Virgin bio kokosový olej 400ml filipíny

Filipínsky kokosový olej najvyššej kvality. Vyrába sa z drene kokosových olejov, obsahuje nasýtené kyseliny, ktoré sú odolné proti peroxidácii, a preto majú dlhú životnosť.

Bežná cena ........ 16,00 €
Cena bez DPH ... 13,25 €
Cena s DPH ....... 15,90 €

Kúpiť

Poštovné od 4,50 €

Skladom viac ako 5 kusov.
Dodanie do 2 dní

Virgine BIO kokosový olej

Ako potravina má Virgine kokosový olej príjemnú vôňu, lahodnú chuť a navyše mnoho, pre organizmus prospešných, nasýtených mastných kyselín. Kokosový olej pomáha eliminovať kvasinky, nežiadúce baktérie a vírusy. Veľmi ľahko sa trávi a navyše neobsahuje cholesterol. Pomáha aj pri vysokom krvnom tlaku.

Virgine kokosový olej je veľmi vhodný pre diabetikov. Na trávenie Virgine kokosového oleja telo nepotrebuje žlč ani enzýmy pankreasa a pritom sa rozkladá na glukózu- zdroj energie. Avšak na rozdiel od iných tukov, sa kokosový olej v tele neusádza, trávi sa pomalšie ako sacharidy a tak dodáva telu energiu postupne.

Virgine kokosový olej vyrovnáva náhle kolísanie cukru v krvi.

Taktiež je kokosový olej veľmi vhodný aj pri redukčných diétach. Už pár lyžičiek virgine oleja dokáže navodiť pocit nasýtenia na pár hodín a tak sa dietujúci vyhne zbytočnému prejedaniu a chúťkam jesť.

Vlastnosti Virgine bio kokosového oleja

sviežu kokosovú arómu. Tuhne asi pri 22 až 25 stupňoch. Je vhodný aj pri tepelných úpravách jedál pri varení a smažení.

Pre svoju ľahkú stráviteľnosť je veľmi vhodný pre dojčiace matky, ale aj dojčatá samotné. Tuky obsiahnuté v kokosovom oleji sa podabajú tukom v materskom mlieku. Dojčiacej matke sa jeho užívaním skvalitňuje materské mlieko, zvyšujú sa jeho protizápalové, protivírusové, protibakteriálne a antioxidačné vlastnosti.

Virgine kokosový olej nelieči selektívne ale komplexne.

Efekty, použitie, doporučená dávka virgin oleja:

Už dva týždne používania kokosového oleja podstatne redukuje kandidu v črevách, ale aj v krvi.
Doporučujeme jeho zaradenie do jedálnička apsoň na občasné používanie.
Doporučená dávka kyseliny kaprylovej proti kandide je 1 - 2 g denne.
Denne potrebujete skonzumovať 10 až 40 g kokosového oleja ako súčasť proti-hubovej, proti-plesňovej, proti-kvasinkovej alebo proti-kandidovej diéty v trvaní niekoľkých týždňov.
Vážnejšie stavy, ak by Virgine kokosový olej nezabral, treba liečiť aj ďalšími doplnkami stravy.
Stredne závažným stavom by malo horeuvedené užívanie stačiť na to, aby sa účinky mastných kyselín na kandidy prejavili.
Doporučená doba užívania na preliečenie čriev a odstránenie z krvi a orgánov tela kandidy, je cca 3 mesiace.

Mechanizmus účinku:

Kandidám sa pri absorbcii kyselín Virgine kokosového oleja začínajú rozpadať bunkové membrány vďaka účinkom, v tukoch rozpustnej kyseliny kaprylovej, ktorej obsahuje 5-10%.
Jeho ďalšia kyselina- Kyselina laurová napomáha vzniku monolaurínu v našich črevách a má povzbudzujúci účinok na náš imunitný systém. V prírode je vysoko zastúpená v materskom mlieku. Virgine kokosový olej jej obsahuje cca 45%.

Upozornenie:

Pozor na šok, ktorý môžete utrpieť pri príliš masívej kandide. Je dôležité si dávku oleja zvyšovať postupne, pretože keď kandida začne hynúť, môže vyvolať aj prechodné zhoršenie zdravotného stavu a Vy sa môžete cítiť chorý.

Zloženie Virgin kokosového oleja:

Obsahuje 9 mastných kyselín:

Upozornenie:

Pokiaľ je akýkoľvek kokosový olej žlto sfarbený, nie je to virgin olej. Náš olej je biely a je 100% virgin. Spracovaním oleja (žltý kokosový olej) sa zvyšuje dĺžka reťazcov a stráca sa účinok, dokonca môže škodiť človeku

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.