Pleťová očná maska Le Chaton

Pleťová očná maska Le Charon poskytuje okamžitú úľavu, dodáva jemnosť a mladistvý vzhľad pleti okolo očí a vďaka praktickému baleniu, vo forme jednotlivo balených obrúskov, je ľahko uskladniteľná, hygienická.

Pleťová očná maska Le Chaton poskytuje okamžitú úľavu, dodáva jemnosť a mladistvý vzhľad pleti okolo očí.

Pleťová očná maska vo forme obrúskov

Vďaka praktickému baleniu, vo forme jednotlivo balených obrúskov, je ľahko uskladniteľná, hygienická a môžete ju použiť kdekoľvek. Pleťovú masku môžete použiť nie len na očné okolie, ale aj na celú tvár.

Očná maska Le Chaton je vhodná pre všetky typy pleti, najmä pre citlivú pleť. Obsahuje sušenú srvátku z kozieho mlieka, extrakt z fialovej orchidei, morského planktónu a pomaranča.

Srvátka z kozieho mlieka sa používa na vyhladzovanie pokožky, reguluje hodnotu pH a stabilizuje kyslú ochranu pokožky. Srvátka dokáže pokožku dôkladne ale pri tom veľmi šetrne vyčistiť. Srvátka sa využíva nie len na vyhladzovanie pokožky, ale pôsobí aj proti celulitíde.

Rovnako, ako je orchidea symbolom krásy, tak extrakt z orchis mascula (fialová orchidea alebo aj vstavač mužský) napomáha k uchovaniu krásy a zdravia pokožky a tvorí prirodzený zdroj energie kožných buniek. Má výrazné spevňujúce a zároveň zjemňujúce účinky a dokonca chráni pokožku pred voľnými radikálmi.

Extrakt z pomaranča Vašu pleť rozjasní a oživí Váš pohľad. Na pokožku pôsobí detoxikačne, hydratačne, čistí ju a vďaka adstringentnému účinku pokožku sťahuje a  pomáha udržať jej prirodzenú pružnosť.

Extrakt z planktónu poskytuje stopové prvky a minerály, detoxikuje pokožku, stimuluje regenerační procesy a zaisťuje okamžitý liftingový účinok.

Výhody očnej pleťovej masky vo forme obrúskov:

Ako používať pleťovú masku?

Vyberte obrúsok z vrecúška, pozdĺžne ho preložte na tretinu a priložte na odlíčené a zatvorené oči. Nechajte pôsobiť 15 – 20 minút. Obrúsok môžete použiť nie len na okolie očí, ale aj na celú tvár.

Prírodná kozmetika

Prírodná kozmetika La Chèvre a Le Chaton je vyrobená z originálnych receptúr, ktoré využívajú vzácne zložky kozieho mlieka a prírodné extrakty z liečivých rastlín a morských rias. Kozmetika Le Chaton pôsobí v hlbších vrstvách pokožky a spomaľuje starnutiu, La Chèvre obsahuje prírodné mliečne produkty, na pleť pôsobí ukľudňujúco a chráni pokožku pred poškodením.

Obsah balenia:

1 vrecúško obsahuje 1 vlhčený obrúšok.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.