Očný krém proti vráskam Wellmaxx Detox

Detoxikačný očný krém proti vráskam a pre krásnu pleť okolo očí.

Wellmaxx Detox očný krém s morským planktónom, celldetoxom a peptidmi.

Krém na očné okolie Wellmaxx Detox chráni jemnú a citlivú pokožku okolo očí.

Pokožka okolo očí je veľmi jemná, citlivá a mimoriadne náchylná na vstup voľných radikálov. Krém na očné okolie Detox je vhodný pre všetky typy pleti a v každom veku.

Krém na očné okolie Wellmaxx Detox vytvára bariéru na pokožke a bráni vstupu škodlivých látok a zároveň odstraňuje toxíny z pokožky.

Aktívne látky

Peptidový komplex obsahuje výber kvalitných peptidov, ktoré vysielajú mozgu signál, aby doplnil chýbajúci kolagén.

Extrakt z očiansky rostkovovej a popol kôry spolu efektívne redukujú zápalové procesy okolo oči a zmierňujú kruhy a opuchy.

Celldetox

Aktívna látka Celldetox sa získava z huby Kandida saitoana. Posilňuje proces detoxikácie buniek: znižuje hladinu oxidovaných proteínov a peroxidovaných lipidov. Celldetox dokáže redukovať viditeľné známky starnutia, únavu pokožky a a obnovuje prirodzený jas.

Testovanie Celldetox "In vitro" na bunkových kultúrach, "in vivo" na dobrovoľníkoch a "ex vivo" na vzorkách kože preukázali výrazné zlepšenie a zrýchlenie výmeny buniek docielené vlastnými bunkovými mechanizmami, zahŕňajúc efektívnejšie odstránenie poškodených proteínov a stimulovanie metabolických procesov.

Vedecky sa dokázalo aj významne zlepšenie vzhĺadu pleti - pleť ostáva jemnejšia, hydratovaná a pevná a redukujú sa kruhy a opuchy okolo očí.

Extrakt z morského planktónu

Morský planktón obsahuje množstvo proteínov a enzýmov. Vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín z planktónu je dôležitý pre zdravie a správne fungovanie buniek kože.

Nenasýtené mastné kyseliny pleť hydratujú a zabraňujú strate vlhkosti, zlepšujú vzhľad poškodenej pokožky poskytnutím živín, ktoré pleti chýbajú.

Extrakt z morského planktónu má vďaka chlorofylu aj antioxidačné účinky. Nielenže ochraňuje pleť pred oxidačným stresom, ale blokuje škodlivé UV lúče.

Prečo si vybrať kozmetiku Detox od značky Wellmaxx?

Detoxikačný účinok: odstránenie poškodených proteínov, lipidov, zlepšenie nápravných mechanizmov, zníženie poškodení DNA, 

Antioxidačný účinok: významná ochrana proti voľným radikálom z UV žiarenia, zo znečisteného ovzdušia,

Anti-aging účinok: detoxikáčný a antioxidačný účinok zvyšuje nárast syntézy kolagénu.

Rad kozmetiky Wellmaxx Detox ešte obsahuje:

INCI zloženie DETOX stress relief eye fluid

Aqua [Water], Glycerin, Cyclopentasiloxane, Decyl Cocoate, Butylene Glycol, Acrylamide/Ammonium Acrylate Copolymer, Niacinamide, Fraxinus Excelsior Bark Extract, Euphrasia Officinalis Extract, Hesperidin Methyl Chalcone, Artemia Extract, Hydrolyzed Candida Saitoana Extract, Silanetriol, Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Steareth-20, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Polyisobutene, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Xanthan Gum, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, EDTA, Glycolic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Benzoate, Potassium Citrate, Potassium Sorbate, Parfum [Fragrance]

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.