Nočné pleťové sérum - multivitamín a antioxidanty 100%PURE

Stabilizované vitamíny v tomto sére spolupracujú synergicky na znižovaní liniek a vrások, zvyšujú pevnosť a pružnosť, rozjasňujú a upravujú aj tón pleti.

100% prírodné, 100% vegan, bezlepkové, netestované na zvieratách.

Pleťové nočné sérum – Multivitamín a antioxidanty

Silné, stabilizované vitamíny v pleťovom sére spolupracujú synergicky na znižovaní liniek a vrások, zvyšujú pevnosť a pružnosť, rozjasňujú a dokonca upravujú aj tón pleti.

Niacinamid a vitamín C intenzívne pôsobia proti starnutiu, ale zvyčajne nie sú spoločne formulované kvôli rozdielom v hodnotách pH. Napriek tomu sa podarilo naformulovať ich s horčíkom Ascorbyl Phosphate v najvyššej kvalite a s najstabilnejšou formou vitamínu C s pH 6, rovnako ako Niacinamid, vďaka tomu dokážu harmonicky spolupracovať a tak obnovujú pleť na mladistvú, zdravú a žiariacu.

Vyvážené sérum sa môže použiť aj na okolie očí, vrátane očných viečok.

Účinné látky v pleťovom sére:

Vhodné pre všetkých, ktorí chcú napraviť a predchádzať prejavom starnutia pleti.

Nočné pleťové sérum - použitie:

Určené na nočné používanie. Pred použitím poriadne zatraste. Po vyčistení a tonizácií naneste na pleť, vrátane očného okolia a krku. Séra môžu byť vrstvené. Ráno použite krém s SPF ochranou.

Zloženie INCI:

Organic Rosa Centifolia (Rose) Water, 10% Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), 10% Niacinamide, 10% Vitamin E, 1% Retinol, Organic Rosa Canina (Rosehip) Oil, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Algin, Hyaluronic Acid, Organic Optunia Streptacantha (Nopal Cactus), Organic Hippophae Rhamnoides (Seabuckthorn) Oil, Solanum Lycopersicum (Tomato) Powder*, Spinacia Oleracea (Spinach) Powder*, Oleracea Italica (Broccoli) Powder*, Squalane, Ubiquinone (Coenzyme Q10), Citrus Paradisi (Grapefruit) Oil, Citrus Bergamia (Bergamot) Oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Oil *Natural Source of Alpha Lipoic Acid (ALA)

Prírodná kozmetika 100%pureObsah balenia: 30 ml

Výrobca: 100%Pure

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.