Reishi + cordyceps 60tbl

Výživový doplnok významne prispieva k zlepšeniu imunity a má protirakovinové a protinádorové účinky. V ázijských krajinách je vysoko hodnotený u pacientov, ktorí trpia cukrovkou, vysokým krvným tlakom, problémami so srdcom atď.

Bežná cena ........ 30,00 €
Cena bez DPH ... 25,00 €
Cena s DPH ....... 30,00 €

Kúpiť

Poštovné od 4,50 €

Skladom posledné 2 kusy.
Dodanie do 2 dní

Čo je reishi & cordyceps?

Ide o kombináciu práškov získavaných drvením bunkových stien huby Reishi a práškov kvasenej huby Cordyceps Sinesis Mycelium. Kapsulle obsahujú aj iné liečivé bylinné zložky, ktoré však nie sú uvedené na štítku, pretože sú patentovo chránené výrobcom.

Huba cordyceps je jedinečná v tom, že zastupuje faunu aj flóru naraz. V zime je to huba, ktorá počas leta parazituje na húsenici, ktorú postupne z vnútra ničí. Zachováva však jej chitínový obal neporušený a postupne ju vypĺňa. Húsenica, na ktorej cordyceps parazituje má extrémnu schopnosť prežitia. Žije vo výškach približne 3500 m.n.m., kde znáša dlhodobé hladovanie, chlad a nedostatok kyslíka, pričom sa živý koreňami vysokohorských rastlín. Telo cordycepsu je vďaka tomu bohaté na živiny a špecifické enzýmy.

V Číne je už viac ako 5000 rokov používaný v tradičnej medicíne ako "predlžovač života" Cordyceps je pre upevňovanie zdravia a zvýšenie odolnosti organizmu rovnako známy ako ženšen alebo jelenie parôžky.

Cordyceps nemá žiadne toxické či nežiadúce účinky, preto sa používa ako doplnok pri liečbe rôznych ochorení, ale tiež aj ako prevencia.

Huba reishi alebo tiež Ling Zhi (Gano-derma lucidum)znamená "božská huba nesmrteľnosti". Tktiež ako cordyceps, aj on aje v tradičnej čínskej, ale aj japonskej medicíne používaná už niekoľko tisícročí. Reishi je najstaršie huba používaná v medicíme Obsahuje všetkých osem esenciálnych aminokyselín, ktoré sú stavebným materiálom telesných bielkovín, z ktorých si organizus vytvára svalstvo.

Reishi bola uctievaná ako jedna z najvzácnejších a najužitošnejších rastlín v prírode.

Výživový doplnok významne prispieva k zlepšeniu imunity a tiež má aj protirakovinové a protinádorové účinky. V ázijských krajinách je vysoko hodnotený u pacientov, ktorí trpia cukrovkou, vysokým krvným tlakom, problémami so srdcom, atď. Jeho blahodárne účinky na ľudský organizmus sú nesporné a pozorovateľné už po 4 mesiacoch pravidelného užívania.

Aké účinky možno očakávať?

Huba Reishi je symbolom “dlhovekosti, krásy a bohatstva” pre jej pozitívne účinky:

Cordyceps, "zázračné božie dielo" má taktiež široké spektrum použitia:

Pre koho je doplnok vhodný?

Pre zdravých ľudí, ktorí si chcú udržať fit kondíciu dlhodobo. Vhodné pre starších ľudí, chorých alebo aj po rekovalescencii závažných ochorení.

Zloženie reishi & cordyceps:

Balenie obsahuje 60 tabliet. 1 tableta obsahuje 300mg prášku, ktorý obsahuje 57 percentný prášok fermentovaného Cordyceps Sinesis Mycelium a 43 percent huby Reishi.

Dávkovanie reishi & cordyceps:

1 tableta 1 x denne pred alebo po jedle

Odporúčaná mesačná dávka sú 3 balenia. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Upozornenie:

Tieto tvrdenia neboli ohodnotené Štátnym ústavom na kontrolu liečiv a potravín, pretože produkt nie je určený na diagnostikáciu, liečbu a prevenciu chorôb.

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.