Sérum DEVEE Retinol

Retinol sérum s kyselinou hyalurónovou zabezpečuje okrem bielenia pleti a odstraňovania pigmentových škvŕn aj rýchlu obnovu buniek a vypĺňa hlbšie vrásky.


Tento produkt je momentálne nedostupný, pre viac informácií nás kontaktujte.

DEVEE Retinol sérum obsahuje vysoký podiel aktívnych látok špeciálne vybraných nie len na redukciu hlbokých vrások, ale aj na odstraňovanie pigmentových a stareckých škvŕn.

Ako pôsobí sérum s retinolom v pokožke?

Prečo Retinol sérum efektívne odstraňuje pigmentové škvrny?

DEVEE Retinol sérum obsahuje vysoké množstvo retinolu, čo je najsilnejšia a najčistejšia forma vitamínu A. Ľahko preniká do hlbších vrstiev pokožky, kde redukuje pigmentové a starecké škvrny, zlepšuje štruktúru pokožky a vyrovnáva farebné rozdiely.

Aby bol účinok retinolu v odstráňovaní pigmentových škvŕn viditeľný, je dôležitá jeho koncentrácia. Ak kozmetika obsahuje príliš malé množstvo retinolu, je neúčinná. Ak príliš mnoho, môže spôsobiť podráždenie.

A práve to je ten dôvod, prečo sa v DEVEE Retinol sére na prvom mieste v zložení nachádza špeciálna, patentovaná formula Pro Retinol Vitanol Bio, extrakt z lucerny siatej z ekologickej poľnohospodárskej výroby. Na druhom mieste je aktívna látka Retinol palmitát, čo je kombinácia retinolu a kyseliny palmitovej.

Okrem retinolov sérum obsahuje aj vitamín E, ktorý pomáha redukovať pigmentové škvrny, odstraňuje zafarbenie pleti a podporuje jej regeneráciu.

Žehlička na pleť Razzy 3v1Pre najlepšie výsledky v odstraňovaní pigmentových škvřn a bielenia pleti odporúčame používať DEVEE Retinol sérum so žehličkou na pleť Razzy 3v1. Ióny galvanickej funkcie spolu so zeleným svetlom dokážu rozbiť pigmentové škvrny.

Sérum Wellmaxx retinol obsahuje:

Účinok aktívnych látok

Retinol sérum s kyselinou hyalurónovou zabezpečuje okrem bielenia pleti a odstraňovania pigmentových škvŕn aj rýchlu obnovu buniek a vypĺňa hlbšie vrásky.

Retinol, okrem výrazných bieliacich účinkov na pleť, bojuje proti hlbším vráskam, urýchľuje regeneráciu a podnecuje bunkovú obnovu.

Kyselina hyalurónová preniká hlboko do pokožky, kde stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu a vypĺňa vrásky zvnútra. Vďaka schopnosti naviazať na seba veľké množstvo vody, udržiava pokožku dlhodobo hydratovanú.

Vitamín E pleť chráni a rozjasňuje, enzým papaín podporuje regeneračné procesy a sťahuje póry.

Použitie:

DEVEE Retinol sérum aplikujte na pokožku večer, pokožku nevystavujte nadmernému slnečnému žiareniu. Nespôsobuje olupovanie ani začervenanie pokožky.

Zloženie podľa množstva aktívnych látok:

Pro Retinol Vitanol Bio, Retinol palmitát, vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, vitamín E, enzým papaín z papáje

Množstvo: 30ml

Výrobca: DEVEE

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.