Sprej na formovanie postavy

Wellmaxx Shape telový sprej na formovanie postavy, odstránenia celulitídy. Pokožke zabezpečuje intenzívnu starostlivosť s hydratačnými a anti – aging účinkami.

Cena bez DPH ... 19,08 €
Cena s DPH ....... 22,90 €

Kúpiť

Poštovné od 4,50 €

Skladom posledné 3 kusy.
Dodanie do 2 dní

Telový sprej na chudnutie, tvarovanie postavy a odstránenie celulitídy.

Wellmaxx Shape telový sprej okrem formovania postavy a odstránenia celulitídy dodáva pokožke intenzívnu starostlivosť s hydratačnými a anti – aging účinkami. Zlepšuje stav pleti a jej elasticitu, rozmaznáva ju dokonalými ingredienciami.

Prečo si vybrať Wellmaxx Shape telový sprej?

Aktívne látky

Kofeín – pomáha eliminovať tuk a bráni ďalšiemu usádzaniu, modeluje kontúry tela, zvyšuje pružnosť pokožky, zrýchľuje metabolizmus a cirkuláciu krvi, odstraňuje zadržiavanú vodu a toxíny.

Pheohydran – patentovaná formula z morských chalúh, extraktu z chlorelly a morskej vody udržiava pokožku dlhodobo hydratovanú, pružnú a zlepšuje jej kvalitu. Morské riasy odbúravajú tuk, pôsobia proti celulitíde a podporujú metabolizmus.

Frescolát – príjemne chladivá patentovaná formula stimuluje bunkový metabolizmus.

Proteasyl – polypeptid z extraktu hrášku podporuje tvorbu kolagénových a elastínových vláken, čím upevňuje štruktúru pleti a zvyšuje elasticitu.

D-pantenol – podporuje regeneráciu pokožky, zlepšuje metabolizmus a výživu pleti, pôsobí proti starnutiu.

Produkty Wellmaxx Shape

Kľúčom k čerstvému a mladistvému vzhľadu, ktorý vyžaruje zvnútra, je vždy kombinácia viacerých faktorov. To zahŕňa zdravú rovnováhu v pracovnom živote, ktorý vám umožňuje dopriať si dostatočný oddych a spánok, ale aj aktivity, ktoré vám zvýšia metabolizmus. V každom prípade, Wellmaxx Shape je ideálny partner na chudnutie. Jedná sa o kozmetickú starostlivosť, ktorá systematicky tvaruje a spevňuje postavu a zjemňuje pleť.

Produkty od spoločnosti Wellmaxx boli špeciálne vyvinuté na odstránenie celulitídy, redukciu problémových partií a spevnenie pokožky na tele. Aktívne formule kombinujú rastlinné extrakty a vytvárajú tajný recept pre dokonalú postavu.

Množstvo: 200ml

Výrobca: Wellmaxx

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.