Multifunkčný a Masážny hrebeň

Trpíte nadmerným vypadávaním vlasov? Zastavil sa Vám rast nových vlasov alebo ich máte viditeľne poškodené? Ak ste odpovedali aspoň na jednu z otázok kladne práve pre Vás je určený tento Multifunkčný hrebeň, ku ktorému dostanete zdarma Masážny hrebeň.


Tento produkt je momentálne nedostupný, pre viac informácií nás kontaktujte.

Dlhodobo nedostupné

Vlasy sú pre človeka dôležité predovšetkým z hľadiska sociálnej komunikácie. Strata vlasov je často pociťovaná ako strata vlastnej identity, zníženie atraktívnosti, sebavedomia a môže viesť až k depresiám. Nadmerným vypadávaním vlasov trpí až 50% populácie. Ak patríte k týmto päťdesiatim percentám, práve Vám je určený Multifunkčný a masážny hrebeň na rast a obnovu vlasov.

K multifunkčnému hrebeňu dostanete ZADARMO špeciálne upravený Masážny hrebeň určený najmä ľuďom trpiacim alopeciou.

Multifunkčný hrebeň

Multifunkčný hrebeň má v sebe zabudované tri funkcie súčasne:

Vďaka týmto funkciám stimuluje do hĺbky vlasové folikuly cez 8 elektrických bodov, zabíja baktérie na vlasovej pokožke, rozširuje kapiláry, podporuje metabolizmus čím sa obnovuje rast vlasov. Je navrhnutý pre pohodlné použitie v domácnosti.

Funkcie Multifunkčného hrebeňa

Impulzy

Liečenie impulzmi patrí medzi tradičnú čínsku liečbu. Vlasové folikuly slúžia ako výživové lôžko pre vlasový korienok. Od množstva vlasových korienkov závisí hustota vlasov, avšak s vekom klesá počet aktívnych folikulov a tým vlasy strácajú svoju hustotu a pevnosť. Vďaka elektrickému mikroprúdu generovanému z multifunkčného hrebeňa efektívne aktivuje a prebúdza hlboko uložené folikuly. Impulzy majú mimoriadne účinky na liečenie ťažkých a komplikovaných prípadov.

Ozón

dezinfekčné účinky, pretože rýchlo rozkladá nukleové kyseliny a ničí baktérie. Predchádza tvorbe lupín, svrbeniu pokožky a rôznym zápalom. Počas ošetrenia rozšíreného o impulzy preniká do vlasových folikul, ktoré čisti a ozdtavuje.

Infračervené žiarenie

Má najväčší podiel na aktivácií buniek a posilnenie metabolizmu. Podporuje uvoľňovanie odumretých buniek a znovuzrodenie nových buniek.

Popis multifunkčného hrebeňa

Multifunkčný hrebeň pre rast a obnovu vlasov

Masážny hrebeň

Špeciálne upravený masážny hrebeň rovnomerne nanáša prípravky na vlasy, zvyšuje ich absorpciu a vďaka mikro vibráciám zlepšuje prekrvenosť pokožky, stimuluje vlasové folikuly, čím sa začína obnova rastu nových vlasov. Nové vlasy si vyžadujú pravidelné a nepretržité vyživovanie a okysličovanie vlasových korienkov. Masážny hrebeň je predovšetkým určený ľuďom trpiacim alopeciou.

Okrem výbornej masáže pokožky hlavy má hrebeň zabudovanú 10 ml odmerku, vďaka čomu sa prípravok na vlasy rovnomerne vstrebáva do celej pokožky hlavy a tým pôsobí intenzívnejšie a výsledky sú viditeľne rýchlejšie ako pri bežnom nanášaní. Do odmerky môžete naliať rôzne oleje alebo balzamy, ktoré podporujú rast vlasov, odstraňujú lámavosť, zlepšujú kvalitu vlasu atď.

Popis masážneho hrebeňa

Masážny hrebeň pre obnovu a rast vlasov

Špecifikácie

Obsah balenia

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.