Sérum s peptidmi Cellular lift

Bunkový lifting obsahuje komplex peptidov a kyseliny hyalurónovej. Sérum je určené na vyhladenie hlbokých a stredne hlbokých vrások.

Sérum s peptidmi - hlboké vrásky budú jemnejšie, jemnejšie vrásky sa zredukujú, pokožka bude pevnejšia a elastická.

Omladzujúce sérum Cellular lift kombinuje tie najlepšie peptidy a kyselinu hyalurónovú. Prvé výsledky sú viditeľné už po 2 týždňoch, dochádza k redukcii jemných vrások, po 4 týždňoch sa prejavia viditeľné zmeny aj pri hlbokých vráskach.

Nové balenie s rovnakým zložením.

Prečo si vybrať sérum s peptidmi?

Cellular lift obsahuje špeciálnu zmes peptidov, ktoré zvyšujú produkciu kolagénu až o 258%, produkciu kyseliny hyalurónovej o 179% a produkciu fibronektínu o 164%.

Každá peptidová kozmetika je iná. Správny výber komplexov peptidov v kombinácii s inými účinnými látkami je kľúčový. Niektoré kozmetické prípravky obsahujú veľké molekuly peptidov, ktorých účinok je nižší, pretože molekuly nedokážu preniknúť do najhlbších vrstiev pokožky.

Aktívne látky:

  1. Peptidy Vinci 02,
  2. Syn-Coll,
  3. vitamín B3,
  4. kyselina hyalurónová,
  5. fucogel.

Peptidy Vinci 02 a Syn-Coll

Pri odbúravaní kolagénu z pokožky, ktoré spôsobuje vek či nezdravý životný štýl, sa vytvárajú aminokyseliny, ktoré sa volajú peptidy. Ich úlohou je signalizovať mozgu chýbajúci kolagén. Vďaka nim organizmus aktivuje tvorbu kolagénu.

Peptidy v sére Cellular lift sú malé molekuly, ktoré sa dokážu dostať cez ochrannú bariéru pokožky a preniknúť do najhlbších vrstiev. Okrem stimulácie kolagénu majú peptidy aj liečivý účinok, pôsobia ako antioxidant a chránia pokožku pred stratou dôležitých enzýmov.

Peptid Vinci 02 podporuje prirodzenú regeneráciu organizmu a stimuluje syntézu extracelulárnej hmoty, ktorá vypĺňa a spája priestor medzi rôznymi tkanivami a udržiava tvar. Peptid Vinci 02 sa používa aj na vyplnenie pier.

Peptid Syn-Coll pomáha spomaľovať proces starnutia, stimuluje tvorbu kolagénu, aktívne pomáha odstraňovať rôzne typy vrások, opravuje poškodené tkaniva a hydratuje pleť.

Sérum s peptidmi

Účinok peptidov v pokožke:

Vitamín B3

Vitamín B3 v pokožke bráni redukovaniu a odbúravaniu 2 enzýmov, NADH a NADPH, ktoré sú dôležité pre bunkový rast a ochranu pokožky. Pôsobí aj proti starnutiu a pomáha udržiavať pleť hydratovanú. Kozmetika s vitamínom B3 sa používa aj na liečbu akné, znižuje začervenanie a zápal.

Kyselina hyalurónová a fucogel

Kyselina hyaluronová v kozmetických prípravkoch voľne preniká pokožkou, nesie zo sebou aj iné účinné látky a udržiava pokožku dlhodobo hydratovanú. Keďže samostatná kyselina hyalurónová nedokáže vyhladiť hlboké vrásky, je dôležité ju skombinovať s inými aktívnymi látkami, napr. peptidmi.

Fucogel je najsilnejšia konkurencia kyseliny hyalurónovej v hydratácií pleti. Používa sa takmer vo všetkých typoch kozmetiky, vrátane vlasovej kozmetiky.

Použitie séra s peptidmi

Sérum s peptidmi Cellular lift odporúčame používať na hlboké a stredne hlboké vrásky alebo pre dámy a pánov vo veku 40+.

Ráno a večer rozotrite niekoľko kvapiek séra do pokožky.

Množstvo: 50ml

Výrobca: Wellmaxx

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.