Telové mlieko s kyselinou hyalurónovou

Telové mlieko DEVEE hyaluron je ľahké a krémové s jemnou vôňou. Na pokožke zanecháva príjemný zamatový pocit bez zaťaženia. Obsahuje vysoké množstvo kyseliny hyaluronovej, vitamíne E a makadamiový olej.

Bežná cena ........ 29,00 €
Cena bez DPH ... 18,33 €
Cena s DPH ....... 22,00 €

Kúpiť

Poštovné od 4,50 €

Skladom viac ako 5 kusov.
Dodanie do 2 dní

Telové mlieko DEVEE hyaluron je ľahké a krémové s jemnou vôňou. Na pokožke zanecháva príjemný zamatový pocit. Pokožku nezaťažuje, ľahko sa vstrebáva a nezanecháva mastný film.

Vďaka vysokému obsahu kyseliny hyalurónovej vyživuje pokožku do hĺbky, regeneruje a udržiava v nej vlhkosť. DEVEE hydratačné telové mlieko ďalej obsahuje makadámový olej a vitamín E.

Ako pôsobí telové mlieko DEVEE na pokožku?

  1. hydratuje, regeneruje a vyživuje,
  2. udržiava a reguluje vlhkosť,
  3. chráni pred voľnými radikálmi,
  4. omladzuje a dodáva pokožke sviežosť,
  5. redukuje vrásky a stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu,
  6. zabraňuje vzniku strií a jaziev,
  7. udržuje pokožku pevnú a pružnú.

Kyslina hyalurónová

Kyselina hyalurónová sa stala nenahraditeľným pomocníkom a malým zázrakom v omladzovaní pokožky. Zmierňuje vonkajšie a vnútorné vplyvy, ktoré negatívne pôsobia na pokožku. Okolo 30-tky sa množstvo kyseliny hyalurónovej znižuje, následkom čoho dochádza k ochabovaniu pleti, strate vlhkosti až k predčasnému starnutiu pokožky, preto je dôležité dopĺňať kyselinu hyaluronovou zvonku.

Makadamový olej

Vysokú účinnosť makadamového oleja v kozmetike zaručuje jeho štruktúra, ktoré je neobyčajne podobná kožnému tuku. Makadamový olej prirodzene chráni pokožku pred teplom a UV žiarením, ochraňuje bunky pred poškodením, zjemňuje a zvlhčuje pokožku. Používa sa nielen v kozmetike, ale pozitívne vplýva na celkové zdravie organizmu.

Vitamín E

V kozmetike sa vitamín E používa proti starnutiu pokožky, pretože zlepšuje štruktúru pokožky, zaisťuje elaticitu, vyhladzuje vrásky a chráni pleť pred vznikom stareckých škvŕn. Podporuje prirodzenú regeneráciu a obranyschopnosť. V dermatológií si vitamín E našiel uplatnenie pri liečbe zápalov a na zacelenie povrchových rán, jaziev a strií.

Telové mlieko DEVEE je vhodné pre všetky typy pokožky a na každodenné používanie. Mimoriadne účinky sú dosiahnuté pri suchej pokožke, pretože pomáha budovať prirodzený ochranný film.

DEVEE je medzinárodne chránená značka luxusnej a kvalitnej kozmetiky. Telové mlieko DEVEE je vyrobené v Nemecku.

Množstvo: 200 ml

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.