáciu hlbších vrstiev pokožky. Intenzívnejšia masáž má dlhodobý efekt.

Prečo si vybrať Beurer CM 50?

Jednoduché čistenie

Masážne valčeky sú ľahko odnímateľné. Po každom použití jedným pohybom odpojíte masážne valčeky a jednoducho ich umyjete pod tečúcou vodou. Pred ďalším použitím masážne valčeky necháte uschnúť. Pohodlné, jednoduché a hygienické.

Čo je celulitída?

Typické hrbolčeky na pokožke postihujú predovšetkým oblasť stehien, zadku, ale aj brucha a rúk. Celulitídou trpia najmä ženy. A ako celulitída vzniká? Uväznené tukové bunky pod pokožkou hromadia ďalší tuk a odpadové látky, ktoré lymfatický systém nedokáže odplaviť – postupne zväčšujú svoj objem, čím vytvárajú tlak na kožu a spôsobujú povrchovú deformáciu, tzv. pomarančovú kožu.

Ako sa dá celulitída odstrániť?

Existuje niekoľko lekárskych a kozmetických metód liečby celulitídy, ale žiadna nie je 100% efektívna. Avšak v spojení s pravidelným cvičením, vyváženou stravou a lymfatickou masážou dosiahnete výrazne zlepšenie.

Aký vplyv má masáž na odstránenie celulitídy?

Jednou z príčin, prečo celulitída postihuje najmä ženy, sú ženské hormóny estrogény, ktoré majú negatívny vplyv na stav podkožného väziva a stien žiliek, ktoré začnú časom povoľovať. Problémy tiež znásobuje nevhodný jedálniček s vysokým obsahom soli. Telo kvôli nej zadržiava vodu v bunkách a problém sa zhoršuje. Okrem úpravy jedálničku sa dá bojovať proti celulitíde masážou.

Masáž mechanicky vyhladzuje a spevňuje pokožku, odstraňuje prebytočnú vodu a toxické látky z tela. Tomuto ošetreniu sa hovorí lymfatická masáž, pretože dokáže rozprúdiť lymfatický systém, ktorý sa v našom tele stará o detoxikáciu, odvedenie prebytočných tukov a telesnú homeostázu. Celulitída nie je nič iné ako príznak zle fungujúceho lymfatického systému.

Kontraindikácie:

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.