Papio klub - Vzorky kozmetiky zdarma

Vzorky kozmetiky zdarma

Každý mesiac rozdá Papio svojim členom kozmetické vzorky od rôznych značiek.

Aj vy chcete dostávať vzorky kozmetiky zadarmo?

Stačí sa stať členom Papio klubu a vzorky zadarmo môžete dostávať aj vy. Počet vzoriek, ktoré Papio každý mesiac daruje, je limitovaný. Ak nebudete mať šťastie v jednom mesiaci, nemusíte zúfať, pretože v poradí ostávate a postupne sa posúvate dopredu.

 

Chcem vzorky kozmetiky zadarmo

 

A ak vyplníte krátky profil, dostanete vzorky kozmetiky vhodné pre váš typ pleti a vek.

Vzorky kozmetika zadarmo pre členov Papio klubu

Koľko stojí členstvo?

Členstvo v klube je zadarmo.

Aké ďalšie výhody získate členstvom v kube?

…. alebo sa stať novou Papio testerkou.

Papio Klub - Obľúbená kozmetika

Chcete sa stať Papio testerkou?

Cieľom klubu Papio je prinášať užívateľom pravdivé recenzie, rady a triky, napríklad ako si vybrať správnu kozmetiku pre váš typ pleti, vek, problémy. Zistiť, ako daný produkt reaguje s pokožkou. Dostať odpovede na otázky, ktoré na obale nenájdete.

A preto pravidelne rozširujeme zoznam testeriek. Výmenou za pravdivú recenziu získate kozmetiku zadarmo. Kozmetika bude, samozrejme, vyberaná priamo pre vás a spolu s vami - podľa vášho typu pleti, problémov s pokožkou, veku.

Čo sú podľa Papio skutočné zľavy?

Každý deň pribúdajú zľavy na rôzne kozmetické produkty. Určite ste sa už aj vy stretli so zľavou, v ktorej nedošlo k reálnemu zníženiu ceny produktu.

Skutočná zľava nastáva len vtedy, keď dochádza k reálnemu zníženiu ceny, preto Papio sleduje vývoj ceny. Len ak bola cena produktu skutočne znížená, objaví sa táto akcia v Papio klube.

Skutočná zľava na kozmetiku

Akú zľavu v Papio klube nenájdete?

Predajca uvedie zľavu na produktu 20%, ale cena produktu ostane rovnaká, ako pred zľavou alebo v tom horšom prípade, bude vyššia.

Takúto “zľavu” v Papio klube určite nenájdete.

Ak si nastavíte e-mailové upozornenie na vybraný produkt alebo kategóriu,môžete dostávať upozornenie o skutočnej zľave aj e-mailom.

Aké zľavy v klube určite nájdete?

Bežná cena produktu je 9,90€ a predajca spustí akciu 20%, takže jeho skutočná cena po znížení by mala byť cca 7,90€. Ale tento produkt sa objaví na stránke predajcu za akciovú cenu 8,90 pri 20% zľave.

V tomto prípade ide o skutočnú zľavu, ale menšiu, ako uváva predajca a skutočná zľava je 10%. Tento produkt sa objaví v klube, ale so skutočným % zníženia ceny.

Prečo je dobré mať vyplnený profil v klube?

Vyplnením profilu v klube dostanete upozornenie len na tie produkty a zľavy, o ktoré máte skutočne záujem. Zaujímate sa výhradne o vegánsku kozmetiku? Zvolením preferovanej kozmetiky dostanete upozornenie len ak sa objaví skutočná zľava na takýto typ produktu, prípadne nový článok, produkt či recenzia. Aké upozornenia budete dostávať, záleží len na vás.

Vyplnením profilu sa zvýši pravdepodobnosť, že dostanete vzorky produktov, ktoré sú vhodné priamo pre váš typ pleti alebo sú od vašej obľúbenej značky.

Klub Papio od vás nechce žiadne citlivé údaje a na uloženie profilu nemusíte vypĺňať všetky otázky.

Recenzie na kozmetiku

Popis, recenzie na produkty aj súhrne hodnotenia z internetu

Papio nie je len vyhľadávač prírodnej kozmetiky. Produkty dostávajú rozšírené popisy, v ktorom nájdete základný popis produktu, zoznam aktívnych látok a ich pozitívny aj negatívny vplyv na pokožku, recenziu od Papio testeriek a aby ste ušetrili svoj čas, nájdete tu aj súhrnné hodnotenie z internetu.

Papio vyhľadávač prírodnej kozmetiky

Katalóg kozmetiky Papio funguje na jednoduchom princípe vyhľadávania pomocou kategórií. Môžete si vyberať nie len spomedzi značiek, typu pleti, veku, ale aj podľa zloženia. Na jednom mieste nájdete kozmetiku od rôznych predajcov, malých rodinných firiem, ale aj známe a obľúbené značky.

Hľadáte prírodnú kozmetiku s kyselinou hyalurónovou? Vyhľadávač vám zobrazí len tie prípravky, ktoré túto zložku obsahujú.

Prečo so zameraním na prírodnú kozmetiku?

Kozmetika má pokožke pomáhať. Nikdy nie naopak. A niektoré chemikálie, ktoré sa nachádzajú v bežnej kozmetike, môžu negatívne vplývať nie len na pokožku, ale aj celkové zdravie. Snahou Papia je priniesť zákazníkom podrobný popis všetkých zložiek kozmetiky. Nie len vyzdvihnúť pozitívny vplyv účinných látok, ale upozorniť aj na tie negatívne a prípadné vedľajšie účinky.

Ďalším dôvodom je chýbajúca legislatíva v oblasti prírodnej kozmetiky. Pri výbere prírodnej alebo organickej kozmetiky musíte byť opatrní. Zatiaľ neexistuje legislatíva, ktorá by upravovala označenie prírodná kozmetika na produktoch. Takže aj krém s 1% prírodných látok môže mať označenie prírodný.

Diskusia Zobraz celú diskusiu (8)

zuzkahrin: Chcem byť vaša členka dakujem

reaguj

karinakrajnikova93: Mala by som záujem o testovanie vašich produktov ďakujem:)

monikadanhelova19801: Chcem vyskúšať vaše produkty

reaguj

kaleja: Mala bisom zaujem

reaguj

kubik500: Mala by som záujem o testovanie vašich produktov.

reaguj

mezeiovazanetka5: Ako dostanem vzorky zdarma

reaguj

Zobraz celú diskusiu (8)


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.