Renew Skin Expert 7v1 - žehlička na tvár

Žehlička na pleť so 7 ošetreniami pleti a patentom chránenou BIOwave technológiou dokáže zvrátiť príznaky starnutia a je vhodná pre všetky typy a farby pleti v každom veku.

K žehličke na tvár Renew Skin Expert 7v1 dostanete Ultrazvukový gél ako darček.

Nevyznáte sa v jednotlivých funkciách žehličiek na tvár? Už ani nemusíte. Žehlička na pleť Renew Skin Expert 7v1 disponuje 7 ošetreniami, pričom každé ošetrenie má naprogramované funkcie a dĺžku ošetrenia.

7 ošetrení v 1 prístroji:

  1. čistenie pleti,
  2. hĺbkové čistenie pleti,
  3. výživa pleti,
  4. hĺbková výživa pleti,
  5. bielenie a regenerácia pokožky,
  6. ošetrenie proti akné,
  7. lifting pleti.

Žehlička na tvár Renew Skin Expert 7v1 pracuje na revolučnej a patentom chránenej BIOwave technológií, ktorá zameriava 4 nízko-energetické lúče hlboko do pokožky, podobne ako laserové svetlo.

Fotónová funkcia s BIOwave technológiou stimuluje aktivity pokožky, sťahuje kolagénové vlákna a stimuluje produkciu nového kolagénu. Pokožka je napnutejšia, elastickejšia, jemné linky a vrásky sú výrazne zredukované.

Jednoducho povedané, BIOwave technológia dokáže zvrátiť príznaky starnutia a funguje pre všetky typy a farby pleti.

Účinky galvanickej žehličky na pleť:

V klinickej štúdií merania ukázali zníženie jemných vrások o 30% a hlbších vrások o 16% do 6 týždňov. Výsledky sa líšia od jednotlivca, individuálneho stavu pokožky a od používaných kozmetických prípravkov.

Aby ste tieto výsledky dosiahli aj vy, je potrebné používať prístroj pravidelne s vhodnými kozmetickými produktmi. Kozmetické produkty si vyberte podľa vášho typu pleti a množstva aktívnych látok.

Jednoduché ovládanie vďaka naprogramovaným funkciám

Žehlička na pleť Renew Skin Expert má mimoriadne jednoduché ovládanie. Všetky funkcie sú skombinované do 7 ošetrení. Vy si vyberiete len typ ošetrenia.

Každé ošetrenie pleti vyžaduje nie len použitie rôznych funkcií, ale aj iný čas. Preto sa automatický zmení aj dĺžka ošetrenia na časovači. Napríklad ošetrenie FaceLifting trvá 15 minút, ale rýchle čistenie pleti len 5 minút.

Ošetrenie pleti ultrazvukom

Ultrazvukové vlny dokážu preniknúť do hĺbky pokožky, kde zvyšujú teplotu okolitého tkaniva. Vyššia teplota podporuje okysličovanie buniek, stimuluje tvorbu kolagénu a napomáha vylučovaniu odpadových produktov von z pokožky.

Ultrazvuk má na pokožku aj antibakteriálny a očistný účinok. Stimuluje cirkuláciu krvi, vyhladzuje vrásky, zjemňuje poškodenia pokožky a tiež dokáže odstrániť pigmentové škvrny a začervenanie.

Podľa vedeckého výskumu je percento prenesených ultrazvukových vĺn vzduchom 0. Ale viac ako 80% vĺn dokáže preniesť do pokožky vodivý ultrazvukový gél. A preto od nás tento gél dostanete ako darček.

Galvanická funkcia v žehličke na pleť

Proces čistenia pokožky pomocou galvanickej funkcie začína vtedy, keď negatívne nabité ióny pritiahnú toxíny a pripravia ich na odstránenie z pokožky. Nadväzne na to ich pozitívne ióny dostanú von z pokožky.

Galvanická funkcia s kladnými a zápornými iónmi dokáže viac, ako len pokožku hĺbkovo vyčistiť. Zvyšuje okysličovanie buniek a cirkuláciu, ktoré pozitívne vplývajú na zdravie buniek, pomáha odstrániť poškodenie spôsobené voľnými radikálmi a vďaka tomu zmierniť a zastaviť príznaky predčasného starnutia.

Fotónova funkcia

Červené svetlo

Pravidelné ošetrovanie pleti červeným svetlom podporuje tvorbu kolagénu a znižuje výskyt jemných línií a vrások. Poškodenú pokožku stiahne, spevní a opraví. Červené svetlo sa v kozmetike používa aj na zjednotenie tónu pokožky.

Zelené svetlo

Zelené svetlo upokojuje a vyvažuje tón pleti, stimuluje a koriguje tvorbou melanínu – zabraňuje tvorbe pigmentových škvŕn a redukuje vzniknuté pigmentové škvrny. Ošetrenie zeleným svetlom je ideálne na zosvetlenie a vyrovnanie tónu pleti, na upokojenie a stimuláciu lymfatického systému.

Modré svetlo

Modré svetlo má antibakteriálne a proti-zápalové účinky v pokožke. Používa sa pri liečbe akné, pretože dokáže efektívne zabíjať baktérie vo vnútri pokožky, vďaka čomu znižuje zápal a bráni tvorbe akné a pupienkov.

Žlté svetlo

Žlté svetlo zmierňuje podráždenie pokožky a zameriava sa na zvýšenie obranyschopnosti. Stimuluje lymfatický a nervový systém, zbavuje pokožku toxínov a stimuluje krvný obeh. Toto ošetrenie je vodné pre citlivú a opuchnutú pokožku.

Face Lifting & Face Slimming

Ošetrenie Face Lifting a Face Slimming v žehličke na tvár Renew Skin Expert bolo špeciálne navrhnuté na podporu cirkulácie a na celkové zlepšenie zdravia pokožky tým, že toto ošetrenie sa zameriava na hĺbkovú výživu.

Vďaka tomuto ošetreniu aktívne látky z kozmetických produktov preniknú do pokožky ľahšie a dostanú sa aj do hlbších vrstiev. Obnova a regenerácia pokožky neprebehne len na jej povrchu, ale zmeny začnú zvnútra.

Žehlička na tvár Renew Skin Expert je určená len na domáce použitie a iba na kozmetické účely, prístroj neslúži na liečenie akéhokoľvek zdravotného stavu alebo choroby.

Špecifikácia prístroja

Váha: 181g (prístroj bez batérie), 195g (prístroj s batériou)
Veľkosť: 55 x 185 x 55mm
Pracovné prostredie: 5 – 40°C
Zdroj: Vstup: AC100-240V 50/60Hz, Výstup: DC5V 1A
Li-ion batéria s kapacitou 3.7V/1100mAh (pre nabíjateľný model)
Čas nabíjania: cca 3 hodiny pre prístroj s batériou
Bezpečnosť: zdroj je klasifikovaný ako Class II-double insulation/Trieda II- dvojitá izolácia

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.