Balíček pre zdravú pleť

Kozmetický balíček pre zdravú a krásnu pokožku obsahuje kozmetickú špachtľu na hĺbkové prečistenie pleti, detoxikačný čistiaci gél a ampulky s kyselinou hyalurónovou a aloe vera.

Prípravky v kozmetickom balíčku pre zdravú a krásnu pleť sú vybrané tak, aby pokožku hĺbkovo prečistili, detoxikovali a hydratovali, a preto kozmetické produkty obsahujú hojivé a upokojujúce látky, ako je aloe vera alebo D-panthenol.

Kozmetický balíček obsahuje:

  1. Ultrazvukovú špachtľu na čistenie pokožky,
  2. Čistiaci gél Wellmaxx Detox,
  3. Ampulky s kyselinou hyalurónovou a aloe vera.

Ultrazvuková špachtľa - čistiaci účinok:

Čistenie pleti ultrazvukovom patrí medzi základne kozmetické ošetrenia. Ultrazvukové vlny a ióny galvanickej funkcie prenikajú do hlbších vrstiev pokožky, vďaka čomu sa pleť nečistí len na povrchu, ale dochádza k jej hĺbkovému prečisteniu - ióny priťahujú toxíny uložené v pokožke ako magnet.

Aj pri čistení pleti je dôležité používať správne kozmetické produkty, ktoré pokožku nevysušujú, ale ani nezanechávajú mastný filter.

Liftingový účinok ultrazvukovej špachtli:

Detoxikačný čistiaci gél Wellmaxx

Čistiaci gél s detoxikačným účinkomTento čistiaci gél určený špeciálne na detoxikáciu pleti je k pokožke jemný, neobsahuje parfémy a je vhodný aj pre citlivú pleť.

Čistiaci gél obsahuje tenzity, D-panthenol a extrakt z moringy. D-panthenol má hojivý a protizápalový účinok, extrakt z moringy obsahuje 30 rôznych antioxidantov, ktoré pleť nie len chránia pred voľnými radikálmi, ale aj hydratajú a regenerujú.

 

Ampulky s kyselinou hyalurónovou a aloe vera obsahujú:

Diskusia


Email nebude zverejnený, len jeho prvá čásť.