Ultrazvuková čistiaca kefa

Profesionálna čistiaca kefa s ultrazvukovou technológiou vyčisti Vašu pokožku až 6-krát lepšie v porovnaní s ručným čistením pleti. Vďaka 3 rýchlostiam dokáže prirodzene pracovať s elasticitou pokožky, pričom jemnou masážou odstraňuje nečistoty usadené hlboko v póroch.

Predaj tohto produktu bol ukončený. 

 

Profesionálna čistiaca kefa na tvár s ultrazvukovou technológiou vyčisti Vašu pokožku až 6-krát lepšie, v porovnaní s ručným čistením pleti. Vďaka 3 rýchlostiam dokáže prirodzene pracovať s elasticitou pokožky, pričom jemnou masážou odstraňuje nečistoty usadené hlboko v póroch. Po ošetrení je pleť jemnejšia a hladšia.

Ultrazvuková kozmetická kefa je určená na každodennú starostlivosť o pleť a vďaka vodeodolnej rukoväti ju môžete používať aj počas sprchovania alebo si s ňou spríjemniť horúci kúpeľ.

Cesta k dokonalej pleti začína čistením

Žiadne chemikálie ani bolestivé odery, či poškodenie pokožky kvôli drastickému čisteniu. Kozmetická čistiaca kefa, vďaka patentovanej ultrazvukovej technológií, dokáže omnoho efektívnejšie vyčistiť pleť a z pórov odstrániť všetky usadené nečistoty a tým aj eliminovať čierne bodky. Navyše, dôkladne vyčistená pokožka dokáže lepšie absorbovať výživné látky z krémov.

Ultrazvukové čistenie pleti

Čistenie pleti pomocou ultrazvuku patrí k najzákladnejším a najbežnejším ošetreniam v rámci hĺbkového prečistenia pleti. Ultrazvukové vlny prenikajú hlboko do pokožky, kde ju čistia, ošetrujú a zjemňujú. Po ošetrení je pokožka prekrvenejšia, rozžiarenejšia a dokáže lepšie prijímať výživné látky. Ultrazvukové čistenie pleti je mimoriadne šetrné k pokožke a nezanecháva žiadne viditeľné opuchy ani červené fľaky.

Prečo si vybrať Ultrazvukovú čistiacu kefu?

Ako ošetrovať pleť s čistiacou kefou?

Vďaka ultrazvukovej kefke na čistenie pleti, budete mať nie len krajšiu pleť, ale aj ušetríte čas strávený každovečerným čistením pleti. Ošetrenie pleti s kefkou netrvá dlhšie ako 5 minút, vrátane nanesenia Vášho obľúbeného krému.

Ak používate make-up, musíte ho najprv odstránite z pokožky, pretože by mohol spôsobiť znečistenie štetinok a tým aj zhoršiť výsledný efekt. V prípade, ak dôjde k takémuto znečisteniu, kefku môžete jednoducho očistiť čistou vodou.

Po odstránení make-upu, pleť umyte teplou vodou, nechajte ju vlhkú a navlhčite aj hlavicu kefky. Na pokožku aj na hlavicu kefky aplikujte čistiaci gél. Po zapnutí prístroja a nastavení požadovanej rýchlosti, priložte hlavicu ultrazvukovej kefky tesne na pokožku a jemnými krúživými pohybmi sa presúvajte po tvári.

Čistiaca kefa má vlastný časovač, ktorý Vám pípnutím oznámi, že je čas presunúť sa na ďalšiu časť tváre. Jeden cyklus čistenia pleti trvá 1 minútu:

  1. čistenie čela – 20 sekúnd,
  2. čistenie nosa a brady – 20 sekúnd,
  3. čistenie jedného líca – 10 sekúnd.

Ultrazvuková kefa je primárne nastavená tak, aby sa po jednej minúte (1 čistiaci cyklus) používania automaticky vypla. Časovač sa dá nastaviť aj na dvojminútový cyklus alebo môžete si môžete navoliť cyklus bez časového obmedzenia.

Bezdrôtové nabíjanie prístroja

Vďaka bezdrôtovému indukčnému nabíjaniu môžete ultrazvukovú kefu na čistenie používať aj počas sprchovania alebo kúpeľa. Prístroj stačí priložiť k nabíjačke a konektor nabíjania sa magneticky upne k rukoväti. Po správnom pripojení prístroja  rukoväť 2-krát pípne a zavibruje. Na prístroji sa nachádza ukazovateľ stavu batérie, podľa ktorého budete vedieť, koľko minút môžete čistiacu kefu používať, kým sa úplne nevybije.

Náhradné kefy nájdete tu.

Neviete si vybrať?

Články o produkte

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.