VitaTriplex® 6 plus

Šesťnásobná ochrana kĺbov. VitaTriplex® 6 plus je moderné riešenie pre výživu kĺbov. Obohatené zloženie pomáha udržiavať kĺbovú chrupavku hladkú a pružnú, uľavuje od bolesti a zjednodušuje pohyb.

Kĺby, na ktoré často zabúdame, potrebujú ochranu skôr, ako  začnú bolieť. Ich silu a odolnosť môžeme jednoducho podporiť kvalitnou kĺbovou výživou.

VitaTriplex® 6 plus je osvedčený prípravok prinášajúci úľavu pri bolestivých stavoch kĺbov a výrazne sa podieľa na spomalení procesu a intenzity ich ďalšieho poškodenia. Navonok sa prejavuje celkovým zlepšením pohyblivosti.

VitaTriplex® 6 plus – ochranca Vašich kĺbov

Šesťnásobná ochrana kĺbov. VitaTriplex® 6 plus je moderné riešenie pre výživu kĺbov. Obohatené zloženie pomáha udržiavať kĺbovú chrupavku hladkú a pružnú, uľavuje od bolesti a zjednodušuje pohyb. Nová receptúra VitaTriplex® 6 plus je obohatená o kolagén a rastlinné extrakty. Je vhodný pri zvýšenej pohybovej aktivite alebo rekonvalescencii.

6-kombinácia pre zdravé kĺby:

Vitatriplex® 6 plus je jedinečnou voľbou doplnenia aktívnych látok podporujúcich zdravie kĺbov.

Vitatriplex 6 plus je obohatený o rastlinné extrakty

Harpago, známejšie pod názvom Čertov pazúr, nie len že dokáže tíšiť bolesť, ale podporuje tvorbu novej chrupavkovej hmoty, napomáha udržiavať zdravé a pružné kĺby a šľachy. Obsahuje harpagosidy, ktoré obmedzujú ukladanie škodlivých látok v kĺbovom puzdre a chrupavkách a pomáha odplavovať látky spôsobujúce opuch.

Boswellia serata zlepšuje stav kĺbov.Extrakt z kôry stromu Boswellia serrata obsahuje mnoho účinných látok, ktoré majú výrazné protizápalové, analgetické a protiartridídne účinky. Pomáha pri rannej stuhnutosti a zlepšujú pohyblivosť kĺbov. Boswellia serrata sa využíva na tlmenie príznakov osteoporózy, artritídy, reumatizmu mäkkých tkanív a bolesti dolných končatín a chrbta.

Glukosamín: Ochrana chrupaviek

Glukosamín je významným stavebným prvkom chrupaviek, keďže ide o východiskovú látku tvorby kyseliny hyalurónovej. Je potrebný pre správnu tvorbu chrupaviek, chráni ich pred poškodením a regeneruje po poškodení. Navyše, dodáva pružnosť šľachám a väzom, odstraňuje pukanie v kĺboch, bolesti a stuhnutosť.

Nedostatok v organizme sa prejavuje dysfunkciou kĺbov, ktorá môže viesť až ku degeneratívym poškodeniam kĺbových chrupaviek. Pri neliečení môže dôjsť k chronickému zápalu kĺbov – artritíde.

Chondroitín: Elasticita chrupaviek

Chondroitín vyživuje chrupavky kĺbov a urýchľuje tvorbu nových chrupaviek. Vďaka výnimočnej schopnosti zadržiavania vody, zabezpečuje elasticitu, optimálnu vlhkosť, tvar a mechanické vlastnosti chrupavky. Šľachám a väzivám dodáva pružnosť, podobne ako glukosamín. Zároveň, ovplyvňuje činnosť ciev krvných kapilár v blízkosti kĺbov a znižuje hladinu cholesterolu.

MSM: Antioxidačné vlastnosti

Methylsulfonylmethan, skrátene MSM, sa bežne vyskytuje v našom organizme a je prirodzeným zdrojom síry. Síra napomáha tvorbe keratínu a kolagénu. MSM je nevyhnutný pre tvorbu vlákien kolagénu a bez neho, by organizmus nedokázal vytvárať zdravé bunky. Vďaka antioxidačnej schopnosti bráni poškodzovaniu chrupavky voľnými radikálmi a čiastočne odstraňuje bolesť. Používa sa aj ako doplnok liečby kožných chorôb a jaziev.

Vitatriplex® 6 plus s kolagénom

Kolagén je hlavnou zložkou podporného systému organizmu – chrupaviek, kosti, kože, šliach a väzív. Zatiaľ čo glukosamín a chondroitín chrupavku vyživujú a dodávajú jej pružnosť, kolagén spevňuje tkanivá. Nedostatok kolagénu v organizme spôsobuje rôzne ochorenia, najčastejšie osteoporózu a ochorenia kĺbov, sťažuje hojenie rán a taktiež spôsobuje predčasné starnutie.

Odporúčané dávkovanie:

2 tablety, 1 – 2-krát denne.
Odporúčaná doba užívania je 1 až 2 mesiace, 2-krát až 3-krát ročne. O užívaní prípravku v tehotenstve a počas kojenia sa poraďte so svojim lekárom.
Skladujte mimo dosahu detí. Tablety nie sú určené deťom do 12 rokov.

Upozornenie:

VitaTriplex® 6 plus je doplnok stravy. Doplnky stravy nemajú schválené liečivé účinky a nie sú určené pre liečebné užívanie. Neslúžia ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú denné dávku.

VitaTriplex® 6 plus neobsahuje:

Lepok, cukor, škrob, farbivá ani konzervačné látky.

Balenie:

VitaTriplex® 6 plus obsahuje 90 tabliet.

Výrobca:

VitaHarmony

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.