Veľký návrat ľadviniek?


Koľkokrát ste si už povedali „Toto tu už bolo“? Móda sa zvykne opakovať. Kúsky, ktoré sa tešili veľkej obľube a popularite, sa skôr či neskôr na módne móla vrátia – vylepšené a prepracovanejšie. Spoločnosti diktujúce módu neraz siahnu do minulosti, aby v nej našli niečo, čo znova vynesú na výslnie.

Veľký návrat ľadviniek? 

Ľadvinky sa hlásia tento rok o slovo. Zaslúžila sa o to najmä spoločnosť Gucci, ktorá sa k tomuto doplnku vrátila ako prvá. Ostatné spoločnosti ju rýchlo nasledovali.

Taštičky, ktoré sa v 90. rokoch nosili okolo pása boli hlavne praktickým doplnkom. Práve preto neupadli do zabudnutia módnych dejín a ich návrat je vo veľkom štýle. Kvalitné a značkové ľadvinky nemusíte nosiť len na páse, dnes sa dajú aj prehodiť cez plece a plnohodnotne tak nahradia elegantnú  kabelku. Nové tvary a možnosť vybrať si aj z elegantnejších prevedení isto presvedčí aj tých najväčších odporcov ľadviniek, aby sa po nejakej obzreli.

Módne trendy jar 2018 - strapce

Strapce ešte nekončia

Nosili sa už minulú sezónu a tak sa zdá, že nepovedali posledné slovo. Rozhodne by vo vašom šatníku nemali chýbať kúsky oblečenia so strapcami. Vzbudia pozornosť okolia, stanete sa neprehliadnuteľnou a dodajú šmrnc každému oblečeniu.

Strapcová sukňa alebo kabelka so strapcami sa postarajú o to, aby váš outfit získal na exkluzivite. Vsadiť môžete aj na strapcové šperky – náhrdelníky, náušnice – opticky predĺžia vašu tvár.  Pozor – zbytočne to s nimi nepreháňajte – menej je niekedy viac.

Extravagantné náušnice a náramky na členky

Podobne ako ľadvinky, aj členkové náramky sa k nám vracajú z 90-tych rokov. Náramok na nohe je efektívnym doplnkom najmä v lete, na opálenej pokožke.

Správnym výberom veľkých extravagantných náušníc dotvoríte a oživíte každý outfit. Vhodné sú náušnice so strapcami či v dúhových farbách. Outfit oživí aj netypický tvar či materiály. Nebojte sa experimentovať.

Dúhové farby trend jar 2018

Dúhové farby - zmyselnosť, ženskosť a hravosť

Jar prináša množstvo farieb. A to platí aj pre módu. Minulý rok to boli dúhové pramene vlasov, ktoré dokázali zaujať a upútať obdivné pohľady.  Tieto farby získali na popularite a sú tu znova. Rozhodne nespravíte zle ak si šatník obohatíte o farebné oblečenie a najlepšie urobíte, ak sa budete riadiť najkrajšími farbami prírody – farbami dúhy. Žltá, oranžová, červená, zelená, modrá a fialová sú farby, ktoré budú prevládať. Podčiarknu zmyselnosť, dodajú hravosť a v neposlednom rade vyzdvihnú ženskosť.

Ale nezostávajte len pri oblečení. To isté platí aj pri líčení. Veselé a jemné farby dúhy omladia každú tvár. Ružová, bledo modrá, zelená ...farby, ktoré rozjasnia nie len vašu tvár, ale aj vás.

Perka ako módny trend 2018

Pierka

Svoje miesto v móde majú už nejaký čas. Od jeseni minulého roku hlásia svoj príchod znova. Či už bude perie na leme sukni, golierov alebo budete mať šaty zdobené perím, budete in. V kombinácii s ďalšími doplnkami (kamienky, perly,...) budú trendom tejto jari a leta.

   

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.