Sérum DEVEE Retinol

Retinol sérum s kyselinou hyalurónovou zabezpečuje okrem bielenia pleti a odstraňovania pigmentových škvŕn aj rýchlu obnovu buniek a vypĺňa hlbšie vrásky.

DEVEE Retinol sérum obsahuje vysoký podiel aktívnych látok špeciálne vybraných nie len na redukciu hlbokých vrások, ale aj na odstraňovanie pigmentových a stareckých škvŕn.

Ako pôsobí sérum s retinolom v pokožke?

Prečo Retinol sérum efektívne odstraňuje pigmentové škvrny?

DEVEE Retinol sérum obsahuje vysoké množstvo retinolu, čo je najsilnejšia a najčistejšia forma vitamínu A. Ľahko preniká do hlbších vrstiev pokožky, kde redukuje pigmentové a starecké škvrny, zlepšuje štruktúru pokožky a vyrovnáva farebné rozdiely.

Aby bol účinok retinolu v odstráňovaní pigmentových škvŕn viditeľný, je dôležitá jeho koncentrácia. Ak kozmetika obsahuje príliš malé množstvo retinolu, je neúčinná. Ak príliš mnoho, môže spôsobiť podráždenie.

A práve to je ten dôvod, prečo sa v DEVEE Retinol sére na prvom mieste v zložení nachádza špeciálna, patentovaná formula Pro Retinol Vitanol Bio, extrakt z lucerny siatej z ekologickej poľnohospodárskej výroby. Na druhom mieste je aktívna látka Retinol palmitát, čo je kombinácia retinolu a kyseliny palmitovej.

Okrem retinolov sérum obsahuje aj vitamín E, ktorý pomáha redukovať pigmentové škvrny, odstraňuje zafarbenie pleti a podporuje jej regeneráciu.

Žehlička na pleť Razzy 3v1Pre najlepšie výsledky v odstraňovaní pigmentových škvřn a bielenia pleti odporúčame používať DEVEE Retinol sérum so žehličkou na pleť Razzy 3v1. Ióny galvanickej funkcie spolu so zeleným svetlom dokážu rozbiť pigmentové škvrny.

Sérum Wellmaxx retinol obsahuje:

Účinok aktívnych látok

Retinol sérum s kyselinou hyalurónovou zabezpečuje okrem bielenia pleti a odstraňovania pigmentových škvŕn aj rýchlu obnovu buniek a vypĺňa hlbšie vrásky.

Retinol, okrem výrazných bieliacich účinkov na pleť, bojuje proti hlbším vráskam, urýchľuje regeneráciu a podnecuje bunkovú obnovu.

Kyselina hyalurónová preniká hlboko do pokožky, kde stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu a vypĺňa vrásky zvnútra. Vďaka schopnosti naviazať na seba veľké množstvo vody, udržiava pokožku dlhodobo hydratovanú.

Vitamín E pleť chráni a rozjasňuje, enzým papaín podporuje regeneračné procesy a sťahuje póry.

Použitie:

DEVEE Retinol sérum aplikujte na pokožku večer, pokožku nevystavujte nadmernému slnečnému žiareniu. Nespôsobuje olupovanie ani začervenanie pokožky.

Zloženie podľa množstva aktívnych látok:

Pro Retinol Vitanol Bio, Retinol palmitát, vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, vitamín E, enzým papaín z papáje

Množstvo: 30ml

Výrobca: DEVEE

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.