Vitamínové ampulky na problémy s pigmentáciou Shine

Intenzívna starostlivosť o pleť vďaka vysoko koncentrovanému zloženiu účinne bojuje proti pigmentovým škvrnám, zjednocuje farebné rozdiely pleti a súčasne pôsobí ako ochrana pred ich vznikom.

Dôraz na kvalitu aktívnych látok, ich vysokú koncentráciu a rýchly účinok. Presne to spĺňa rad kozmetických prípravkov Wellmaxx Phase 2 určených na intenzívnu starostlivosť o pleť.

Vitamínové ampulky Wellmaxx Phase 2 Shine účinne bojujú proti stareckým a pigmentovým škvrnám a zjednocujú tón pleti. Inovatívna kombinácia účinných látok bráni tvorbe melanínu, vďaka čomu zmierňuje nepravidelnú pigmentáciu pokožky.

Vysoká dávka komplexu kyseliny hyalurónovej v kombinácii s koncentrovanými aktívnymi zložkami sú v ampulkách Phase 2 – Shine obsiahnuté v dvoch fázach. Pretrepaním ampulky sa obe fázy spoja. Následným nanesením a vstrebaním do pokožky zaistite prvotriednu starostlivosť.

Pravidelným používaním ampuliek Wellmaxx Phase 2 Shine sa tvorba melanínu zníži o viac ako 30%. Vďaka kombinácií všetkých aktívnych zložiek je pleť po ošetrení jasnejšia, elastickejšia a zjednotená.

Prečo si vybrať vitamínové ampulky Shine:

Vitamínové ampulky Phase 2

Vitamínové ampulky od spoločnosti Wellmaxx sú inovatívnou novinkou v oblasti anti – aging a obsahujú 4 druhy produktov zamerané na riešenie rôznych problémov s pleťou.

Potrebujete pleť rozjasniť, zharmonizovať sfarbenie, doplniť vitamíny, upokojiť, revitalizovať alebo omladiť? Presne to môžete získať s produktmi Wellmaxx Phase 2.

  1. Shine na problémy s pigmentáciou a rozjasnenie pleti.
  2. Calm na zlepšenie stavu problematickej, podráždenej a citlivej pokožky.
  3. Refresh obsahuje komplex vitamínov na regeneráciu a hydratáciu pleti.
  4. Refine na spevnenie pokožky a bunkovú aktiváciu.

Aktívne látky v ampulkách Shine:

Komplex kyseliny hyalurónovej

Komplex vysoko molekulárnej a nízko molekulárnej kyseliny hyalurónovej sa postará o vlhkosť a výživu pokožky nie len na jej povrchu, ale aj v hlbších vrstvách. Kým väčšie molekuly pôsobia na povrchu pleti, menšie preniknú do hlbších vrstiev pleti a zároveň s nimi aj aktívne látky.

Ľudský organizmus kyselinu hyalurónovú produkuje približne do 25. roku života. Postupne jej produkcia klesá a prvé nedostatky sa začnú prejavovať práve na pokožke. Vznikajú prvé vrásky, stráca sa pružnosť, postupne dochádza k ochabovaniu a dehydratácií pleti.

Cieleným dopĺňaním kyseliny hyalurónovej priamo na problematické miesta sa pleť napne, vyhladí a zjemní. Spustí sa tvorba kolagénu a spevní sa väzba medzi jednotlivými bunkami. Funkciou kyseliny hyalurónovej je aj zaisťovať hydratáciu pre kolagén, aby mohol správne fungovať.

Stabilizovaný vitamín C

Vitamín C je antioxidant, ktorý chráni bunky pred voľnými radikálmi a kolagénové a spojivové tkanivá pred poškodením. Zvyšuje syntézu kolagénu, čím udržuje pleť pevnú a pružnú. Navyše spomaľuje tvorbu melanínu a bráni jeho lokálnemu hromadeniu, čím účinne bráni tvorbe pigmentových škvŕn.

Albatín®

Albatín® je patentovaná, vysoko účinná látka, ktorá bráni tvorbe melanínu. V spolupráci s ďalšími bieliacími látkami – najmä s vitamínom C - sa bieliace schopnosti maximalizujú. Kombinácia špeciálnych látok účinne zabraňuje tvorbe pigmentových a stareckých škvŕn. Pleť získa jednotný tón, je harmonizovaná a rozžiarená.

Mandľový olej

Vitamíny A a E, minerály, a esenciálne mastné kyseliny v mandľovom oleji pleť vyživujú v jej hlbších vrstvách. Podporujú prirodzenú tvorbu kolagénu, vďaka čomu je pokožka hladšia,  pružnejšia a napnutejšia.

Mandľový olej dodá pokožke potrebnú vlhkosť, zvyšuje obranyschopnosť pleti pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, zachytáva voľné radikály a odďaľuje starnutie – zabraňuje tvorbe vrások a ochabovaniu pleti. Je vhodný aj na suchú a citlivú pleť, pretože má upokojujúce a protizápalové účinky. Pokožka je po použití hebkejšia, zdravšia a pružnejšia.

Množstvo

Jedno balenie obsahuje 7 ampuliek koncentrátu s obsahom 1 ml.

Použitie

Pred otvorením ampulku poriadne pretrepte a obsah ampulky naneste na vyčistenú pleť ráno alebo večer. Počkajte, kým sa koncentrát vpije do pleti a následne môžete použiť krém na starostlivosť o pokožku.

Obsah ampulky je na jedno použitie.

Výrobca: Wellmaxx

Zloženie podľa INCI:

Aqua (Water), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate (Crosslinked), Sodium Ascorbyl /Cholesteryl Phosphate, Aminoethyl Phosphinic Acid, Butylene Glycol, Glycerin, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfume, CI 61565, CI 26100

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.